+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ерогенні зони: стимулюючи центри насолоди для вибухового сексу

Якщо ми хочемо відчувати задоволення, то затребувані всі наші почуття, тому що еротика включає зір, слух, нюх, смак і дотик. Все починається з погляду, коли ми знаходимо іншу людину привабливою та еротичною. Голос також може викликати у нас сексуальні почуття. Часто кажуть, що можна добре внюхати когось, і насправді запах також визначає еротичний потяг.

Однак найбільш важливими є дотики, які можуть запалити у нас справжній феєрверк. У кожної людини є певні частини тіла , до яких він особливо хотів би торкнутися: ерогенні зони. Якщо ви хочете спокусити свого партнера, ви повинні знати кілька найважливіших ерогенних зон і включати їх у заняття любов'ю.

ЩО ТАКЕ ЕРОГЕННА ЗОНА?

Термін «ерогенний» походить від грецької і означає щось на кшталт «сексуально дратівливого». Ерогенна зона - це місце на тілі, де ми (можемо) відчувати сексуальне збудження, коли торкаємося до нього.

Давайте зробимо невеликий екскурс у біологію: шкіра є найбільшим органом чуття людини і містить близько 80 000 нервових клітин. Не дивно, що через шкіру ми сприймаємо так багато подразників. Деякі частини тіла покриті невеликою кількістю волосся, що дещо приглушує ці ручні подразники. Зате є ерогенні зони, де дотики відчуваються дуже інтенсивно. Це з тим, що у цих областях сходяться особливо багато нервових закінчень.

У чоловіків та жінок ці ерогенні зони однакові, але не у всіх людей однакові частини тіла. З іншого боку, в повному обсязі люди однаково реагують цей фізичний контакт, в одних сприйняття виражено набагато сильніше, ніж в інших.

Тому: дізнайтеся, де ваш коханий особливо хотів би, щоб до нього доторкнулися, запитавши його та звернувши увагу на те, які дотики викликають у нього особливо приємний стогін.

#ЦІКАВО:

Дотик до ерогенних зон може спричинити сексуальне збудження лише в тому випадку, якщо мозок запрограмований на задоволення. Тільки після цього відповідні імпульси передаються на розташовані там нервові закінчення. Ця стимуляція може відбуватися, наприклад, у вигляді шумів, еротичних фантазій чи запахів.

ОСНОВНІ ЕРОГЕННІ ЗОНИ

Кажуть, що насправді є люди, які майже відчувають оргазм, коли ви цілуєте їх у шию чи покусуєте мочку вуха. Інші знаходять дуже збуджуючим, коли ніжно масажують голову чи підошви ніг. Вам варто приділити трохи більше уваги наступним моментам задоволення - може, це зведе з розуму вашу кохану?!

#1 - Горло та шия

Горло та шия входять до числа ерогенних зон для багатьох людей. Порушувати можуть не тільки ласки на шиї, багато людей також дуже чутливі над ключицями та на шиї. Подуйте на шию вашого партнера кілька поцілунків пір'я, ковзаючи губами по шкірі, щоб він міг відчути ваше дихання.

#2 - Соски

Соски, включаючи ареоли, надзвичайно чутливі та дуже раді ніжним дотикам та поцілункам. Ви також можете дуже обережно посмоктати соски. Говорять, що соски є такою ерогенною зоною для деяких людей, що вони можуть навіть відчувати так званий сосковий оргазм.

№3 - зап'ястя та внутрішня поверхня рук

Ви не обов'язково припускаєте, що ваші руки входять до числа ерогенних зон. Але особливо всередині шкіра дуже тонка та чутлива. Якщо ви пестите свого партнера тут, це може викликати приємне поколювання. Зап'ястя та долоні також дуже чутливі і хочуть, щоб до них торкалися.

№4 - Тварин

Ви, напевно, знаєте кліше любовної сцени, де чоловік потягує шампанське з пупка дружини. Насправді шлунок дуже чутлива область, і його можна масажувати, наприклад, з невеликою кількістю теплої олії. Тільки будьте обережні - дотик до пупка має бути досить ніжним!

#5 - Підлогова область

Нам, напевно, не треба багато говорити про це: клітор і статевий член є одними з найерогенніших зон у людському тілі. Але є також деякі області навколо неї, які заслуговують на увагу: внутрішні і зовнішні статеві губи, лобок, мошонка або промежину — область геніталій не просто складається з однієї гарячої точки.

№6 - Попки

Сідниці можуть не тільки візуально порушити глядача, масаж сідниць також дуже цікавий для багатьох людей. Особливо, якщо вам подобається анальний секс, ви можете повністю присвятити себе сідницям та навколишнім ерогенним зонам, таким як внутрішня поверхня стегон.

№7 - Стопи та кісточки

Вам не обов'язково мати фут-фетиш , щоб увімкнути свої ноги в прелюдії. Незліченні нервові закінчення проходять під підошвами ніг. Любовні ласки навколо щиколоток і верхньої частини стоп можуть бути дуже збуджуючими, так само як і ніжні поцілунки або посмоктування пальців ніг. Але будьте обережні: краще заздалегідь уточнити, чи не лоскоче ваша кохана людина ноги!

Звичайно, цей список не є повним і не універсальним: якщо ваші ерогенні зони знаходяться за лівим вухом, в ділянці ліктя або під шостим грудним хребцем, це абсолютно нормально. Як завжди, те саме стосується і ерогенних зон: Говори, що хочеш, а якщо ще не знаєш точно - дізнайся разом!