+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як приготувати спальню для хорошого сексу?

Спальня – це місце відпочинку та сну. Але зачекайте на хвилинку! Це також може стати досить пристрасним у спальні. Ми покажемо вам, як організувати ретріт, щоб провести дві години на самоті!

Облаштовуємо спальню для гарного сексу: ОБЛАДНАННЯ

Найголовніше в спальні – це, звичайно, ліжко. Ви можете влаштуватися зручніше та розслабитися на ньому. Для того, щоб ви змогли випустити пару, вона має ще й витримати багато! Тож він має бути стійким і бажано не скрипучим — адже кому захочеться, щоб сусідка стукала в стелю знизу серед занять коханням? Велике ліжко із пружинним матрацом, безумовно, гарний вибір. Але навіть міцне дерев'яне ліжко неодмінно задовольнить ваші потреби. Чи як щодо водяного ліжка?

Добре: про лежачий комфорт уже подбали. Що ще потрібне для секс-спальні? Штори, звичайно! Найкраще використовувати штори, що пропускають денне світло, але захищають від сторонніх очей.

#РЕКОМЕНДАЦІЯ

Найкраще перевірити, чи непрозорі штори, коли у спальні горить світло! А якщо ні, то у вас швидко з'явиться аудиторія для вашої любовної гри.

Звичайно, спальня також має бути візуально привабливою. Вибирайте теплі тони – вони приносять затишок. Темно-червоні та коричневі тони перетворюють спальню на оазис благополуччя. Ніхто не любить розважатися на колючих простирадлах, тому переконайтеся, що постільна білизна гарна і м'яка. Найкраще вибирати чохли з кашеміру чи фланелі. Таким чином, ви завжди милі та теплі, і ви можете обійматися. Якщо ви розслабитеся, а ваші ступні приємні та теплі, ви швидше досягнете оргазму і отримаєте найкращий секс. Тому завжди звертайте увагу на оптимальну температуру у приміщенні!

І останнє, але не менш важливе: усі почуття відіграють важливу роль у сексі. Тому в спальні має добре пахнути. Отже: регулярно провітрюйте приміщення та запаліть кілька ароматичних свічок для створення потрібної атмосфери!

БІЛЬШЕ ІДЕЙ ДЛЯ ВАШОЇ СЕКС-СПАЛЬНІ

Звісно ж, спальня – це місце відпочинку. Але якщо ви хочете стати диким, вам потрібне правильне обладнання. За допомогою кількох хитрощів та вміло розставлених предметів меблів ви можете значно розширити свій ігровий майданчик. Як щодо любовних гойдалок, наприклад? Неважливо, новачок ви чи просунутий гравець - ваші заняття любов'ю обов'язково отримають додаткову порцію бадьорості. Любовну гойдалку можна легко прикріпити до стелі. Але переконайтеся, що ви використовуєте правильні дюбелі, щоб не було нещасних випадків! Якщо зараз гойдалка вам не потрібна, ви можете просто прибрати їх знову або використовувати як зручне підвісне сидіння.

Не турбуйтеся: навіть якщо вам подобається менш незвичайне, ви можете облаштувати свою спальню так, щоб секс був сприятливим. Якщо ви вільно розміщуєте ліжко в кімнаті, ви зберігаєте всі варіанти (або положення) відкритими для вас. Ліжко зі стійками запрошує вас у рабство, а лава біля підніжжя пропонує місце, на яке можна спертися.

Вам подобається пожвавлювати секс іграшками? Тоді у вас обов'язково має бути пристойна тумбочка, де ви зможете зберігати улюблені секс-іграшки. Тож у вас завжди все під рукою.

ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ВАШОЇ СЕКС-СПАЛЬНІ

Спальня – інтимне місце. Свічки, картини та подушки роблять його більш домашнім та затишним. Тому що під час сексу ти дозволяєш собі розслабитись і хочеш зосередитися лише на іншій людині. Щоб підтримати це, ви можете встановити гірлянди або барвисті відблиски.

Ми сподіваємося, що ви отримаєте задоволення від його налаштування!