+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Кіберсекс. Онлайн до оргазму

В даний час ми отримуємо майже все в Інтернеті: одяг, їжу, технології, контракти – то чому б не отримати і оргазм? Правильно, це теж можливо, тому що кіберсекс практикується роками, чи то парами, чи незнайомцями. 

Еротика все частіше має місце в Інтернеті, тому що там вона доступна швидко та в будь-який час. Кіберсекс - це балаканина до кульмінації, обмін фотографіями, історіями та відео, щоб стимулювати один одного. Тут ви можете дізнатися все про практику віртуального сексу, так що не вимикайтеся!

ЩО ТАКЕ КІБЕРСЕКС?

Кіберсекс - це сексуальна активність та взаємодія в соціальних мережах. Переважно це текстові повідомлення в чаті, але можлива передача аудіо- та відеозаписів в еротичних цілях. Інтернет пропонує необмежені можливості, коли справа доходить до споживання сексуального контенту. Все починається з безкоштовного доступу до незліченних порнокліпів, які завжди доступні на вашому смартфоні, навіть коли ви в дорозі.

Сексуальність у письмовій формі можлива на багатьох платформах, таких як Facebook чи WhatsApp. Крім того, існує безліч спільнот, спеціально створених для кіберсексу, кількість учасників яких постійно зростає. Звичайно, заняття любов'ю в Інтернеті стають ще спекотнішими і реалістичнішими, коли використовується веб-камера. В даний час кіберсекс також може стати відмінною альтернативою сексу по телефону, якщо ви перебуваєте у стосунках на відстані.

#ФАКТ

Строго кажучи, навіть якщо ви дивитеся порно в Інтернеті та мастурбуєте, це вважається кіберсексом. Так що це не обов'язково мають бути дві особи, які займаються сексом один з одним.

ЧОМУ КІБЕРСЕКС ТАК ПОПУЛЯРНИЙ?

Якщо ви ще не вивчали кіберсекс, вам може бути цікаво, що такого хорошого в ньому так багато людей знаходять? Це можна трохи порівняти з інтернет-магазинами. Багато людей не хочуть годинами нишпорити по безлічі магазинів, щоб купити продукти. 

Так само кіберсекс надзвичайно зручний і доступний у будь-який час і в будь-якому місці. Все, що вам потрібно, це підключення до інтернету, виснажливі знайомства в пошуках сексуального партнера повністю виключені. У вас є величезний вибір потенційних кандидатів, і вже за кілька хвилин може початися бурхливий кіберсекс. Але є ще кілька причин, через які люди займаються кіберсексом. 

У вік Інтернету люди, які живуть далеко один від одного, часто збираються разом. У стосунках на відстані ви все ще можете реалізувати свою сексуальність через кіберсекс : ви можете надсилати один одному гарячі повідомлення вранці або надсилати один одному кілька еротичних фотографій або відео. 

Багато хто просто цінує анонімність Інтернету, тому що тут вони можуть втілити у життя свої фантазії, не підпускаючи до себе інших людей. Це можливо тому, що вони бояться зобов'язань або просто не готові до нового партнерства після розриву. Тим не менш, вони хотіли б прожити свою сексуальність і, можливо, скотитися в зовсім інші та незнайомі ролі. Це стосується і недосвідчених користувачів, які хочуть таким чином набратися досвіду та випробувати різні сфери. 

Кіберсекс абсолютно безпечний, адже там, де немає реального фізичного контакту, не треба й думати про контрацепцію. Вам не потрібно турбуватися про можливі вагітності або інфекції. Більшість часу секс пов'язаний тільки з тілом, але більшість еротики відбувається в умі. Через відсутність фізичного контакту кіберсекс насамперед пов'язані з розумової стимуляцією. Це може бути надзвичайно захоплюючим та абсолютно новим досвідом. Тому, хоча все має свою безпеку для здоров'я, ви завжди повинні пам'ятати, що іноді ви не знаєте, хто насправді сидить з іншого боку, і завжди пам'ятайте про це, якщо справа доходить до зустрічей у реальному житті.

КІБЕРСЕКС: ГАРЯЧІ НОВИНИ

До речі, ще одним терміном для кіберсексу є секстинг, оскільки він в основному включає відправку текстових повідомлень. Незважаючи на те, що кіберсекс не є фізичним, слід пам'ятати кілька правил:

1. Уникайте незграбних висловлювань і звертайте увагу на повагу

Перш за все, ви повинні заспокоїтись і не поспішати прямо в будинок. Розмова не повинна відразу переходити до сексу, як у реальному житті, як тільки ви трохи дізнаєтесь один одного. Тоді почніть із чарівно оформлених сексуальних натяків і уникайте нудних питань на кшталт «Що на тобі вдягнено?». Навіть якщо ви сидите за комп'ютером або смартфоном, ваш співрозмовник все одно людина, яка хоче, щоб до нього ставилися з повагою

2. НЕ НАСТОЮЙТЕ НА ВИКОРИСТАННІ ВЕБ-КАМЕРИ

Чоловікам та жінкам часто важко провокаційно уявити себе перед камерою. Певну роль може зіграти страх перед фізичними вадами або почуття, що ви відчуваєте себе професійним постачальником сексу. Тож поважайте, якщо ваш співрозмовник хоче обійтися без камери.

3. ДАЙТЕ ВОЛЮ ТВОРЧОСТІ І УВІМУ

В анонімності в Інтернеті ви маєте унікальну можливість займатися сексом без заборон. Скористайтеся цією можливістю і наважтеся спробувати щось нове, це навряд чи може бути ніяково. З кіберсексом можна бути дуже впевненим у собі та показати себе зовсім з іншого боку.

КІБЕРСЕКС: ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ

  • оживіть ваші стосунки на відстані випадковим кіберсексом
  • насолоджуйтесь гострими відчуттями від сексу онлайн
  • будьте обережні при надсиланні непристойних зображень або відео
  • не користуйтесь сумнівними сайтами
  • не розголошуйте особисту інформацію іншим
  • не дозволяйте себе умовити робити те, чого ви не хочете
  • не нехтуйте своїми міжособистісними відносинами через кіберсекс
  • не влаштовуй справжніх сексуальних зустрічей

Кіберсекс – захоплююча річ, тому що ви можете використовувати анонімність Інтернету. Поки ви не втрачаєте почуття реальності в результаті, це безперечно може бути перевагою. Але ніколи не забувайте, що ви маєте справу з реальними людьми, до яких ви завжди повинні ставитись з повагою.