+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Маленькі груди: два вагомі аргументи

Маленький, та Ого! Сьогоднішня приманка: маленькі груди. Впринципі і заздалегідь слід сказати: кожен розмір погруддя індивідуальний, і кожен розмір погруддя прекрасний. Незважаючи на це, багато жінок часто почуваються некомфортно з маленькими грудьми, хоча чашка А так само сексуальна, як і чашка С, і дуже небагато чоловіків зіштовхнуть жінку з краю ліжка, коли ліфчик буде розстебнутий.

Годувати грудьми з маючи маленькі цицьки? ПРЕКРАСНО!

Щоб не зводити тут всю історію тільки до її грудей, давайте прямо науково поглянемо на еволюцію і початкову головну функцію кожної груди: задовго до того, як жіночі вигини стали асоціюватися з ідеалом краси, безкорислива мета полягала в немовлят, що годують. І до цього дня одне не змінилося: малюкам байдуже, з якого танкера береться молоко їхньої матері. Неважливо, маленькі вони або великі, кожні груди годують грудьми і головне, щоб вони були смачними. І навпаки, це означає, що розмір не має значення!

ЩО ВИКЛИКАЄ МАЛЕНЬКУ ГРУДЬ?

Багато мільйонів людей у ​​всьому світі живуть із маленьким розміром грудей. Але як це відбувається?

Розмір чашки визначається різними впливами. З одного боку, жінки народжуються з генетичною тенденцією до пізнішого розміру погруддя. У період статевого дозрівання у деяких жінок спостерігається гормональний дисбаланс, який гальмує чи повністю зупиняє ріст грудей. При «недорозвинених» грудях організм виробляє замало прогестерону чи естрогену. Припинення прийому гормональних контрацептивів, таких як таблетки, може (але не обов'язково) призвести до зменшення розміру грудей.

Оскільки груди складаються переважно з жиру, навіть сильна втрата ваги часто відбивається на розмірі бюста. Вагітність або годування груддю також можуть валити трохи дерева перед хатинами.

Як багато в чому, у маленьких грудей, звичайно ж, може бути і медична причина: мікромастія, тобто явне недорозвинення грудей. Спершу це звучить екзотично, але це не так. Це доброякісне генетичне захворювання, яке зазвичай діагностується під час статевого дозрівання. Оскільки мікромастія (на щастя) не становить небезпеки здоров'ю, медичні страхові компанії не оплачують збільшення грудей.

ПЕРЕВАГИ МАЛЕНЬКИХ ЦИЦЬОК

Хіба ні? Та це! Але читайте самі, тому що жінки з маленькими цицьками можуть розраховувати на великі переваги. Вона:

• менше страждають від болю у спині

• може легко відмовитися від бюстгальтера, якщо він не підходить до вбрання

• не потрібно турбуватися про гравітацію, обвисання грудей майже ніколи не є проблемою

• Більше вибору при купівлі нижньої білизни

• часто повідомляють про більшу свободу рухів під час сексу (або занять спортом) 

• мати менше проблем із розтяжками в області декольте

ЗБІЛЬШИТИ МАЛЕНЬКІ ЦИЦЬКІ (ОПТИЧНО).

Навіть якщо маленькі груди приховувати не потрібно, є різні способи допомогти. Це абсолютно нормально, тому що кожен має почуватися комфортно у своєму тілі.

Просто вибравши правильний бюстгальтер, можна додати кілька розмірів чашки протягом декількох секунд. Бюстгальтери з ефектом пуш-ап або з бічними філіжанками піднімають груди і трохи стискають її, завдяки чому декольте здається більш об'ємним.

Ще один спосіб збільшити груди: контуринг. Відмінно працює не лише на обличчі, а й на кілька сантиметрів нижче. За допомогою кількох цілеспрямованих мазків у ділянці декольте ви можете швидко створити візуально більшу частину перед наступною вечіркою. Але, будь ласка, не потрапіть у горщик із косметикою! :-)

У довгостроковій перспективі маленькі груди можна навіть прокачати правильними спортивними вправами. Насправді вони не збільшені, але ви можете використовувати жими від стіни та віджимання, щоб спеціально прокачати грудні м'язи та туге декольте. А декольте, що обтягує, автоматично виглядає більше. Так що прямо в спортивну коробку і тренажерний зал, якому ви довіряєте. Найкраще дізнатися там про відповідні вправи для вас та вашого тіла. Плюс: ви не тільки підтягнете груди, а й покращите свою фізичну форму.

Якщо ви хочете назавжди збільшити груди на кілька філіжанок, без хірургічного втручання вам не обійтися. Збільшення грудей за допомогою імплантатів або ін'єкцій аутологічного жиру пов'язане з високими витратами та має виконуватися лише після ретельної медичної консультації. Крім того, не поспішайте з цим рішенням, тому що ваше тіло все ще розвивається після того, як виповниться 18 років. І є дуже велика ймовірність, що одного ранку ви прокинетеся і вам сподобається те, що ви бачите в дзеркалі. Бо пам'ятай, ти завжди чудова! Але якщо ви абсолютно впевнені, дерзайте!

ЧОЛОВІКИ ЗНАХОДЯТЬ МАЛЕНЬКІ ЦИЦЬКІ ПРИВАБЛИВІ?

Питання всіх питань та недивна відповідь. ТАК! Вам нема про що турбуватися, тому що більшості чоловіків все одно, якого розміру ваші груди. Адже це груди. Різні опитування показують, що загальне враження про людину для них набагато важливіше, ніж розмір їхніх грудей, і, перш за все, вони отримують масу задоволення і дійсно гарний секс навіть із маленькими грудьми. А якщо чоловік скаже ще щось, посади свої сиськи на повідець і пройди через парадні двері.

Як було сказано на початку, кожні груди індивідуальні, але кожні груди прекрасні. Незалежно від того, маленькі у вас груди або великі, вони безумовно привертають увагу. І страшенно сексуально, обіцяю!