+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Frogtie. Що жаба робить у спальні?

Припущення, що термін Frogtie має якесь відношення до жаби, очевидно. Так, це правильно! Крім того, що це щось більше: поза рабства. Тепер вам пояснюється все, що вам потрібно знати про цей метод бондажу.

ЩО ТАКЕ ФРОГТІ?

Frogtie - метод бондажу з області БДСМ. Ноги, точніше стегна, прив'язуються до кісточок. Потім пов'язана людина сідає в позу жаби - звідси і назва Frogtie. За допомогою цієї техніки зв'язування руки можна зафіксувати за спиною. Крім того, ви також можете прив'язати зап'ястя до обмежувачів для ніг.

ЩО ОСОБЛИВОГО У БОНДАЖНІЙ ТЕХНІЦІ FROGTIE?

Становище рабства нагадує жабу, що сидить навпочіпки, тому пов'язана людина перебуває у владі домінуючої частини. Однак у порівнянні з іншими техніками бондажу її свобода рухів не повністю відібрана. Якщо ви пов'язані ось так, ви все одно можете рухатися навіть якщо це буде нелегко і виглядає досить незручно. Ось чому Frogtie також підходить для пар, які не мають такого великого досвіду в бондажі , і вони хочуть спочатку відчути це. Серед фахівців з бондажу Frogtie часто використовується як основа для більш інтенсивних обмежень.

Ну що, ти вигадав жабу? Тоді спробуйте Frogtie та дізнайтесь, чи підходить вам ця техніка бондажу.