+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Квіф. Підроблений пердіж із піхви

Ви це знаєте? Ви стоїте в переповненому ліфті, тлом тихо грає ліфтова музика, і раптом ви помічаєте, як починає поколювати живіт, коли повітря тече вниз. "Будь ласка, не зараз", - думаєте ви про себе, але вже занадто пізно, і перш ніж ви це усвідомлюєте, тишу порушує писк. Малиновий ви робите наступну зупинку зовні – ви також можете піднятися на наступні три поверхи. «Незручно, але добре принаймні під час сексу такого не було», — думаєте ви про себе.

Що ж, ми змушені вас розчарувати: завжди може бути гірше, але, принаймні, queef, тобто вагінальний пердіж (справді об'єктивно!) значно менш неприємний, ніж пердіж у ліфті. Багатьом дівчатам і жінкам знайомий цей звук під час сексу, який завжди виходить з піхви, коли про це ніхто не просив. Як саме виникає квіф, що з цим робити і чому можна радіти, що це не трапилося з вами у ліфті, ви можете дізнатися тут!

КІФ: ЩО ЦЕ?

У будь-якому випадку , квіф зовсім не бентежить. Технічно правильно, це явище називається вагінальним здуттям живота і завжди може виникнути, коли піхва наповнюється повітрям, яке логічно має в якийсь момент знову вийти. Більшість із вас, напевно, знають це за сексом, коли повітря «нагнітається» у піхву через пеніс . При витягуванні статевого члена або розслаблення тазу часто буває, що резонує один, то інший небажаний звук. Після пологів звуки, що пукають, з піхви також нормальні, а овуляція або менструація також можуть збільшити ймовірність чхання. Взагалі квіф – це суто анатомічний процес і до фізичної підготовки не має відношення.

До речі, не просто пищить під час сексу, деякі спортивні вправи теж можуть сприяти розмовній кицьці, наприклад йога та взагалі вправи, що відбуваються над головою.

#ФАКТ

Деякі люди навіть знаходять Queefen дуже сексуальним і люблять коли це відбувається під час сексу, або намагаються зробити цей звук особливим.

ЧИ МОЖНА УНИКНУТИ КВІФА?

На жаль, не обов'язково — те, що має піти, має піти. Але це дійсно непогано, тому що якщо спробувати придушити судомне здавлювання, напружуючи м'язи піхви, у вас можуть виникнути болі під час сексу. На відміну від ануса, м'язами піхви не так легко керувати, і хоча ви можете зупинити пердіж у ліфті, ви не можете зробити це попереду. Якщо ви все ще хочете спробувати уникнути квіфу, ви можете спробувати такі прийоми:

ЗМІНА ПОЗИЦІЇ

Просто, але ефективно: є пози для сексу, які підтримують квіфінг, наприклад, по-собачому . Якщо ваш шлунок провисає тут, виникає гравітація і створюється негативний тиск. Якщо потім через пеніс нагнітається повітря, ви витягуєте його з легким вітерцем. Отже, зійдіть з четвірок і перемістіть задоволення в менш близьку до квифу позицію.

УНИКАЙТЕ ГРУБОГО І ШВИДКОГО СЕКСУ

Якщо ваш партнер проникає у вас повільніше і з меншим тиском, ризик виникнення застою повітря значно нижчий. Звичайно, якщо вам дійсно незручно пердіти у піхву, ви можете попросити його бути трохи обережнішим. Однак виникає питання: чи справді ви цього хочете?

НЕ ТАК ГЛУБОКО

Якщо ви хочете уникнути здавлювання, він не повинен вставляти його так глибоко, тому що далі він проштовхує його, тим більше повітря потрапляє всередину. Але й тут виникає запитання: а чи ви дійсно цього хочете?

Однак навіть ці три поради не гарантують, що вона більше не буде тихою і, щиро кажучи, це схоже на розслаблений секс?

ЯК ВИ ВІДНОСИТЕСЯ ДО КВІФУ?

Головна порада, як реагувати на пердіж кицьки (або будь-який інший пердіж, якщо вже на те пішло): смійтеся з цього. Звісно, ​​ігнорування теж можливе. Звичайно, якщо ви хочете вибачитися за це, ви можете це зробити, але насправді в цьому немає необхідності, тому що: Навіть якщо звук виходить з вашої вагіни, квіф - це громадська дія. Він також зробив свою справу і нагодував вас повітрям. Строго кажучи, вагінальний пердіж насправді просто фальшивий пердіж, він навіть не смердить. Так що не панікуйте, зробіть глибокий вдих і рухайтеся далі. Якщо ви сумніваєтеся, ось бонусна порада, яку не слід сприймати надто серйозно: стогніть так голосно, щоб чхання було лише фоновою музикою ліфта.

Тепер ви знаєте, що таке Queef. Навіть якщо типовий пукающий звук спочатку завжди неприємний, це лише один з багатьох природних звуків під час сексу. Крім того, багато чоловіків знаходять Квіфа дуже гарячою. І наступного разу, коли справа дійде до справи і кицька вислизне від вас, завжди пам'ятайте: на щастя, цього не сталося з вами в ліфті!

*Звичайно, порівняння з ліфтом призначене лише для розважальних цілей. Навіть якщо ти пукаєш у ліфті, тобі не треба засовувати голову в пісок, бо всяке лайно трапляється.