+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Хто винайшов секс-ляльку

Секс-ляльки сьогодні вже не такі вже незвичайні: чи то надувна гумова лялька для хлопчака, чи високоякісна секс-лялька для еротичного задоволення, існує безліч причин, через які людські копії продаються без рецепта. Але звідки насправді взялася секс-лялька?

ХТО ВИНАХОВ СЕКС-ЛЯЛЬКУ - ПОЯСНЕННЯ!

Насправді довкола створення секс-ляльки ходять дивні чутки. Одна з них полягає в тому, що німецькі військові винайшли секс-ляльку у вересні 1941 року. Численні теорії змови пов'язані з тим, що націонал-соціалісти розробили секс-ляльку, щоб уникнути заразних венеричних захворювань, щоб захистити солдатів від сифілісу та інших лютувальних захворювань. Однак доказів цього немає.  

В іншому місці ви читали, що секс-лялька була розроблена понад 2000 років тому кіпрським королем Пігмаліоном. Згідно з легендою, тут вирізано жінку, якій він дав ім'я Галатея. Він закохався в її красу і найбільше у світі хотів втілити її в життя.

Також існує теорія, що справжня секс-лялька була розроблена голландськими моряками у 17 столітті. Через далекі морські подорожі вони зазнавали людських поневірянь і, за чутками, робили ляльок з ганчір'я та одягу.

Звідки насправді беруться секс-ляльки: сьогодні вони є невід'ємною частиною секс-світу і є навіть публічні будинки, обладнані так званими справжніми ляльками.

3 ВИДА СЕКС-ЛЯЛЬКО

#1: СЕКС-ЛЯЛЬКА З ПВХ

У 1990-х роках вона була хітом на вечірках з нагоди повноліття – секс-ляльки із ПВХ. Надувні і зазвичай з трьома отворами, ляльки мали мало спільного з реальною жінкою, окрім передбачуваного силуету. Цей тип секс-ляльок все ще продається сьогодні, тому що він доступний для майбутнього власника, його легко прибрати, а також він підходить як кумедний подарунок. Однак тут вам не вистачає справжнього волосся та відчуття реалістичної шкіри.

#2: СИЛІКОНОВА СЕКС-ЛЯЛЬКА

До справжніх ляльок відносяться секс-ляльки із силікону або TPE, які значно дорожчі у покупці, але й мають набагато більше спільного з реальною людиною. Ці ляльки особливо приємні та м'які, вони реалістично рухаються і можуть бути куплені з волоссям, майже реальною особою та численними деталями, якщо це необхідно. Завдяки гнучким шарнірам сучасні секс-ляльки можна використовувати у різних позах.

#3: СЕКС-РОБОТ

Коли справжня лялька зливається зі штучним інтелектом, створюється секс-робот із штучним інтелектом. Ці секс-ляльки візуально схожі на секс-ляльки з силікону або TPE, але мають вбудований так званий розумний помічник, який може взаємодіяти з користувачем. Можливі навіть інтелектуальні розмови з ІІ, секс-шуми, еякуляції у роботів-чоловіків та реакції на дотики вже запрограмовані у найсучасніших ляльках.

Сучасні секс-ляльки є надзвичайно міцними, довговічними і вже не можуть зрівнятися з початковими моделями. Завдяки численній різноманітності варіацій кожна жінка і кожен чоловік зможуть знайти відповідну модель. До речі, альтернативою класичній ляльці є тулуби, які можна зробити для економії місця.

Той, хто винайшов секс-ляльку, може бути впевненим у постійному подальшому розвитку. Те, що було розроблено як тимчасовий засіб для задоволення сексуальних бажань, тепер для багатьох людей є реальною альтернативою мастурбації чи класичному статевому акту.