+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Феромони – хто так добре пахне?

Феромони – хто так добре пахнеБільшості людей подобаються люди, які добре пахнуть. Але чому це так і яку мету природа поставила перед чоловіками та жінками, щоб вони знайшли себе привабливими лише завдяки аромату?

Природний запах людини походить від про феромонов. Це аромати, які спочатку служили насамперед для спілкування між родичами. Наприклад, для багатьох тварин феромони також є важливими для згоди або відхилення «запиту на спарювання».

Кажуть, що феромони навіть грають роль репродукції людини, оскільки вони підсвідомо сприймаються іншими як показник фертильності чоловіки чи жінки. Але чи це так насправді?

ВПЛИВ ФЕРОМОНІВ НА ЛЮДИНУ ДОВГИЙ ЧАС БУВ НЕЗРОУЗМІЛИМ.

Той факт, що феромони відіграють важливу роль у шлюбній поведінці або спільному спілкуванні у багатьох тварин, таких як собаки, досліджувався і підтверджувався наукою протягом багатьох років. Проте в останні роки та десятиліття існує велика невизначеність щодо значення натуральних ароматів для людини.

Однак багато дослідників тепер впевнені, що люди також виділяють сексуальні атрактанти. Принаймні теоретичне обґрунтування здається зрозумілим: відповідно до цього, природа призначила людський вигляд для відтворення. Ми завжди шукали відповідного партнера, щоб народити якомога більше нащадків.

Передбачається, що феромони полегшують пошук відповідного партнера. Доведено, що аромати виділяються, наприклад – і дуже певною мірою – в інтимній зоні і пахвах. Ви думаєте про смердючий піт під пахвами, але, мабуть, не відчуваєте особливого сексуального збудження, вірно?

Однак підсвідомо це може бути зовсім інакше. Деякі дослідження, принаймні, показують, що жінок особливо можуть залучати чоловіки запахи поту їх пахв. Феромони, ймовірно, є аттрактантами, які збільшують ймовірність сексу і, отже, відтворення. Однак більшість тих же досліджень також вказують на те, що в середньому з приблизно 50 феромонів, що випускаються, лише небагато мають значний ефект первинного тяжіння.

ДОМІНУВАННЯ ТА ВЛАДА ЧЕРЕЗ АНДРОСТЕНОН

Одним з найефективніших ароматів з привабливим ефектом є андростенон. Цей феромон переважно виводиться через піт пахв. Відповідно до згаданих досліджень, саме це особливо приваблює жінок. Кажуть, що андростенон вказує на домінуючий характер та силу, тому це має сенс.

Однак цей атрактант не завжди має надавати, з погляду чоловіків, позитивний вплив на жінок. Зазвичай кажуть, цей ефект виникає лише під час овуляції жіночого циклу. Говорять, що жінок андростенон приваблює у періоди фертильності, а чоловіків – навпаки. Чоловіки зазвичай відчувають огиду до андростенону, хоча є винятки.

ЧУТЛИВІСТЬ ДЯКУЧИ АНДРОСТЕНОЛУ

З сучасної точки зору, для багатьох жінок і чоловіків, звичайно, не тільки домінування та сила мають значення у партнері їх мрії; багато хто також очікує співчуття, емоційності та чутливості. Але ці властивості також може впливати природа.

Інший важливий феромон називається андростенол. Говорять, що цей матеріал привабливий для багатьох жінок. Однак андростенол - це феромон, що вказує на чутливість та інтелект.

Чи можна вплинути на викид феромонів

ЧИ МОЖНА ВПЛИВАТИ НА ВИКИД ФЕРОМОНІВ?

На жаль, ви не можете свідомо впливати на те, які феромони виділяються вашим організмом, з якою силою та в який час. Відповідно до науки, комбінація андростенолу та андростенону виглядатиме по-різному від людини до людини, а це означає, що кожна людина повинна мати різний ступінь домінування, фізичної сили та чутливості.

За допомогою дієти ви можете певною мірою змінити запах свого тіла принаймні на короткий термін, але довгострокова зміна або навіть контроль секреції в жодному разі неможливий.

Між іншим, у більшості культур сьогодні прийнято забезпечувати прямо протилежне: а саме максимально маскувати природний запах тіла або повністю уникати неприємного запаху поту. З цією метою використовуються дезодоранти, парфуми тощо. Зрештою феромони затьмарюються іншими ароматами.

ПАРФУМИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПАРТНЕРА: ЧИ ІСНУТЬ ВОНИ НАСПРАВДІ?

Хіба теоретично не може бути ідеальний аромат-атрактант для окремих людей? Звісно, ​​у галузі давно щось для цього вигадали. Духи з феромонами вже давно доступні у магазинах. Обіцянка: певні аромати повинні зробити вас привабливішими для іншої людини, незалежно від того, чоловік це чи жінка. Але чи справді це працює?

Поки не можна з упевненістю відповісти, чи досягають такі продукти зрештою того ж ефекту, що й природні феромони. Оскільки, незважаючи на доведену ефективність феромонів, кожна людина індивідуально реагує на сексуальні запахи, зрозуміло, що немає універсального аромату, здатного привернути увагу партнера своєї мрії.

ДЕЯКІ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ, ЩО ВІД ТЕБЕ ДОБРЕ ПАХНЕ, ІНШІ НІ!

Питання, чи існують феромони насправді, обговорюється і вивчається вже давно. Сьогодні існування цих функціональних ароматів підтверджено. У ході еволюції людини феромони, безумовно, вплинули на сексуальне життя, особливо коли розмовна мова ще була основним засобом спілкування.

Однозначне твердження про ефективність феромонів з погляду їхньої ролі у виборі сексуальних партнерів чи привабливості чоловіків і жінок поки що можна зробити лише обмеженою мірою. Хороший запах безумовно не зашкодить у будь-якому випадку.

У нашому магазині Амур - Ви завжди можете замовити чоловічі парфуми з феромонами або жіночі парфуми з феромонами.