+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Маленький пеніс: розмір не має значення

Боротьба, метання списа чи кулачний бій, Олімпійські ігри давнини були досить жорсткими. Але остаточне випробування мужності, яке поставило б на коліна навіть найвитриваліших спортсменів, безперечно чекало за лаштунками тоді: порівняння Шніделя в роздягальні. Ну, чи були тоді роздягальні, поки що сумнівно.

Справа в тому, що найбільшою проблемою багатьох чоловіків завжди був маленький пеніс. Упередження про те, що маленький пеніс – це не по-чоловічому чи сексуально незадовільно, зберігаються й досі. Почасти тут винне і порно , оскільки воно часто передає нереалістичні уявлення про розміри статевого члена та викликає невпевненість у хлопчиків та чоловіків. Але сьогодні ми розповімо вам, чому жоден павич не повинен кукурікати і які пози особливо підходять, щоб ви не пропустили секс (хе-хе).

ЧИ ДІЙСНО ІСНУЄ ТАКЕ ПОНЯТТЯ, ЯК МАЛЕНЬКИЙ ПЕНІС?

На даний момент несподівана відповідь: так, маленькі пеніси справді існують. Середній розмір п'єфану в прямому становищі в Європі становить від 11 до 17 сантиметрів, тут у французів попереду Шнідель: у середньому вони становлять 10,74 см у млявому стані.

На відміну від порно, більшість німецьких пенісів мають довжину від 12,5 до 14,5 сантиметрів у стані ерекції та близько 10 сантиметрів у розслабленому стані. Багато цифр, так що сформулюйте це словами: Багато чоловіків несправедливо переживають, що у них маленький пеніс і вони середні. Всім іншим: не потрібно панікувати, навіть якщо ваша найкраща річ нижча за середнє і, отже, у вас маленький пеніс, це нікого не робить менш мужнім і, перш за все, не менш сексуальним. Забавний факт: за допомогою чарівної палички ви навіть можете стати батьком дітей, більш мужнього нічого не буває, правда?

#А ВИ ЗНАЛИ?

Довжина ерегованого члена менше семи сантиметрів називається мікропенісом, а у млявому стані він перетворюється приблизно на чотири сантиметри.

ЩО ЖІНКИ КАЖУТЬ ПРО МАЛЕНЬКОГО ПЕНІСА?

На даний момент, хороші новини та погані новини, давайте почнемо з другого (чесного): так, деякі жінки помічають, якщо мають справу з маленьким пенісом. Хороша новина полягає в тому, що їм зазвичай байдуже, наскільки великий ваш пеніс, оскільки проникнення для них лише частина хорошого сексу. Вони часто повідомляють, що у них був найкращий секс із меншим членом, тому що чоловік був обдарованішим в інших областях. Звичайно, це лише суб'єктивні твердження, але коли справа доходить до задоволення жінки, зазвичай можна не хвилюватись. І якщо ви випадково зустрінете жінку, яка не дуже рада його бачити: запакуйте свого хама назад і порадуйте того, хто хоче не тільки вас, а й ваш пеніс.

ПЕРЕВАГИ МАЛЕНЬКОГО ПЕНІСА

За стільки хорошими новинами йдуть інші: маленький пеніс насправді має свої переваги! Ви так не думаєте? Прочитайте самі:

  • Мінет маленькими пенісами зручніший для багатьох жінок, а також для чоловіків, тому що вони можуть легко взяти пеніс у рот.
  • часто для них набагато менш болісно, ​​коли він проникає глибоко
  • Чоловіки з маленьким пенісом переконливіші (згідно з звітами) під час прелюдії, тому що вони вдосконалили його для себе.
  • маленький пеніс має більше шансів потрапити в точку G спереду, більші екземпляри просто прослизають повз неї

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ДЛЯ МАЛЕНЬКОГО ПЕНІСА

Так це так. В принципі, ви, звичайно, можете випустити пару в будь-якій позі, яка вам подобається, але ваш хам повинен особливо добре працювати в наступних позиціях:

СОБАЧИЙ СТИЛЬ

Якщо ваш партнер постає перед вами навколішки рачки, це є відмінною відправною точкою для глибокого проникнення. Ви також можете одночасно стимулювати її клітор пальцями та завести її ще більше.

ОКО ЗА ОКО У СІДЛІ

Ти сидиш, вона сидить на тобі, а твій маленький друг глибоко всередині. Чи стане вона навколішки перед вами або обхопить вас ногами, ви самі вирішуєте, що вам більше подобається. І це теж стає романтично, бо глибоко сидить не лише пеніс, а й твоя зовнішність.

ПАСТУШКА

Здорово, маленький друже! Тут жінка вирішує, куди йти. Чоловік розслаблено лежить на спині, а вона сидить на ньому і рухається ритмічно. Однак не варто сприймати так дико, як на заході, щоб не вислизнуло. Але ця позиція також добре підходить для глибокого проникнення в неї.

ПІДВИЩЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Крім того, що ця позиція звучить досить шикарно, вона має й інші переваги. Поки вона лежить перед ним, поклавши ноги йому на плечі, він стає перед нею навколішки. Можливо, ви вже здогадалися, що ця пози має і ту перевагу, що пеніс може трохи зануритися.

Тепер ви знаєте, що вам не потрібно завищувати планку, коли йдеться про зростання вашого найкращого друга. Потай порадуйте перевагам, якими може користуватися пеніс меншого розміру, коли наступного разу порівнюватимете роздягальню. Крім того, ми любимо повторювати: розмір не має значення.