+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Годування груддю. Сексуальні ігри із грудним молоком!

Грудне молоко в першу чергу призначене для годування немовляти. Але ви знаєте, що є люди, які включають грудне молоко в секс? Є різні варіанти, і навіть жінки, які ніколи не народжували, можуть використовувати кілька прийомів, щоб дати молоко. Багатьом людям подобається близькість, яка визначає відносини грудного вигодовування. Тут ми пояснюємо, що таке еротична лактація та як ви можете самі викликати лактацію.

ЩО ТАКЕ ЛАКТАЦІЯ?

Термін лактація також використовується в медицині для опису утворення та секреції грудного молока. У сексуальному середовищі лактація, також відома як еротична або індукована лактація, використовується як термін грудного вигодовування дорослого партнера.

Еротична лактація або молочне кохання – це дещо незвичайніший фетиш. Поки ви нікому не завдаєте цим шкоди, у цьому фетиші немає нічого поганого. Однак слід пам'ятати, що грудне молоко – це їжа для дитини. Тому перед тим, як самому сісти за молочний бар, слід бути впевненим, що ви нічого не п'єте осторонь.

Насправді при еротичній лактації приплив молока стимулюється незалежно від вагітності шляхом масажу грудей певним чином протягом тривалого періоду часу (кілька тижнів). Іноді лактація знову стимулюється навіть після перерви у грудному вигодовуванні. І тут говорять про релактацію.

5 ФАКТІВ ПРО ГРУДНЕ МОЛОКО І СЕКС

#1 - ANR: ВІДНОСИНИ МЕДСЕСТЕР ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Особливим фетишем навколо лактації є звані дорослі відносини грудного вигодовування. У той час як багато матерів годують своїх дітей грудьми, йдеться про відносини грудного вигодовування зі своїм партнером. Грудне вигодовування – це вираз близькості та ніжності. Хоча оргазм може статися, він не є основною метою ANR.

#2 - КУДРЯВІ МОЛОЧНІ ГРИ

Подібно до ігор зі спермою, саме молоко використовується як частина сексуального задоволення. Ви можете дати волю своїй уяві і просто випити молоко як напій або включити його в заняття любов'ю будь-яким іншим способом - молоко інших ссавців, звичайно, також можливо.

#3 - ГРА З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

У рамках гри з тваринами жінка може взяти на себе роль корови, яку доять (іноді проти її волі). Насправді молоко не обов'язково має текти, процес доїння також можна просто натякнути.

#4 - РОЛЬ У БДСМ

У сфері БДСМ є різні види молочних ігор. У так званій віковій грі або інфантилізмі один партнер бере на себе роль немовляти, і жінка, що годує, піклується про нього і годує його грудьми.

#5 - ВУАЙЕРИЗМ І МОЛОКО

Є жінки, яких збуджує спостерігати за ними під час годування груддю. Наприклад, вони зціджують або зціджують молоко, а їхній партнер чи хтось інший спостерігає за ними. І почуття рефлексу викиду молока, і відчуття спостереження збуджують головного героя.

Ось як ви можете змусити текти молоко!

Якщо ви все одно не годуєте дитину грудьми, спочатку треба привчити груди давати молоко. Хорошим методом є масаж грудей, розроблений Челе Мармі. Ви масажуєте груди кожні три години протягом як мінімум двох тижнів за певною схемою. Присвятіть близько десяти хвилин кожній стороні.

Спочатку розігрійте груди. Тому що холодні груди дають менше молока. Для цього підніміть груди однією рукою та покладіть кінчики пальців на груди. Ваші руки повинні бути попередньо зігріті для цієї техніки. Помасажуйте молочні залози навколо соска круговими рухами. Рухайтеся навколо соска, доки знову не досягнете вершини. Потім ви кладете руку на грудину і погладжуєте груди вниз. Через деякий час може з'явитись трохи молока. Зробіть те саме з іншими грудьми.

Потім можна обережно струсити кожну груди, щоб стимулювати молочні залози та молочні протоки. Цей крок насправді називається "молочний коктейль". Тепер обхопіть груди рукою знизу. Хват називається хватом С. Для цього відведіть великий палець від інших пальців так, щоб ваша долоня утворила букву С. Щедро обхопіть сосок. Потім трохи натисніть на груди, а потім потягніть пальці вперед до соска з легким тиском. Після кількох спроб ви повинні побачити перші краплі молока найпізніше. І не турбуйтеся, якщо молоко спочатку буде незвичайного кольору чи гірким на смак. Зовнішній вигляд та смак вирівнюються через деякий час.

Тобі зовсім не подобається цей фетиш? Потім насолодьтеся молоком іншого ссавця... або соєвого - краще, як завжди, з ранковою кавою.