+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фельчінг

Ковтати, а не спльовувати, ось наш девіз сьогодні! І ні, мова не про класичний мінет, адже чоловіки теж вміють фельчінг. Висмоктувати свою сперму з отвору партнера після сексу? Те, що спочатку звучить збиваюче з пантелику для одних, відразу ж заводить інших. Тому що є чоловіки, яким подобається смак власного еякулята. Ця практика також має місце в садомазо, хоч і не завжди з власною спермою. З нашими порадами фельчінг стане приємною кульмінацією під час сексу.

ЩО ТАКЕ ФЕЛЬЧИНГ?

Фелчінг - це сексуальна практика, при якій одна людина висмоктує еякулят з піхви або ануса іншої людини після сексу. Зазвичай, це ваша власна сперма. У поодиноких випадках фельчинг також може відноситися до відсмоктування рідини клізми із зазначених отворів тіла.

Отже, фельчінг – це одна з ігор зі спермою, де особливу увагу партнери приділяють еякуляту під час сексу. До речі, іноді для фельчингу використовують і допоміжні засоби. Наприклад, деякі чоловіки використовують соломинку, щоб висмоктувати сперму зі своєї партнерки.

#УВАГА!

При використанні інструментів слідкуйте за тим, щоб не використовувати предмети з гострими краями. В іншому випадку можна пошкодити піхву або стінку кишечника.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

# 1 ОБЕРЕЖАЙТЕСЬ БАКТЕРІЙ

Швидко можуть виникнути інфекції, особливо при анальному фельчінгу, оскільки кишечник людини не стерильний. При фельчінгу ви можете вступити в контакт з бактеріями, що передають, серед іншого, герпес або гепатит. Щоб бути в безпеці, рекомендується зробити промивання товстої кишки перед сексом, щоб вона очистилася і сперму можна було висмоктати без будь-яких проблем.

#2 БЕЗПЕКА ПЕРШЕ ЗА ВСЕ

Презервативи часто не використовуються, коли справа доходить до фельчінгу. Тому що сенс цієї практики в тому, що ви висмоктує свою сперму з піхви або ануса вашого партнера. Тим важливіше, щоб ви були здорові. Найкраще заздалегідь пройти.

#3 ПІД ЧАС ОРАЛЬНОГО СЕКСУ

Щоб ви обидва щось отримали від фельчінга, можна просто поєднати цю техніку з оральним сексом. Після вагінального сексу ви лижете партнерку, висмоктуючи з неї сперму.

#4 АНІЛІНГУС

За так званого риммінгу або анілінгуса ви облизуєте анус свого партнера після статевого акту. Тут теж можна спокійно висмоктати свою сперму і в той же час принести задоволення своєму двійнику. Безпрограшна ситуація!

#5 ПОКАРАННЯ!

Фелчінг також є частиною різних ігор в БДСМ. Це нерідко використовується доминатриксами як покарання: раб чи підлеглий повинен смоктати і лизати свою власну сперму чи анус іншого раба чи піхву доминатрикс. І горе йому, що він не прибирає потім!

#6 ДУШ

Попередній спільний душ - ідеальна підготовка до фельчингу, адже ви вбиваєте двох зайців одним пострілом: прелюдія та гігієна в одному! Помийте один одного і очистіть анус та піхву.

ФЕЛЬЧИНГ: Ось як правильно!

Перед фельчінгом, звичайно ж, триває підготовка. Для цього слід помитися і перевірити себе на інфекції, що передаються статевим шляхом. Звичайно, фельчінг працює тільки в тому випадку, якщо ви займаєтеся сексом без презервативу. Тоді, загалом, можна переходити до справи. Розважайтеся, займайтеся сексом і просто насолоджуйтесь цим.

Після того, як ви еякулюєте та кінчаєте у піхву або анус вашого партнера, ви можете перейти до фельчингу. Поза на рак особливо підходить для анального фельчингу. Таким чином, ви можете приступити до роботи відразу після вилучення статевого члена . Ви можете вільно вибирати положення для вагінального фельчінгу. У місіонерській позі ваш партнер може просто лежати спокійно. Якщо ви займаєтеся сексом у будь-якій іншій позі, просто покладіть її на спину, перш ніж почати смоктати.

Має сенс заздалегідь підготувати необхідні інструменти та кілька рушників, щоб не міняти простирадла одразу після фельчингу. Крім того, можна змити пляшку з водою біля ліжка (або в іншому місці, де ви займаєтесь сексом).

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ: ФЕЛЬЧИНГ

  • Поєднайте фельчінг з приємним кунілінгусом або анілінгусом
  • Поговоріть зі своїм партнером про фантазії
  • Зробіть промивання товстої кишки заздалегідь, щоб очистити задній прохід від бактерій
  • Підготуйте рушники чи серветки, щоб витерти їх після фельчингу.
  • Остерігайтесь!
  • Не використовуйте соломинки з гострими краями та інші інструменти, які можуть призвести до травмування.

Фелчінг - це дуже інтимна сексуальна практика, яка не всім подобається. Однак, якщо вам подобається включати його у свої заняття любов'ю як покарання чи подарунок, зверніть увагу на ретельну особисту гігієну, чисту медичну карту та насолоджуйтесь!