+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як працює французький поцілунок?

Ніяка інша форма поцілунку не виражає більше пристрасті та прихильності, ніж  французький поцілунок. Пари, які тільки-но закохалися, зокрема, часто не можуть стримати свої мови один від одного, і цей тип поцілунку також може мати надзвичайно приємний ефект під час пристрасного сексу.

ФРАНЦУЗЬКИЙ ПОЦІЛУЙ: ЩО ЦЕ?

Французький поцілунок – особлива форма поцілунку. Його ще називають французьким поцілунком, флорентійським поцілунком чи поцілунком душі. Деякі люди вважають французький поцілунок найстрашнішим із усіх поцілунків.

Але як саме працює цей поцілунок? Коротко: при французькому поцілунку губи та мови залучених стикаються. У цій практиці також поширене ссання верхньої чи нижньої губи. Якщо ви хочете, ви можете також обережно використовувати свої зуби під час французького поцілунку. З ними ви можете легко покусувати губи вашого партнера і ніжно тримати їх. Поки все це не викликає небажаного болю, все дозволено. 

Як альтернатива мова може лише трохи грати з губами іншої людини. Ця техніка відноситься до категорії «французький поцілунок».

За інтенсивного і пристрасного французького поцілунку людина спалює близько 12 кілокалорій. Згідно з «основним правилом», чим більше ви кружляєте, тим більше калорій спалюєте.

ДВА ВАЖЛИВІ РАДИ ДЛЯ ЧУДОВИХ ФРАНЦУЗЬКОГО ПОЦІЛУЮ

ЗМІ, зокрема, продовжують говорити про «погані» та «хороші» поцілунки. Зокрема, підлітки, які не мали досвіду французького поцілунку, часто бояться осоромитися під час поцілунку.  

Не хвилюйся! Перший поцілунок виразно не повинен бути ідеальним. Немає «інструкцій для кращого поцілунку». Тут дійсно допомагає лише одне: потренуйтеся і дізнайтеся, що приносить вам найбільше задоволення і що робить вас особливо щасливим! З наступними порадами багато французьких поцілунків можуть бути трохи кращими.

РАДА № 1: ПРАКТИКА «ОБСУМУВАННЯ» ДЛЯ ПІДЛІТКІВ І ТИХ, У КОГО МЕНШЕ ДОСВІД У ПОЦЕЛУЯХ.

Те, що спочатку може здатися дивним, може в «надзвичайній ситуації» забрати трохи страху. Сухий поцілунок можна виконувати кількома способами.

Особливою популярністю користуються заняття власною рукою чи іншими доступними частинами тіла. Мета тут полягає в тому, щоб спробувати якнайбільше різних варіацій. Це дасть вам уявлення про те, на що схожий кожен рух мови, і дозволить вам краще оцінити, які можуть сподобатися, а які ні. Зокрема, кругові рухи зазвичай сприймаються як приємні.

РАДА №2: ПРИДІЙТЕ УВАГУ ГІГІЄНІ ПОРОЖНИНИ РОТА

Це неможливо переоцінити: доглянута область рота є обов'язковою умовою обміну французькими поцілунками. Тому зрозуміло, що ви повинні чистити зуби перед зустріччю і використовувати рідину для полоскання рота, якщо це необхідно. В ідеалі слід уникати продуктів із інтенсивним запахом, таких як часник, цибуля та риба, через можливість поцілунку.

Ви заздалегідь у ресторані і обидва їсте одне й те саме. Це не упередження, що запах більше не сприймається, коли обидва цілуються насолодилися однією і тією ж їжею.

ІНСТРУКЦІЇ З ФРАНЦУЗЬКОГО ПОЦІЛУ

Французький поцілунок може бути дуже пристрасним, і те, що подобається людині, дуже індивідуально. Саме тому, на жаль (як згадувалося вище), немає стандартних інструкцій. Але є кілька речей, про які треба пам'ятати, коли доходить до виконання.

У «покроковій моделі» це означає наступне: у потрібний момент обличчя та губи повертаються один до одного. Найкраще не потрапляти в будинок з дверима і одразу засунути свою мову до рота іншій людині! Така процедура багатьма сприймається як нав'язлива та неприємна.

Набагато розумніше - і чуттєвіше - спочатку використовувати свої губи для поцілунку, щоб мати можливість оцінити, чи хоче інша людина йти далі. Якщо ви зараз трохи відкриєте губи, ви зазвичай швидко помітите, як реагує інша людина.

Коли обидві мови зустрічаються, настав час повільно здійснювати кругові рухи (саме тут багатьом допомагає практика з вищезгаданими пробними пробіжками).

До речі, психологічні аспекти у французькому поцілунку часто відіграють не менш важливу роль, ніж техніка. Для багатьох людей емоційний зв'язок з іншою людиною має вирішальне значення для доброго поцілунку.

І останнє, але не менш важливе, як це часто буває, також важливе, щоб техніка французького поцілунку залежала від відповідної ситуації. Поцілунок з язиком може бути пристрасним, ніжним, але диким. Але саме це робить його таким привабливим.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ФРАНЦУЗЬКОГО ПОЦІЛУВАННЯ

  • продовжуйте повільно, щоб перевірити реакцію вашого партнера
  • насолоджуйся моментом і не хвилюйся надто сильно
  • встановити свій власний темп та ігнорувати сигнали
  • чекайте, що поцілунок має бути ідеальним

Французькі поцілунки можуть бути неймовірно кумедними з правильною людиною, але для цього потрібна невелика практика. Будь-хто, кому вдасться не напружуватися тут і натомість звернути увагу на реакцію свого партнера, може розраховувати на кілька моментів гарячих французьких поцілунків.