+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Мастурбація: ви маєте це знати!

Давайте будемо чесними: скільки разів ви глибоко замислювалися про різні аспекти мастурбації? На жаль, мастурбація досі є забороненою темою для більшості людей. Майже все це роблять – для себе, досить таємно. Деякі говорять про це відкрито, деякі соромляться, але дуже мало хто віддається п'яній грі мастурбації настільки, що вдаються до сексу з партнером. Хоча мастурбація - як ми дізнаємося пізніше - також може бути відмінною частиною сексуальності, що збагачує, разом. Тож настав час присвятити себе темі МАСТУРБАЦІЇ із цілісною повагою.

МАСТУРБАЦІЯ НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ

Ви будете здивовані, як багато можна сказати про другу найприємнішу річ у світі, які позитивні побічні ефекти може мати успішна мастурбація  і скільки питань, курйозів, цікавих фактів і порад ми зібрали для вас на цю тему. У цій статті на вас може чекати справжній вибух мастурбації.

ЩО ЗНАЧИТЬ МАСТУРБУВАТИ?

Мастурбація — це… фантазії та тертя. Або:  За визначенням, мастурбація або онанізм описує форму аутосексуальності. Ні, ми маємо на увазі не секс на парковці, а стимуляцію власних геніталій рукою чи пристроєм.  Зазвичай це призводить до оргазму. Секс-іграшки, наприклад, вважаються допоміжними засобами для мастурбації, але також інші предмети, такі як насадка для душу або велосипедне сідло, теплий яблучний пиріг або, для деяких, навіть отвір у дереві. Мастурбація робить вас творчим. Звісно, ​​нудно, коли ти один. Але мастурбація включає не тільки самозадоволення, але в найширшому сенсі і ручне задоволення партнера або партнером - або двома або трьома, залежно від того, наскільки це дико з вами...

ЩО ОЗНАЧАЄ МАСТУРБАЦІЯ?

Мастурбація або онанізм є синонімом мастурбації. Цей термін насамперед описує самозадоволення чоловіків, тоді як жінки (або представники обох статей) частіше говорять про мастурбацію. До речі, оригінальна історія терміна  "мастурбація" походить із Біблії. (Буття 38:9). Тут був джентльмен на ім'я «Онан», який відмовився зачати дітей від дружини свого померлого бездітного брата за наказом батька. Замість зайнятися з нею сексом, він «пролив своє насіння на землю». Згідно з нашими дослідженнями, процес інтерпретувався як мастурбація. Ось чому вся ця справа, ймовірно, в середині 17 століття називалася «онатичний гріх» або «онанітерей» — поки лікар на ім'я Беккер не зробив її Онаніяю і не затвердив цей термін як медична та педагогічна термінологія. Потім усе це було германізоване у те, що сьогодні відомо як «мастурбація». Вау, тепер він був майже трохи сухим на мить. Щось подібне у нас буває рідко - так швидко до наступної запійної точки!

Яким було б життя без мастурбації? Правильно, тільки наполовину так гарно! Вручну, за допомогою мастурбатора, що змащує гелю на ваш вибір або у ванні — існує безліч різних способів отримати полегшення в повсякденному житті за допомогою мастурбації.

СИНОНІМИ ДО СЛОВУ МАСТУРБАЦІЯ

Ось список зібраних синонімів чоловічої та жіночої мастурбації. Ви можете посміхатися:

ЛЮДИ:

 • 5 проти Віллі
 • Бійка
 • Капелюх, лиса голова
 • Помахати рукою з пальми
 • Дойка
 • Обрізати себе
 • Дрочити
 • Полірування меча/щільної батога
 • Мастурбувати
 • Змастити олією вугра/лосося
 • Покликати змію
 • Струснути
 • Соло на флейті
 • Потиснути руку безробітному
 • Водити ручні танки
 • Очистити банан
 • Грати на шкіряному басі

ЖІНКИ:

 • Подряпати кішку
 • Полірувати перли
 • Дрочити
 • Гладити кошеня
 • Вершковий горщик з медом
 • Обведіть пончик
 • Дрочити себе
 • Знайдіть перлину в раковині
 • Викликати хвилю
 • Покопатися в скриньці з коштовностями
 • Натерти персик
 • Погладьте тюльпан
 • Примусь кішку муркотіти
 • Вирівняйте виїмку
 • Обдарування духовних пальців
 • Тріщини заледеніли
 • Подряпати запис
 • Плеснути Пунані
 • Скрипка соло
 • Ковзайте вручну в долину

ХТО МАСТУРБУЄ

У нас є захоплююча відповідь на питання, хто справді займається мастурбацією. Ви повинні бути сильними зараз, тому що правда: майже всі займаються сексом самі з собою, і це абсолютно нормально. Наша порада: просто не уявляйте це з усіма, тому що це може збити вас з пантелику в багатьох ситуаціях. Важливо: абсолютно нормально не мастурбувати. Але про це пізніше…

СЕКРЕТНИЙ КЛУБ МАСТУРБАТОРІВ?

Напевно, ви знаєте всі твердження типу: «Ні, я так не роблю. Ось чому в мене є мій хлопець!», чи не так? Сором часто криється за тим, що людина просто сама задовольняє цю фізичну та розумову потребу. Чому ганьба? Як ми вважаємо, що думають люди? Щось на кшталт: "Ось хто набереться нахабства пхати пальці у Свою  вагіну  - ніби вона належить їм. Це було б абсолютно абсурдно, майже сміливо. Ви дійсно повинні мати НУЛЬОВИЙ контроль над собою!»?

