+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фази роману – від початку до кінця?

Дізнатися, що у вашого партнера роман дуже боляче для багатьох людей. Питання за питаннями проносяться в голові ошуканої людини: «Чи причетні почуття?», «Наші стосунки закінчилися?», «Як до цього дійшло?».

Сьогодні, між іншим, ми детальніше займаємося останнім питанням, тому що ви просто думали, що ніколи не зможете розлучитися і один з вас ніколи не обманюватиме. Але раптом з'являється цей колега, і з початкової дружби розвивається фізичний потяг. І перш ніж ви дізнаєтеся, ви проходите через різні фази роману. Але які вони? Ми просвітимо вас!

ОТЖЕ, ЯКІ ФАЗИ РОМАНА?

Хоча причини невірності у всіх різні, більшість відносин насправді проходять через однакові етапи у своїй основі. Навіть ушкоджені відносини можуть бути схильні до зради або інтрижки.

ТРІЩИНА У ВАШИХ ВЛАСНИХ ВІДНОСИНАХ

Світ був просто прекрасний, червоні троянди падали з неба і ніщо ніколи не зможе розлучити тебе. Ви так подумали, бо насправді десь тут уже прокладається шлях до можливого роману. Можливо, закралася повсякденність або конфлікти не можуть бути вирішені належним чином, власні потреби недостатньо задоволені, що призводить до легкої незадоволеності, можливо, також до невеликої агресії чи вразливості. Можливий наслідок: один з вас обох відкривається, можливо, спочатку непомітно, емоційно або фізично для іншої людини, яка спочатку здається набагато більш розумною або уважною, ніж їхній власний партнер, або просто виявляє фізичний потяг. Але поки що тут нічого не повинно статися, можливо, ти залишишся сильним.

ІСКРА

На цьому етапі роману обов'язково є людина, яка викликала інтерес у вас чи вашого партнера. Можливо, це просто таємний чат, який ви намагаєтеся приховати від коханої, можливо, ви вже зустрічалися чи навіть зблизилися. У будь-якому випадку тут уже перейшли кордони, невірна людина живе п'яною, спровокованою інтрижкою. Аж раптом є хтось, з ким усе так легко і так смішно. Ви почуваєтеся бажаними, а ваш партнер здається абсолютно бездоганним, він або вона викликає у вас таке ж почуття - чудово, всі ваші потреби здаються задоволеними.

СЕКРЕТНІСТЬ

Ваш секрет пов'язує вас, що робить пристрасть і поколювання ще сильнішими. Навіть якщо невірна людина знає, що поводиться неправильно, він чи вона намагається відсунути у бік докору совісті. Якийсь час усе йде добре, може, а може й ні, людина, яку обдурили, вже щось підозрює в цей момент, але це спочатку тільки домисли, бо: Ти віддаєш усе, щоб зберегти свою таємницю, але потихеньку заплутуєшся в ній ваші рамки брехні.

#ФАКТ

Фаза, коли роман здається ідеальним, зазвичай, триває від 6 до 18 місяців, після чого ілюзія може зникнути і тут.

ТИ ЗЛІТАЄШ

Ой. Або ти вирішив зізнатися у своєму романі, або тебе спіймали. Як би тебе не впіймали, зараз боляче. Швидше за все обдурена людина.

Ви можете захотіти залишити свої основні відносини заради роману, але можливо ви припинили роман, тому що любите свого партнера. Можливо, ви все ще перебуваєте у емоційному хаосі. Але незважаючи ні на що, з цього моменту потрібно буде зробити роботу з усунення безладу.

РІШЕННЯ

Після того, як справа розкрита, всі постраждалі повинні поставити собі запитання: як бути далі? Не тільки віддана людина має запитати себе, чи зможе вона пробачити інтрижці. Коханець також стикається з проблемою, тому що у разі сумнівів у нього виникли почуття до обох людей. Одне можна сказати, напевно, все не може продовжуватися, як раніше, і необхідно взяти на себе відповідальність. На жаль, це часто звучить простіше, ніж насправді, оскільки серця іноді можуть грати проти розуму. Однак, оскільки тут замішано багато образ, рішення не слід відкладати, а натомість мають бути забезпечені справедливі умови.

Тепер ви знаєте, через які етапи зазвичай проходить роман. Можливо, ви натрапили на цю статтю, тому що самі брали участь у ній або дізналися, що ваш партнер вам зраджує. Неважливо, в якому становищі ви знаходитесь, ми не хочемо розмахувати моральною палицею в цей момент, а швидше закликаємо вас прийняти рішення, яке зробить вас щасливим у довгостроковій перспективі, навіть якщо воно пов'язане з болем. на момент. І неважливо, обдурять ти чи обдурять: Краще кінець із жахом, ніж жах без кінця.