+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Гігієна перед анальним сексом

Багато чоловіків і жінок люблять анальний секс і практикують його регулярно - оскільки за виділення фекалій фактично відповідає анус, вихід має бути чистим. Хоча для цього зазвичай достатньо відвідування туалету, існують різні способи зробити пряму кишку майже блискучою чистотою перед сексом. Наприклад із кишковою трубкою. Зараз ми пояснимо вам, що це означає.

Що таке кишкова трубка?

Термін кишкова трубка, ймовірно, спочатку нічого не означає для вас, але, можливо, деякі з вас знають його з галузі медицини. За допомогою кишкової трубки можна зробити ретельну клізму. У БДСМ-сцені ректальна трубка іноді використовується як частина сексу у клініці.

Конструктивно кишкова трубка схожа на катетер, але цей пристрій призначений для введення кишечника. Однак він жорсткіший, ніж катетер, що полегшує введення та просування. Він зазвичай використовується в медичних цілях, коли рідини або гази необхідно ввести в кишечник. Наприклад, рідини для полоскання, ліки чи контрастні речовини можна без проблем направити до кишечника.

Сьогодні більшість кишкових трубок виготовляються із силікону або ПВХ і мають довжину до 40 см. Існують кишкові трубки різного діаметру у відкритому та закритому варіантах. На додаток до звичайних кишкових трубок існують балонні кишкові трубки та спеціальні ректальні катетери. Хоча кишкова трубка спочатку була розроблена для медицини, для деяких людей вона також відіграє важливу роль у сексі. Ви можете зробити йому клізму перед анальним сексом або використовувати його для сексуальних ігор .

#УВАГА!

Незалежно від того, навіщо ви використовуєте кишкову трубку, ви завжди повинні бути особливо обережні. Адже це довша трубка, яка, напевно, може стати причиною травм кишечника!

ЧИ ПОТРІБНО ПЕРЕД АНАЛЬНИМ СЕКСОМ ПІДЧИЩАТИ СЕБЕ КИШКОВОЮ ТРУБКОЮ?

Навіть якщо пеніс проникає у задній прохід під час анального сексу,це в принципі не брудна справа, якщо ви звернете увагу на кілька речей. Наприклад, ніколи не слід переходити з анального сексу на вагінальний або оральний , оскільки в кишечнику мешкають деякі бактерії, які, хоч і не небезпечні, не повинні мігрувати в інші отвори. Навіть якщо у вас була шлунково-кишкова інфекція, вам слід деякий час після цього уникати анального сексу.

Клізма з кишковою трубкою перед анальним актом не потрібна, як і анальний душ зовсім не потрібен – достатньо, якщо ви перед цим ще раз сходите до туалету.

КИШЕЧНА ТРУБКА: КЛІЗМИ ЯК ПРАКТИКА БДСМ

Оскільки кишкова трубка є медичним інструментом, її іноді використовують у клінічному сексі. Тому серед любителів БДСМ кишкові трубки вважаються не лише засобом очищення перед анальним сексом. Вони також дуже підходять як інструменти для різних рольових ігор між підлеглою і домінуючою частинами або як форма покарання.

Сабмісивні люди можуть відчувати особливе почуття задоволення, коли роблять клізму за допомогою кишкової трубки. Зокрема, завдання утримання обкату є привабливим для багатьох низів.

КЛІЗМИ З КИШКОВОЇ ТРУБКИ: НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Зазвичай для клізми використовують теплу воду, але деякі люди використовують холодну воду для додаткового ефекту або додають дратівливі речовини у воду. Тим не менш, це не без ризику, тому ви повинні наперед дізнатися про це. Почніть з невеликої кількості не більше 200 мл і поступово збільшуйте його. Якщо ви відчуваєте запаморочення, судоми та нудоту, ви повинні негайно зупинитися.

В ідеалі клізму роблять лежачи на боці, трохи зігнувши верхню ногу, щоб забезпечити більше розслаблення. Якщо ви робите часті клізми з кишковою трубкою, додайте на один літр води до дев'яти грамів кухонної солі, щоб не бракувало мінеральних речовин.

Особливо з практиками БДСМ ви завжди повинні діяти відповідно до принципу SSC (безпечний, розумний, узгоджений) – тоді ніщо не завадить зіграти лікаря з кишковою трубкою!