+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Еротичні історії та порно для жінок та пар

Навіть майже через 20 років, на жаль, ніхто так і не відповів, чому в культовому німецькому фільмі «Вісімнадцять 18» насправді була солома – але, будемо чесні, вона все одно нікого особливо не цікавила. Начебто діалоги у всьому іншому порно були настільки дотепнішими! Ну, за умови, що діалоги взагалі є — скільки подібних роликів присвячено монотонним, пасивно-агресивним поштовхам, супроводжуваним риком, який більше схожий на невдоволення бабуїна, ніж на вираз сексуального благополуччя. Звичайно, є й інше порно, і є жінки, яких дуже збуджує, коли справді клішіроване порно.

ПОРНО ДЛЯ ПАР

Навіщо взагалі потрібне додаткове порно для пар ? Порно може зробити набагато більше, ніж просто бути таємно з'їденим чоловіками в маленькій маленькій кімнаті! Порно може бути навіть мистецьким. Забутий і забутий, як портрет Мони Лізи у світі, повному кардаш'янських, надмірно відредагованих селфі, він все ще існує — чесне, справжнє та автентичне порно. Ті, які змушують вас грати з нашими відчуттями та стимулами та відображають наші потреби. Ті, хто може збагатити наше особисте життя, а також наші стосунки. Де знайти ці відео, які здаються чи не рідкісними, ніж зустрічі з йєті? Заради вас я залишив всесвіт YouPorn, Xhamster, Pornhub та ін. за собою і увійшов у нові, сексуальні сфери - і знайшов те, що шукав!

ПОГОВОРИМО ПРО ПОРНО...

Проблема із класичним порно: це голлівудський еротизм. Рідко порно є автентичним і ще рідше воно є відображенням того, чим насправді є секс і яким він має бути. Він починається з вульгарних, майже непристойних назв відео, продовжується женоненависницьким, принизливим змістом і не закінчується зведенням пожадливості до первісної базової потреби, яку необхідно задовольнити. Порнографія давно перестала бути виключно чоловічою річчю: представники всіх статей відчувають потяг до еротичних, візуальних стимулів і хочуть їх споживати. Пари також люблять дивитися порно – особливо для того, щоб розігрітися чи разом набратися натхнення.

РІЗНИЦЯ У ЖІНОЧОМУ ПОРНО

Різниця? Основна увага в класичному порно в більшості випадків приділяється задоволенню чоловіка: дуже великі плани частин жіночого тіла та отворів, ракурси, що відображають його точку зору (наприклад, сумнозвісні сцени мінету, де жінка дивиться на чоловіка) і, нарешті, звичайно, знаменитий клімакс, з максимальною кількістю сперми. Однак у випадку порно для жінок і пар основна увага приділяється пожадливості жінки — або обох партнерів: тут набагато більше естетики та автентичності — у формі задоволення потреб обох партнерів, жіночого самолюбства. рішучість і розкутість, а також актори, що заслуговують на довіру. Важливу роль також відіграють такі аспекти, як художня подача, вдала музика та найкраще висвітлення. Менше «КРАСЕР, СИЛЬНІШЕ, ГЛУБШЕ!» — тут потрібно трохи більше бажання, пристрасті та автентичності. І це не означає, що в альтернативних фільмах є декорації лише з атласними простирадлами, дорогим шампанським та червоними трояндами, або що жінки не захоплюються БДСМ, приниженням чи жорстким сексом. Це більше про пропозицію альтернативи,

ERIKA LUST: REVO LUST

Першовідкривачем порно для жінок та пар є шведський режисер Еріка Луст. Вже понад 15 років вона знімає фільми, в яких також відіграє задоволення жіночих потреб. Її сцени зовсім не постановочні. Для них важлива щирість та автентичність. 

БІЛЬШЕ ПОРАД:

Звичайно, на найпопулярніших порносайтах, таких як xhamster або pornhub, також є кілька діамантів, але їх потрібно спочатку знайти. На таких сайтах часто є категорія під назвою «порно для жінок»: Але вибір там часто не надто захоплюючий і має менше спільного з справжньою хтивістю - але це варто подивитися. Більшість альтернативних незалежних фільмів можна знайти на менш відомих порносайтах. Порно тут також в основному платне або вимагає підписки, але ви допомагаєте порноіндустрії просувати рівність та вживати заходів проти експлуатації в індустрії.

# ФАКТ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ У ТОМУ:

Той, хто шукає, знаходить! Альтернативні порнофільми стають все більш популярними, тому що порно робить і може робити більше, ніж передбачає його тавро. У рідкісних випадках не завадить розширити свій сексуальний кругозір за допомогою майстерних, автентичних маленьких фільмів, а жіноче та сімейне порно — це заняття навіть для жартівників та невдах жартівників.