+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фетиш-вечірка

Сексуальність багатогранна і проявляється по-різному. Коли справа доходить до сексу, існує кілька табу, тому різні фетиші також дуже популярні. Багато людей таємно мають особливі переваги , що не відповідають загальноприйнятому розумінню сексуальності. Такі прагнення часто пов'язані з величезним почуттям сорому, що багато хто тримає їх у собі і проживає їх лише «таємно».

Фетіші зустрічаються частіше, ніж багато хто думає. Оскільки багато хто вже не робить секретів зі своїх переваг, форуми стали місцем зустрічі людей з однаковими сексуальними інтересами. Також там регулярно анонсуються фетиш-вечірки, на яких любителі особливих сексуальних різновидів одержують непогані гроші. Чи то шкіряний фетиш, фетиш ніг чи фетиш сукні, для кожного фетиша знайдеться своя вечірка. З нами вам не потрібне запрошення, нижче ви дізнаєтеся про все, що вам потрібно знати про це.

ЩО ТАКЕ ФЕТІШ?

Фетиш не обов'язково має сексуальний характер, але цей термін зазвичай асоціюється з еротизмом. Спочатку «фетиш» був терміном для об'єкта, якому поклонялися релігійно, а сексуальний контекст з'явився набагато пізніше фетиші.

Однак у всіх фетишів є одна спільна риса: для сексуального екстазу не потрібен партнер. Фетіш часто асоціюється з чимось, що не можна повністю віднести до норми. Тому в минулому фетиші часто вважалися збоченням і називалися навіть патологією.

ЯК ВИНИКАЮТЬ ФЕТІШІ?

Може, ви зараз питаєте себе, як взагалі виникають фетиші? Припущення у тому, що у ранньому дитинстві мав місце формуючий досвід, який послужив спусковим гачком при цьому, поширене. Іноді за фетишем ховаються певні страхи, які можна полегшити за його допомогою.

У результаті страх стає об'єктом бажання та забезпечує задоволення. Однак нерідко психологічні проблеми також є причиною розвитку фетишу. Однак якщо звернутися по психотерапію, ніякого лікування фетишу не відбувається.

Терапія у разі навіть не потрібна, якщо немає сильних страждань. Деякі фетиші можуть завдати шкоди іншим людям. В інших випадках секс із партнером вже неможливий, оскільки увага зосереджена лише на одному об'єкті. До речі, не всі автоматично стають фетишистами, якщо вони з великим ентузіазмом ставляться до певних сексуальних практик .

ФЕТІШ-ВЕЧІРКИ СТАЮТЬ ВСЕ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНИМИ

На фетиш-вечірках зустрічаються однодумці і на вечір занурюються в інший світ, сповнений бажання. Багато фетишистів отримують правильний удар тільки тоді, коли зустрічають однодумців.

Фетиш-вечірки проходять у модних клубах чи спеціальних локаціях і несуть у собі щось загадкове, якщо дивитися збоку. Часто існує фіксований дрес-код, якого мають дотримуватись усі учасники.

 Девіз фетиш-вечірки: Все можливо, але нічого не має бути! В принципі, фетиш-вечірка – це великий майданчик для дорослих, де немає табу.

Фетиш-вечірка може стати досить захоплюючою подією, яка запам'ятається вам надовго. Якщо вам це цікаво, то ви знайдете відповідні заходи на відповідних форумах і зможете не тільки там пробки пхати.