+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Кривий пеніс. Чому банан кривий?

Чоловіки часто дуже критично ставляться до зовнішнього вигляду свого статевого члена. У когось він надто короткий, у когось надто тонкий, а в багатьох такі, здавалося б, тривіальні речі дряпають упевненість у собі.

Коли кінцівка млява, вона зазвичай звисає прямо вниз. Якщо ви потім подивіться на свій пеніс, коли він перебуває у стані ерекції, ви виявите, що він, ймовірно, не зовсім прямий.

Між іншим, навряд чи знайдеться чоловік, у якого пеніс був би прямий як стріла, навіть правильні викривлення статевого члена не такі рідкісні, як ви думаєте. Кривий статевий член часто є набагато більше, ніж просто психологічне навантаження: зовнішній вигляд - це одне, але якщо в результаті секс виявляється болючим, проблема набуває зовсім іншої ваги. Але викривлений пеніс не обов'язково має бути невигідним, адже за певних обставин він може навіть «краще» задовольняти жінку під час статевого акту.

ЩО ТАКЕ ВИКРИВЛЕНИЙ ПЕНІС?

Як уже було сказано, ви навряд чи знайдете статевий член, який не має невеликого викривлення. Тому трохи викривлений пеніс не є чимось незвичайним і не повинен бути пов'язаний з будь-якими проблемами. Зрештою, майже 10 відсотків усіх чоловіків тією чи іншою мірою страждають на це захворювання. Про так зване відхилення статевого члена може йтися тільки в тому випадку, якщо кут вигину становить не менше 30 градусів.

Цей вигин може бути обидві сторони або вгору або вниз. Однак, як правило, найкраща частина згинається вгору до пупка і болить вже під час ерекції. Скривлений статевий член часто помічають лише в період статевого дозрівання, коли відбуваються перші статеві акти. Потім статевий член часто може бути введений у піхву з великими труднощами і зазвичай завдає біль обом партнерам. Якщо викривлення навіть більше 60 градусів, статевий акт практично немислимий.

#ВАЖЛИВО

Викривлення статевого члена, що викликає біль та проблеми під час сексу, завжди є приводом для звернення до уролога. Почуття сорому тут зовсім недоречне!

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ВИКРИВАННЯ ПІДЛОВОГО ЧЛЕНА

У дуже небагатьох чоловіків, а саме у чотирьох відсотків, викривлення статевого члена є вродженим. У цьому випадку асиметричні кавернозні тіла сформувалися ще в утробі матері через тимчасовий дефіцит тестостерону. За певних обставин причину викривлення можна знайти і в ваді розвитку уретри. При вродженому варіанті статевий член зазвичай викривлений вліво або вниз.

Однак набагато частіше викривлення статевого члена розвивається у зрілому віці, зазвичай, з 40 років. Цей варіант також відомий як пластична індурація статевого члена або хвороба Пейроні. Досі достеменно невідомо, чому виникає таке викривлення статевого члена, яке також може призвести до вм'ятини на стовбурі та укорочення статевого члена. Вважається, що деякі чоловіки отримують незначні травми стовбура статевого члена, що зрештою призводить до утворення рубців. Це може вплинути на еластичність еректильної тканини, що призведе до типових змін. Уражені чоловіки, ймовірно, є спадковими, щоб ваш член не міг так добре витримувати регулярні навантаження.

ЩО РОБИТИ З ВИКРИВЛЕНИМ ПЕНІСОМ

Якщо викривлення статевого члена не є вродженим, воно зазвичай виникає у чоловіків віком від 40 до 60 років. Статевий член рідко викривляється за одну ніч, тому що зазвичай це поступовий процес. Можливо навіть, що кривизна відступить або, принаймні, покращає сама по собі.

Якщо цього не сталося за півроку, можна вважати, що в цьому плані нічого не зміниться. У жодному разі не можна возитися з собою і пробувати це з ношами або подібними пристроями. Якщо ви хочете дізнатися, чи можете ви вжити заходів проти нього, допоможе лише візит до лікаря, адже рішення є завжди. Якщо це сталося не більше 15 місяців тому, можна спробувати лікування за допомогою розтягуючих пристроїв та ударно-хвильової терапії. Ліки або ін'єкції також використовуються регулярно, тому що вони знімають запалення та усувають відкладення. Тільки за неефективності цих методів лікування неминуча операція з випрямлення кінцівки. Ці втручання становлять невеликий ризик, але може значно покращити якість життя та сексуального життя.

Скривлений статевий член певною мірою може бути цілком нормальним явищем. Якщо, з іншого боку, викривлення статевого члена є сильним і викликає проблеми під час сексу, його можна лікувати за допомогою терапевтичних заходів або операції. Але здебільшого причин для паніки справді немає і залишається лише одне питання: Чому, чому банан погнутий?