+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інтим: глибокий зв'язок чи просто секс?

У цій країні інтимна близькість із людиною є синонімом спільних сексуальних дій. Але близькість, загальний термін, включає набагато більше, ніж просто статевий акт. Ми підсумували для вас, які існують види інтимної близькості і що ще ви повинні про них знати.

ІНТИМ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Терміни «інтимний» та «інтимність» спочатку походять від латині. У вільному перекладі «інтимний» означає щось на зразок «далеко від краю або в найдальшому кутку».

Слід розрізняти фізичну близькість, яка обов'язково має бути сексуальною, і емоційну близькість, що має місце більш глибокому, емоційному рівні. Наприклад, якщо ви можете довірити всі свої секрети найкращій подрузі, якщо вона обіймає вас, коли вам сумно, і втішає вас, це стан емоційної близькості.

У місцевій культурі термін «інтимний» часто асоціюється із сексуальністю. Тоді близькість із кимось автоматично прирівнюється до сексу, котрій не всім парам потрібна особлива близькість. Тому фізична близькість можлива і без особливого зв'язку між двома людьми.

5 ПОРАД ДЛЯ ВЕЛИКОГО БЛИЗКОСТІ У ВІДНОСИНАХ

Дикий, грубий секс може бути дуже веселим, але чи завжди він має бути інтимним? Ні, разюче, близькість часто виникає з банальних, дрібних жестів і навіть упускається деякими парами під час сексу. Ми дамо вам п'ять порад про те, як ви можете забезпечити більш інтимні моменти між вами та вашим коханим.

#1: ПОЦІЛУНКИ БЕЗ СЕКСУ

Поцілунки можуть бути чимось дуже інтимним; інколи ж пристрасні поцілунки можуть навіть перерости в секс. Тому що у багатьох жінок та чоловіків глибокі поцілунки автоматично призводять до відчуття задоволення. Але з іншого боку, є численні тривалі партнерські відносини, у яких поцілунки не грають такої великої ролі. Для справді інтимних моментів ви можете просто почати цілуватися так, щоб ваш одяг залишався на вас. Принаймні поки що, тому що, звичайно, не можна забороняти секс.

#2: ТРИМАТИСЯ ЗА РУКИ ЧУДОВО І У ЛІЖКУ

Навіть маленькі діти кладуть свої маленькі ручки у великі руки батьків і почуваються захищеними. Цей жест також є ознакою великої близькості у дорослих. Пари, які щойно закохалися, беруться за руки, коли йдуть на прогулянку, але чому тільки там? Спробуйте і візьміться руками за руки партнера, поки ви ніжно належите один до одного. Цей маленький жест може спричинити велику близькість.

#3: ПОГЛЯД В ОЧІ

Очі вважаються дзеркалом душі. У момент найбільшого задоволення, наприклад під час сексу, багато хто заплющує очі і просто насолоджується. Спробуйте заглянути партнерові у вічі під час наступного оргазму. Ви помітите, наскільки сильним є зв'язок між вами обома в цей момент. Для тебе, тому що ти не заплющуєш очі, і для нього, тому що він може прочитати твою хіть у твоїх очах.

#4: МАСТУРБУЙТЕ ОДИН ПЕРЕД ОДНИМ ДЛЯ ІНТИМНИХ МОМЕНТІВ

Вам подобається мастурбувати? Ви колись мастурбували перед своїм партнером? Для багатьох пар немає більш інтимного та інтимного моменту. Тому що бажання із самим собою — це щось особливо інтимне, і дозволити вашому партнеру брати участь у цьому моменті поширює близькість між вами. Звичайно, цей момент також дуже еротичний, тому що як сольний секс під наглядом, так і саме спостереження – надзвичайно сексуальні моменти.

#5: ГОВОРИТИ ПРО СКРОВЕНІ БАЖАННЯ

Кілька випадкових жартів, розмови про турботи, обмін життям — більшість пар (майже) не мають секретів один від одного. А як же сексуальні бажання та фантазії? Говорити про це багатьом важко. Поговоріть зі своїм коханим абсолютно неупереджено про те, що ви відчуваєте у своїх сексуальних мріях, і про те, що ви завжди хотіли спробувати, але ніколи не наважувалися сказати. Такі сяючі секрети з'єднуються.

Близькість - це чудова річ, яка може  дуже зблизити двох людей. Але ви також можете випробувати близькість із самим собою. Тому що довіру , яку ви надаєте собі, також можна описати  терміном «інтимне ».