+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фемкап. Надійний метод контрацепції без синтетичних гормонів?

Контрацепція є важливим питанням для багатьох пар, тому що, зрештою, ви хочете отримувати задоволення від сексу і не думати про ризик вагітності або захворювання, що передається статевим шляхом. З цієї причини захист також має бути максимально надійним. Часто вибирається методом контрацепції для гетеросексуальних пар є протизаплідні таблетки, які, безумовно, можуть забезпечити максимально можливий захист від вагітності.

Багато жінок тепер більше не хочуть приймати гормони протягом тривалого часу. Страх перед можливими побічними ефектами та довгостроковими наслідками занадто великий, тому що, зрештою, це величезне втручання у природний гормональний баланс. На щастя, ще є різноманітні засоби контрацепції, які не вимагають гормонів і, отже, не навантажують організм.

Можлива альтернатива таблетці – так званий жіночий ковпачок, також відомий як цервікальний ковпачок. Це силіконовий ковпачок, який надягають на шийку матки перед статевим актом. Жіноча шапочка завжди повинна регулюватися гінекологом, щоб забезпечити оптимальну посадку. Потім ви зможете використовувати Femcap знову і знову протягом двох років. Однак установка вимагає деякої практики, що також викликає у деяких жінок невпевненість у захисті. Чи можете ви бути впевнені, що з фемкепочкою нічого не сковзне і вагітність точно буде запобігти?

ЩО ТАКЕ FEMCAP?

Фемкап – це контрацептив, який нині не набув великого поширення. Це може бути пов'язано з тим, що програма занадто громіздка для деяких жінок. Безпека також бажає кращого, адже індекс Перла знаходиться в межах від 2 до 20. Femcap має форму вигнутого всередину купола, який оснащений ручкою для зручного зняття.

Із зовнішнього боку є широка облямівка, схожа на поля капелюха. Силіконовий ковпачок прилягає до шийки матки під час статевого акту і таким чином запобігає попаданню сперматозоїдів. Передумовою для цього, звичайно, є ідеальна посадка, щоб кришка дійсно ідеально закривалася. Оскільки це неможливо перевірити, необхідно враховувати певний ризик.

Для більшої безпеки ви також можете використовувати гель, який вбиває сперматозоїди або принаймні пригнічує їх здатність рухатися. Femcap не підійде для контрацепції, якщо ви хочете часто займатися сексом. Ви завжди повинні використовувати їх приблизно за 30 хвилин до статевого акту, щоб унеможливити спонтанного сексу. Тому фемкеп рекомендується тільки в тому випадку, якщо ви час від часу займаєтеся сексом або у вас алергія на латекс, тому про презервативи не може бути й мови.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Вартість Femcap складає близько 50 євро плюс спеціальний гель, який коштує близько десяти євро. Оскільки Femcap можна використовувати близько двох років, ціна цієї форми контрацепції дуже низька.

ПРАВИЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ FEMCAP

Перш за все, вам слід отримати детальну консультацію у вашого: вашого гінеколога: гінеколога, якщо вас цікавить Femcap як протизаплідний засіб. По суті цей цервікальний ковпачок доступний у трьох різних розмірах. В ідеалі ваш гінеколог повинен також продемонструвати вступ та дозволити вам попрактикуватися.

Бажано спочатку також користуватися презервативом, поки ви дійсно не досягнете успіху у його використанні. У будь-якому випадку важливо прийняти Femcap щонайменше за півгодини до запланованого статевого акту. Тепер нанесіть гель на чайну ложку, половина його потрапить у внутрішній ковпачок, а інша половина – у поглиблення, спрямоване у піхву. Ви повинні відчути невеликий вакуум і присмоктування ковпачка, отже, він встановлений правильно.

Після сексу ви залишаєте фемкапочку у піхву як мінімум на шість годин, щоби сперматозоїди не потрапляли в матку. У будь-якому випадку видалення має відбутися не пізніше, ніж через 48 годин, щоб запобігти поширенню інфекції. Все, що вам потрібно зробити, це ввести палець у піхву і обережно натиснути на кінчик, і вакуум повинен вийти. Потім візьміть ковпачок за ручку та повільно витягніть його. Тоді все, що вам потрібно зробити, це очистити їх водою з милом.

ПЛЮСИ І МІНУСИ  FEMCAP

ПЕРЕВАГИ

  • Потрібно носити лише під час статевого акту
  • Гормональний баланс не порушено.
  • Відсутність побічних ефектів та пізніх ефектів
  • Також може використовуватись жінками з алергією на латекс.
  • Відносно гнучкий за часом

Недоліки

  • Спочатку трохи незручно використовувати
  • Для правильного введення потрібно багато практики
  • Дистанція також потребує навчання
  • Можливе вислизання під час статевого акту
  • Немає захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом

Найкраще поговорити зі своїм партнером про те, чи підходить вам варіант контрацепції за допомогою фемкапочки, і ретельно зважити переваги та недоліки.