+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інтимні татуювання

Для багатьох людей татуювання є виразом їхньої особистості або просто візуальною прикрасою. У той час як більшість творів мистецтва розміщуються на видимих ​​частинах тіла, є й ті, хто хоче малювати більш інтимні зони: Правильно, сьогодні йтиметься про інтимні татуювання. Інтимні татуювання можуть виглядати дуже по-різному і, поряд з ваджазлінгом та інтимним пірсингом, є не настільки поширеним трендом.

ЩО ТАКЕ ІНТИМНЕ ТАТУЮВАННЯ?

Інтимне татуювання – це татуювання в інтимній зоні. У жінок татуювання зазвичай роблять на лобку над піхвою . Також можна зробити інтимне татуювання збоку стегна, в області паху або на переході до стегна. Татуювання на статевих губах зустрічаються рідше. Інтимні татуювання не видно відразу і зазвичай залишаються невеликим секретом. Звісно, ​​чоловіки також можуть робити татуювання на геніталіях. Зазвичай, вони кріпляться над пенісом. і може поширюватися природним чином на живіт чи пах. Можна навіть татуювати пеніс, включаючи голівку. Однак це досить болісна область з тривалим часом загоєння.

ГАРЯЧІ ФАКТИ ПРО ІНТИМНІ ТАТУЮВАННЯ

#1 - БІЛЬ

Чи викликає татуювання в інтимній ділянці біль, залежить, звичайно, від вашої особистої чутливості до болю. Деякі клієнти потребують кілька перерв, щоб витримати відчуття, в той час як інші мають більш високу переносимість. Між іншим, свербіж після укусу часто буває неприємнішим, ніж біль під час нього.

#2 – НАЙПОПУЛЯРНІШІ ДИЗАЙНИ

Тварини мотиви дуже популярні серед чоловіків. Дракони та змії особливо поширені як інтимні татуювання для чоловіків. Серед тварин жінки найчастіше віддають перевагу метеликам. Трайбли та квіти також дуже популярні. В принципі, ви можете, звичайно, вигравірувати будь-який мотив, який вам подобається.

#3 - Злітно-посадкова смуга з відмінністю

Чи хотіли б ви дражнити те, що чекає в трусиках трохи вище? Тоді це може бути ідеєю, якщо мотив починається в області пупка, а потім звивається все далі і далі вниз. Якщо ваш опонент хоче побачити, чим це закінчується, він або вона має спочатку роздягнути вас.

#4 - ЦІНА ГАРЯЧА

Інтимне татуювання коштує, залежно від розміру та складності, від 100 євро та вище. При виборі тату-майстра, однак, не дивіться насамперед на ціну**,**, важливіше, щоб майстер працював чисто і щоб у вас не було інфекцій чи запалень.

#5 - ВАТТУ: ТИМЧАСОВЕ ТАТУЮВАННЯ

Якщо ви не впевнені, чи підходить вам постійне інтимне татуювання, ви можете спочатку спробувати зовнішній вигляд. За допомогою аерографа на шкіру наноситься так званий ват. Він коштує від 60 до 120 євро і змивається приблизно за тиждень.

#6 - ТАТУЮВАННЯ, ЯКУ ПОТРІБНО НАКЛЕЇТИ

Усі ми знаємо класичні татуювання. Прикладіть фольгу до шкіри, зволожте її і бац! - Це мотив на шкірі. Зараз є досить прикольні мотиви, спеціально розроблені для інтимної зони. Вони коштують близько 5 євро кожен, і так само легко наклеювати, як і раніше.

ПРАВИЛЬНА ПІДГОТОВКА І СУПРОВІД ІНТИМНОГО ТАТУЮВАННЯ

Насамперед слід знати, що не кожна тату-студія пропонує інтимні татуювання. Саме тому слід заздалегідь дізнатися, де можна зробити таке татуювання. Попередня розмова також важлива, щоб уточнити всі ключові дані та подивитися, чи правильна хімія між вами та тату-майстром.

Вже за два дні до татуажу не можна вживати алкоголь та утримуватися від будь-яких інших наркотиків. Ліки, що розріджують кров, і надмірна кількість УФ-випромінювання також є табу. Ваша шкіра має бути повністю депільована для призначення татуювання. Можливо, є сенс зробити депіляцію за кілька днів до візиту. Деякі тату-майстри також голять вас прямо на прийомі.

Після проколу татуювання дезінфікують і накривають фольгою. Спочатку не слід торкатися татуювання. Звичайно, ви також можете отримати точні інструкції щодо відходу від свого тату-майстра. Якщо у вас є татуювання, яке поширюється на статевий член і голівку, ви повинні бути обережні під час відвідування туалету. Тому що татуювання – це рана! Дико тертись туалетним папером не рекомендується. Процес загоєння зазвичай займає два тижні.

НАЙВАЖЛИВІШІ ІНТИМНІ ТАТУЮВАННЯ, ЯКІ МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ

  • Спробуйте аерограф або наклейте татуювання, щоб побачити, чи дійсно вам подобається дизайн.
  • Дізнайтеся у попередній розмові з тату-майстром, чи правильна хімія
  • Виберіть сексуальну тему
  • Перед татуюванням пийте алкоголь або приймайте препарати, що розріджують кров.
  • Робіть татуювання тільки для того, щоб зробити задоволення своєму партнеру
  • Ідіть до особливо дешевого тату-майстра, не звертаючи уваги на якість.

Інтимні татуювання - один з найхимерніших способів отримати колір під шкірою. Заздалегідь добре подумайте, чи ви хочете показати свій колір в інтимній зоні на все життя. Якщо ви абсолютно впевнені: дерзайте!