+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як знайти відповідного бдсм-партнера

Знайти партнера вже складно - знайти БДСМ партнера ще складніше, оскільки сексуальні уподобання дізнатися не так просто, як улюблену їжу чи жанр музики! Фактично після «П'ятдесяти відтінків сірого» поняття БДСМ втратило свій негативний відтінок. Бажання спробувати щось нове більше, ніж будь-коли. Але: як знайти відповідного партнера, який поділяє таке прагнення чогось нового?

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ПОШУКУ ПАРТНЕРА ДЛЯ БДСМ?

Щоб уникнути непорозумінь, завжди має бути зрозуміло — як і в будь-яких інших відносинах — шукаєте ви постійного партнерства або випадкових ігрових відносин. Тому, якщо ви хочете бути пов'язаними, не пов'язуючи себе з кимось, ви повинні ясно дати зрозуміти це від початку. Також важливо знати власні переваги. Що ви шукаєте? Ви більш покірні чи домінуєте ? Все це важливо, тому що дозволяє краще шукати відповідного БДСМ-партнера.

ЩО ВАЖЛИВО В БДСМ ПАРТНЕРСТВІ?

Пріоритети вашого БДСМ-партнерства, звісно, ​​повністю залежать від вас. Тим не менш, є кілька моментів, про які ви можете подумати заздалегідь, щоб спільне життя стало таким красивим і задовільним, яким ви його собі уявляєте.

Щоб обидва відчували себе комфортно у своїй ролі, ви повинні вміти довіряти одне одному. Також важливо поговорити один з одним та уточнити, що саме дозволено, а що ні. Особливо важливо встановити межі, яких дотримуються.

Щоб прояснити ці обмеження у запалі моменту, можна домовитися про стоп-слові. Це сигналізує партнеру про те, що досягнуто межі, яка краще не переходити. Терпіння та повага цих кордонів є абсолютною необхідністю у БДСМ-партнерстві.

ПОШУК БДСМ-ПАРТНЕРА: З ЧОГО ПОЧАТИ?

Якщо ви знаєте, до якого типу БДСМ ви належите, тепер ви можете знайти відповідного партнера. Навіть якщо ви не дивитесь на людей безпосередньо, подобається їм БДСМ чи ні, є хороші можливості знайти відповідного партнера. Столи та вечірки для завсідників (особливо фетиш-вечірки) дозволяють безпосередньо контактувати з місцевими жителями. Тут потрібна відкритість — перевага: ви бачите свого співрозмовника за межами онлайн-світу і тому можете зробити зовсім інший вибір. Тут відіграють роль не лише фотографії, а й голос, запах, міміка та жести, а також енергія, яка в кращому разі змушує потріскувати між вами та вашим потенційним партнером. Однак, не варто сподіватися на анонімність.

Якщо ви не обов'язково хочете сісти за столом постійних клієнтів, ви, звичайно, завжди можете пошукати в Інтернеті. Порталів, які дозволяють шукати відповідного БДСМ-партнера, достатньо тут всім відомі програми для знайомств швидкий і нескладний спосіб. Ви також можете знайти те, що шукаєте, через відповідні групи Facebook або відповідні хештеги в Instagram. Оскільки БДСМ — це не просто БДСМ, і тут також мають місце різні переваги, багато спеціальних порталів пропонують можливість заздалегідь встановити переваги та обмеження.

Якщо ви хочете зустрітися з незнайомцями, вам слід розглянути можливість зустрічі або двох на нейтральному, публічному майданчику, щоб краще пізнати один одного. Це може трохи спантеличити, але може допомогти оцінити іншу людину і створити початковий стрибок віри. Нарешті, те саме застосовується і тут: робіть те, що вам подобається, і наважуйтеся спробувати щось нове в межах свого розсуду!