+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фемдом - все, що вам потрібно знати про жіноче домінування

Привіт, мої маленькі підлеглі, хто дозволив вам стояти прямо у моїй присутності? Встаньте на коліна, черв'яки, а потім слухайте свою пані - сьогодні вона дасть вам інфу, а також всі незаперечні факти про фемда та жіноче домінування.

ЩО ЗНАЧИТЬ ФЕМДОМ?

Термін фемдом є абревіатурою і означає "жіноче домінування" або "жіноче домінування". Це слово описує як практику БДСМ, у якій жінка домінує, так і саму цю жінку... ».

Жіноче домінування може бути частиною еротичної рольової гри.  Але є також люди, які живуть у БДСМ-відносинах за взаємною згодою, у яких фемдом контролює всі аспекти повсякденного життя.

Фемдом втілює у ліжку своє прагнення домінування чи садизму і відчуває сексуальне збудження, підпорядковуючи свого партнера. А непослух карається по-різному.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ФЕМДОМ І ДОМІНАТРИКС?

Дім, домінатрікс, фемдом - хіба все це не звучить дуже схоже? Незважаючи на те, що і фемдоми, і домінатрикс ставлять своїх сабів на коліна та активні у сфері БДСМ, між ними є невелика, але важлива різниця: домінатрикс зазвичай платять за це.

Домінатрикси – це секс-працівниці, які пропонують свої послуги на комерційній основі та задовольняють сексуальні бажання своїх покірних клієнтів. Звичайно, домінанта також може розважитись, розмахуючи жниваркою або дозволяючи молодшому Стефану мити ванну мовою, але часто вся справа в грошах.

З іншого боку, фемдом розглядає домінування як важливу частину своєї сексуальності та особистості - і тому шльопає покірну людину, яка сидить на дієті, насамперед тому, що вона хоче зробити це сама.

Насправді фемдоми у меншості — згідно з різними опитуваннями та дослідженнями, кількість домінантних чи садистських жінок на БДСМ-сцені становить лише від 10 до 20%. Так що, якщо ви один із тих людей, яким подобається перебувати під чоботом дами, можливо, вам доведеться пошукати.

ЩО РОБИТЬ ФЕМДОМ?

Яке зухвале питання – господиня робить те, що вважає за правильне!

Жарти убік: фемдом може випустити пару у всіх видах БДСМ. До них відносяться, серед іншого:

  • Бондаж: зв'язування покірної частини
  • Розвиваючі ігри та покарання: сюди входять порка  (іноді більше, іноді менш ніжна) підлеглого, а також сильніші удари, наприклад, посівами , батогами та тростинами.
  • Фемінізація: рольова гра , в якій покірна чоловіча частина «вихолощена», наприклад, за рахунок необхідності носити жіночий одяг або спідню білизну або брати на себе поведінку та завдання, які в нашій культурі асоціюються з жіночністю.
  • КПТ: так звана тортура члена та яєць, при якій біль завдається пенісу та яєчкам субмарини, наприклад, за допомогою ударів ногами, електричної стимуляції або зв'язування.
  • Трамплінг: наїзд на партнера, навіть у туфлях на високих підборах.

Список можна продовжувати: крім згаданих практик існує безліч інших способів, за допомогою яких жінка може втілити в життя своє бажання.

Згідно з кліше, деякі фемдоми теж дозволяють Бернхарду лизати чоботи або забиратися в будинку - як приємно, коли можна поєднати приємне з корисним, правда?

БДСМ І ФЕМДОМ: Згода перш за все!

Як і всі практики БДСМ, фемдом-ігри також повинні дотримуватися принципу SSC (безпечно, розумно, за взаємною згодою). Важливо поважати бажання та межі обох партнерів, фемдом та суб.

Якщо ви теж хочете наважитися зіграти з жіночим домінуванням, вам слід заздалегідь обговорити, що ви обоє маєте на увазі, і домовитися про безпечні слова, які ви можете використати, щоб перервати любовну гру в екстреній ситуації.

Отже, дорогі мої слуги, ви були дуже молодці і добре дочитали до кінця! Ось і все, ви звільнені на день – тепер вставайте, виходьте та досліджуйте величезний світ жіночого домінування.

Інтим магазин