+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Лесбійський секс. Ніжні пристрасні заняття любов'ю між двома жінками

Навколо теми лесбійського сексу ходить багато міфів: одні стверджують, що лесбійський секс взагалі не є «справжнім» сексом, інші думають, що лесбійський секс доступний тільки на певних відеопорталах і для задоволення чоловічих фантазій, а треті уявляють собі лесбійський секс вище весь розширений сеанс. Все це неправда – сьогодні ми даємо вам захоплюючу інформацію про секс між двома жінками.

ЩО ТАКЕ ЛЕСБІЙСЬКИЙ СЕКС?

Коротко: лесбійський секс - це секс, яким займаються дві жінки одна з одною. Це означає, що навіть жінки, які ідентифікують себе не як лесбійки, а наприклад, як бі- або пансексуали, можуть займатися лесбійським сексом.

У лесбійському сексі основна увага приділяється стимуляції ерогенних зон ротом та руками. У деяких випадках також використовуються допоміжні засоби, такі як фалоімітатори, вібратори або страпони. Є також позиції, в яких розтираються вульви, щоб стимулювати клітор один одного. Ця сексуальна практика називається трибадизм.

Насправді спостерігати за тим, як лесбіянки займаються сексом, — одна з найпоширеніших чоловічих фантазій. Однак те, що ви бачите в порно, часто не має нічого спільного з реальністю: багато фільмів, які ви знайдете в категорії «Лесбіянки» або «Лесбіянки», були зняті спеціально для гетеросексуальних чоловіків. Тож завжди пам'ятайте: дві жінки займаються сексом для власного задоволення, а не для чоловіка!

3 МІФА ПРО ЛЕСБІЙСЬКИЙ СЕКС

МІФ № 1: ЛЕСБІЙСЬКИЙ СЕКС — ЦЕ НЕ СПРАВЖНІЙ СЕКС

Як згадувалося, зберігається уявлення у тому, що лесбійський секс перестав бути справжнім сексом, оскільки часто не передбачає проникнення. Це зовсім неправильно: секс - це набагато більше, ніж просто вагінальне проникнення. Оральний секс , ласки чи будь-яка інша форма стимуляції ерогенних зон - це теж секс! До речі, це стосується не лише лесбійського сексу.

МІФ № 2: ЛЕСБІЙСЬКИЙ СЕКС — ЦЕ ОБСЯГИ ТА ПОЖАТКИ

Це старе кліше, що жінки зазвичай віддають перевагу ніжному і романтичному сексу. І жінки, які сплять із жінками, теж мають різні переваги. Є лесбійський квітковий секс , а також лесбійські БДСМсесії.

МІФ № 3: ВАМ НЕ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОТИЗАРІБНІ ЗАСОБИ, ЩОБ ЗАНЯТИСЯ ЛЕСБІЙСЬКИМ СЕКСОМ

Тільки частково правильно. Двом цис-лесбіянкам не потрібно турбуватися про небажану вагітність під час сексу, але вони все ж таки можуть заразитися венеричним захворюванням або захворіти на бактеріальну інфекцію. Якщо ви не впевнені, ви можете використовувати так звані вологі серветки . Також переконайтеся, що ваші руки та нігті чисті при аплікатурі. І будьте обережні: якщо ви розпестили свого партнера анально пальцями, завжди мийте руки перед тим, як повернутися до вагини.

ПОРАДИ ПО ІСКРОМЕТНИМ ЛЕСБІЙСЬКИМ ЛЮБОВНИМ ІГРАМ

#1 : Як завжди, вам обов'язково потрібно спілкуватися один з одним, тому що кожна жінка має різні переваги. Те, що подобається одному, іншому може не сподобатися. Деякі віддають перевагу оральній стимуляції, і їм не дуже подобається версія на основі пальців. Використання секс-іграшок може бути бажаним, тоді вам слід знайти загальних фаворитів.

#2 : Секс-іграшки - хороший сигнал, так як багато лесбійських пар використовують їх. Це не обов'язково має бути страпон, вакуумні стимулятори - вібратори також добре підходять для занять коханням удвох. Існують також подвійні іграшки, які можна використовувати для стимуляції вас обох одночасно.

#3 : Якщо ви не використовуєте страпон, не всі «класичні» секс-пози підходять для лесбійського сексу. Поза 69, в якій можна балувати один одного, дуже личить. Найкраще спробувати різні позиції та подивитися, що особисто вам більше подобається.

#4 : У вас завжди має бути мастило для лесбійського сексу. Він підходить як для інтенсивних пальчикових ігор, так і для використання секс-іграшок і незамінний при анальному сексі!

#5 : Деякі люди по-справжньому захоплюються , коли можуть спостерігати, як один одного мастурбують. Насправді це хороший спосіб дізнатися про переваги вашого партнера. Таким чином, ви можете бачити, де саме вона хотіла б, щоб її чіпали, пестили та стимулювали.

Але найважливіша порада: для лесбійського сексу немає встановлених правил чи вказівок! Дозволено те, що подобається вам і те, що приносить задоволення всім учасникам — і це стосується будь-якого іншого сексу.