+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інтимне волосся – воно є у кожного

Іноді трохи турбують колючі волоски в ділянці статевих органів. В останні 40 років тенденція до інтимних зачісок стає все більш популярною. Сьогоднішні чоловіки і жінки носять під спідньою білизною різні захоплюючі образи, від кущів до лисини, і тому є справжніми законодавцями моди. Ми розповімо, чому волосся росте в інтимній зоні і які зачіски там можна носити.

ІНТИМНЕ ВОЛОССЯ – ЧОМУ ВОНИ ІСНУЮТЬ?

Чи знаєте ви, що люди — єдиний існуючий ссавець, інтимні частини якого покриті довгою шерстю? Хоча в інших ссавців вовна покрита по всьому тілу, людське волосся на інтимних частинах тіла унікальне. Але звідки воно береться та яке його застосування? Вчені припускають, що вона є залишком еволюції. Сотні років тому люди були набагато волосатішими, ніж сьогодні, наші предки носили майже своєрідне хутро.

Чому лобкове волосся збереглося досі і якою метою воно є, є постійним джерелом суперечок у дослідженнях. Деякі вчені впевнені, що потенційного партнера приваблює запах лобкового волосся. Інші впевнені, що інтимний запах має властивість відштовхувати партнера і що ця теорія застаріла.

Інша група вчених вважає, що волосся на лобку вказує на те, що організм дозрів для розмноження. У цьому теж дуже часто сумніваються, оскільки у дівчаток і хлопчиків перше волосся на лобку з'являється іноді вже в десятирічному віці і в жодному разі не готове до розмноження в цьому віці. Ніхто точно не знає, чому вони збереглися для нас. Але факт у тому, що вони у нас є, і ми маємо здобути з них максимум користі.

ЯК ВИДАЛИТИ ЧИ ПІДСТРИТИ ВОЛОССЯ В ІНТИМНІЙ ЗОНІ

ВОЛОГЕ ГОЛИННЯ

Воно найбільш поширене і працює найбільш нескладно - вологе гоління. Будь то в душі або у ванні, після нанесення піни для гоління ви просто проводите лезом по потрібних ділянках і можете повністю видалити інтимне волосся. Звичайно, у вас також є можливість збрити цікаві зачіски, такі як злітно-посадкова смуга або візерунок в області лобка. Недолік гоління: волосся відростає через 2-3 дні.

КРЕМ-ДЕПІЛЯТОР ДЛЯ ІНТИМНОЇ ЗОНИ.

Крем для депіляції, який використовується для видалення інтимного волосся, повинен підходити для інтимної зони. Класичний крем-депілятор для ніг непридатний і може призвести до сильних висипів та подразнення шкіри. Для депіляції крем наносять на інтимну зону, залишають на короткий час, а потім зіскребають лопаткою. Недолік: Все волосся видаляється рідко.

ШУГАРИНГ І ДЕПІЛЯЦІЯ У ДОМАШНІХ УМОВАХ

Ви трохи сміливі та не чутливі до болю? Тоді вам підійде шугарінг або воскова депіляція інтимного волосся. При шугаринг ви використовуєте теплу цукрову пасту, яку наносите на волосся. Він повинен недовго підсохнути, а потім ривком відривається разом із волоссям. Принцип депіляції працює за тим самим принципом, але замість цукрової пасти використовується віск.

ВІЗИТ ДО ДЕПІЛАДОРУ

Депіладор – це інтим-перукар, який видаляє волосся в інтимній зоні за допомогою воску або шугарінгу. Переваги очевидні: ніяких перекосів перед дзеркалом та ризику отримання травми значно нижчі. Недолік, однак, у тому, що ви роздягаєтеся перед незнайомцем, і іноді сором просто заважає.

ЕПІЛЯЦІЯ

Епіляція в зоні бікіні – це важко, але видалення волосся з усієї інтимної зони епілятором – це шедевр. Численні маленькі пінцети сідають на головку епілятора і поступово вищипують волоски. Те, що на ногах майже терпимо при великій частці сміливості, насправді потребує великих зусиль в інтимній зоні. Недолік: ай, ай та ще раз ай!

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО ІНТИМНЕ ВОЛОССЯ

  • Волосся на лобку починає рости з настанням статевого дозрівання.
  • Інтенсивність волосся індивідуальна.
  • Колір лобкового волосся не завжди збігається з кольором волосся на голові.
  • Анальне волосся можливе як у жінок, так і у чоловіків.
  • У азіатів лобкове волосся зазвичай пряме, а у європейців – кучеряве.

Волосся в інтимній зоні іноді може сильно дратувати, особливо якщо ви віддаєте перевагу, щоб вони були гладкими. Але насправді це дуже красиво, тому що дає можливість проявити творчий підхід до дизайну зачіски.