+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Карецца. Пристрасні заняття коханням без оргазму

Чому дві людини займаються сексом одна з одною? Мотиви можуть бути різного характеру, іноді це глибокі почуття, але це може бути і просто хтивість. Часто метою є оргазм. Віра в те, що під час сексу повинен закінчити насамперед чоловік, особливо вперта - на жаль, треба сказати (спробуйте погуглити "Розрив оргазму"...).

З іншого боку, із сексуальною тенденцією Karezza оргазм зовсім не має значення. Термін походить від італійської і означає щось на зразок ласки. Це вже багато говорить про цю сексуальну практику, тому що вона в основному стосується близькості та співчуття. Отже, справа не тільки в кульмінації як у блискучому фіналі любовного акту, його навіть навмисно уникають. Дехто з вас зараз може подумати, що сенс сексу все-таки втрачено. Але карається може бути неймовірно приємною для обох партнерів. Багато хто вважає цей тип сексуальності злиттям, в якому може протікати величезна кількість сексуальної енергії.

ЩО ТАКЕ КАРЕЦЯ?

Карецца - це не сексуальна практика, відкрита тільки в наш час і тому вважається надзвичайно революційною. Цей метод вже був описаний у книзі в середині 19 століття. Karezza про те, що партнери не фокусуються на оргазмі, тому що це взагалі не має значення. Це набагато більше стосується генерації сексуальної енергії та обміну ніжністю.

Звичайно, під час karezza може наростати і величезне сексуальне збудження, колись ви вже майже не можете себе контролювати. Але фокус тоді не в тому, щоб прагнути розрядки в оргазмі. Навпаки, ці гігантські енергії мають текти туди й назад між двома партнерами. 

У принципі тому йдеться про союз на енергетичному рівні. Ця сексуальна практика насамперед підходить для пар, які разом уже багато років. Ви часто віддаляєтеся один від одного емоційно і фізично і таким чином можете знову дізнатися один одного. Тиску немає, так що обидва можуть впасти та дрейфувати.

#ФАКТ

Карецца насамперед стосується емоційного рівня та того, щоб робити одне одному добро. Таким чином, любовна гра може бути затягнута та сприймається як надзвичайно розслаблююча.

ТАК ВИГЛЯДИТЬ КАРЕЦЯ НА ПРАКТИЦІ

Карецца не обов'язково має якесь відношення до квіткового сексу, хоча деякі можуть припустити це на перший погляд. Тим не менш, великі обійми та притискання вже на передньому плані. Насамперед, цей варіант сексу має бути дуже розслаблюючим та приємним, не створюючи жодного тиску. Тому шукайте місце, де вас гарантовано не потурбують.

Ви також повинні запланувати багато часу, тому що Karezza напевно не підходить для швидкого зв'язку між дверима та петлею. Ідеальні пози для сексу, які дуже зручні для вас, щоб ваше тіло не звело судомою або вам не довелося якимось чином корчитися. Тому рекомендуються поза вершника і особливо інтимна поза лотоса. Думайте про цю сексуальну практику більше як про техніку релаксації, схожу на йогу. Основна увага в карецьці приділяється погладжуванням, поцілункам та обіймам. 

Спочатку ви лягаєте поруч один з одним і дивіться один одному в очі, щоб створити відчуття близькості та інтимності. Довіра — дуже важлива передумова для Karezza. Тільки якщо ваші стосунки засновані на глибокій довірі, ви можете взаємодіяти один з одним та отримувати користь від karezza. Потім дозвольте вашим рукам пройтися тілом вашого партнера і трохи затримайтеся на ерогенних зонах.

Вам не обов'язково розмовляти один з одним, погляди та дотики часто можуть висловлювати набагато більше. Звичайно, у вас також може бути статевий акт, але безпосередньо перед тим, як почнеться оргазм, ви повинні зупинятися знову і знову. Після того, як хвилювання трохи вщухне, можна знову приступати до погладжування.

KAREZZA - ЦЕ СПЛАВ ПОХОТІ ТА ЩИРОГО ІНТЕРЕСУ

Карецца принесе вам користь тільки в тому випадку, якщо ви дійсно любите одне одного, а не лише в ліжку. Тут основна увага приділяється іншій людині, а не сексуальному задоволенню. Егоїзм і власна хіть тут зовсім недоречні, адже за такого виду занять любов'ю ви виявляєте інтерес до партнера. Тільки тоді ви зможете по-справжньому насолодитися Karezza та випробувати її інтенсивно. Ви сприймаєте себе дуже усвідомлено і вносите у повсякденне сексуальне життя деяку сповільненість та усвідомленість.

Насправді Karezza також можна описати як любовне заняття коханням. Це стане в нагоді, коли один із вас бореться з оргазмом. Таким чином, тиск повністю знімається, тому знову стає можливим розслаблений підхід до сексуальності. Karezza - це не тільки фізична складова, явно задіяний і ментальний досвід. Так ви висловлюєте своє кохання, а не тільки присвячуєте себе фізичному союзу. Ви, мабуть, виявите ту чи іншу невідому ерогенну зону іншого через Karezza.

Karezza – це не інстинктивне задоволення, це глибокі почуття та велика близькість. Це часто є бажаною заміною сексу, зацикленому на оргазмі, і може збагатити ваше єднання усвідомленістю і розслаблюючим еротизмом.