+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Хто такий Трансвестит?

Трансвестити популярні як ніколи: їх можна зустріти як у нічному житті, так і на вечірках чи шоу. Але вони також завойовують індустрію розваг у всіх сферах, таких як телебачення, кіно, музика та мода. Ми пояснимо вам, що ховається за цим терміном.

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ТЕРМІН ТРАНСВІСТИТЬ?

Неможливо точно визначити, як з'явився цей термін, але існує теорія, яка звучить настільки легендарно, що її охоче приймають: ця теорія стверджує, що цей термін був придуманий відомим англійським письменником Вільямом Шекспіром. Він написав і поставив безліч п'єс. Тоді, в єлизаветинську епоху (близько 1560-1600 рр.), жінкам було заборонено виходити на сцену як актриси, через що всі жіночі ролі виконували чоловіки. Кажуть, що Шекспір ​​у своїх п'єсах записував позначку "перетягування" для деяких ролей на полях рукопису. Дреґ — це скорочення від «одягненого як дівчина».

Термін «драг» зарекомендував себе у театральному світі. Але трансвестит народився в Америці. Наприкінці ХІХ століття квір-люди, переважно геї, регулярно влаштовували великі бали. На цих балах гості з'являлися особливо ошатними, багато чоловіків носили розкішні сукні та зачіски. Якогось моменту на цих балах проводилися змагання. Жінки змагалися один з одним, щоб дізнатися, хто найкрасивіша. Переможницю нагородили короною та назвали Царицею Ночі.

ЯКІ ЛЮДИ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ ТРАНСВЕСТИТАМИ?

Трансвестити зарекомендували себе насамперед у гей-субкультурі. Вони виконували пісні на своїх шоу або серед гей-вечірки. Або працювали біля входу або в гардеробі, роздавали шоти та розважали гостей. Тоді трансвеститами були переважно геї, які втілювали жіночність. Дрег тепер став самостійним видом мистецтва, тому що поряд з трансвеститами в якийсь момент з'явилися і королі трансвеститів. Отже, жінки, які виставляють напоказ мужність. Сьогодні кордони відкриті, бо тремтями може займатися практично кожен.

Дрег більше не означає просто зображення протилежної статі. Йдеться про постановку статі загалом. Перетягування перебільшує ґендерні характеристики. Ви не просто носите сукню і красиву перуку - ви носите приголомшливе сексуальне плаття і величезний перуку з начосом. Жіночність чи мужність настільки перебільшені, що стає ясно, що йдеться не про жіночність чи мужність, придатні для повсякденного життя. Drag також дає можливість працювати та грати з макіяжем, модою та виконавським мистецтвом. Цей вид мистецтва пропонує різні творчі сфери, в яких ви можете виразити себе, і тому доступний кожному!

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦИХ ЗНАМІНИХ ТРАНСВЕСТИТІВ

  • РуПол: Займається бізнесом з 90-х років, створив трансвеститів у мейнстримі та побудував імперію за допомогою телешоу «Drag Race РуПола».
  • Олівія Джонс: Уродженка Гамбурга є переможницею «Табори в джунглях», а також успішним підприємцем та політично активною людиною.
  • Кончіта Вурст: Австрійка виграла «Євробачення» і з того часу зробила успішну музичну кар'єру.
  • Пабло Віттар: Бразильянка — одна з найуспішніших музикантів у своїй рідній країні та найвідоміша трансвестит до Instagram із більш ніж 11 мільйонами передплатників.
  • Jurassica Parka: The Berliner організовує унікальні вечірки та шоу, має популярний канал на YouTube та є рекламною особою різних кампаній.