Особливо багато жінок цього соромляться, а чоловікам це цілком нормальна тема. Будь ласка, припиніть це! Ніхто не повинен соромитися чи виправдовувати мастурбацію. Навпаки: протилежна стать часто знаходить ідею про те, як ви робите це самі, вельми сексуальною. Правильна міра та почуття, коли ви розміщуєте якусь інформацію, де може бути перевагою тут. Радий повідомити свого хлопця або кращого друга, що вчора ви прийшли у ванну три рази поспіль зі своїм новим Satisfyer:чому б і ні? Розмістіть фото з новим мастурбатором у Instagram: це теж нормально, але спочатку подумайте, хто може і має побачити цю посаду. На першому побаченні повідомите, що ви набагато частіше мастурбуєте в домашньому офісі: залежить від того, чого ви прагнете на цьому побаченні.

Чи кажете ви про це або волієте тримати це при собі, це повністю ваше рішення. Просто знайте, що лікарі вважають мастурбацію природною та здоровою у потрібній кількості. Ваші геніталії, тіло і самопочуття думають, що це чудово. Нам це також подобається. Отже: Ось МАСТУРБАЦІЯ!

Звичайно, більшу частину продукції, що продається нами, ми відводимо в спільне користування, але, маючи багато іграшок і людей, які приносять задоволення, можна з упевненістю сказати, що людям в першу чергу подобається ними себе балувати. Навіть якщо тема мастурбації все ще торкається дуже обережно: ми знаємо, що більшість населення належить до себе належним чином.

КОЛИ ТИ ПОЧИНАЄШ МАСТУРБУВАТИ?

Як тільки молоді люди відкриють для себе свою сексуальність і почуття переживання оргазму для себе, або почнуться полюції , все! У той час як перші починають мастурбувати у віці 10 або 11 років, більшість із них регулярно полірують свою перлину та меч приблизно з 14 років.Тоді регулярна так звана "мастурбація" для хлопчиків "абсолютно нормальна". Пізніше вони посміхатимуться тому, як вони годинами сиділи у своїй кімнаті і таємно мастурбували на перше порно, буклети або, можливо, більше інстаграмних захоплень у ці дні. З дівчатами самозадовільна фізична праця повідомляється менш відкрито і менше звеличується. Ми підозрюємо, що з першим в ібратором тоді вечірка дійсно починається. Дуже шкода, тому що з більшою відкритістю було б справедливо полегшити дівчаткам роботу зі своїм тілом, своїми потребами та своєю сексуальністю. Їм часто здається важчим довести себе до оргазму - звідки ви повинні знати, як це зробити, коли табуйована тема і ніхто вам цього не пояснює?

МАСТУРБАЦІЯ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ЖИТТЯ

Батьки часто не хочуть уявляти собі мастурбацію у своїх дітях, але не хвилюйтеся, це нормально і частина життя. Навіть якщо це неприємно тут можна і потрібно уточнити. Ще одна добра порада — перестати вриватися до кімнати без попередження. Оскільки статевий потяг особливо сильний у молодому віці, соло-секс широко поширений серед підлітків і молодих людей. Тут можна не переживати, що щось не так - просто гормони приносять величезне задоволення досі. Це і постійне хвилювання, і потреба дослідити себе, і відкрити для себе ігрове поле сексуальності, а також типовий гормонально сприятливий стрес, який часто буває в підлітковому віці, який постійно заганяє руку в штани. Не можна забувати, щооргазм і мастурбація самі по собі мають розслаблюючу і полегшуючу дію .

Чи мастурбують переважно молоді люди? Ні. Багато хто виявляє в собі бажання займатися соло - і особливо  радість від секс-іграшок - тільки пізніше або протягом життя. Це може статися, коли вам за двадцять, але й у 35, 50 чи 65 років. Дуже мало хто говорить про це відкрито, але те саме роблять ваші батьки, бабуся і сусіди, сусіди по кімнаті, колеги по роботі... всі вони роблять або можуть зробити це. Хтось рідко, хтось часто. Н/Д? Ви вважаєте за краще швидко викидати картинки з голови? 

Ось на смішній котячій картинці.

Говорячи про тварин, згідно з нашими дослідженнями, мастурбують також олені, мавпи, моржі та білки. Принаймні вони ймовірно спостерігалися. Ми питаємо себе, як олень без рук... і як це дивитися на нього... ну. Ми просто дозволимо цьому бути. 

ЖИТТЯ БЕЗ МАСТУРБАЦІЇ?

Коли справа доходить до питання про те, хто мастурбує, природно виникає питання: хто насправді не мастурбує? Заради справедливості, тепер ми повинні сказати:  

Є люди, які не мають ніякого бажання мастурбувати або взагалі вести статеве життя. Це називається асексуальністю.

Інші просто не бажають робити це самі. Цьому можуть бути різні причини: вони не можуть довести себе до оргазму або просто не відчувають ніякого задоволення, вважають за краще займатися сексом з партнером, почуваються некомфортно зі своїм тілом або бентежаться при мастурбації. Є також люди, які просто не вміють мастурбувати, і навіть сьогодні деякі люди все ще вважають це гріхом, хворим чи болючим. Так що добре, що тепер ми маємо можливість прояснити деякі упередження, питання і прогалини у знаннях за допомогою цієї статті. 

«Рух проти фап » та тема помірності, безумовно, теж належать до цього розділу. Деякі люди приймають свідоме рішення не робити цього.

МАСТУРБАЦІЯ У ЗРІЛОМУ ВІЦІ

Чим старшим стає людське тіло, тим більше зменшується виробництво нових клітин. М'язи природно відступають, чому також сприяє менший рух. Організм виробляє менше гормонів і т. д. Навіть нижче лінії талії з роками він стає все більш обвислим. Але: Регулярний секс, мастурбація та тренування тазового дна можуть мати профілактичний ефект – щоб ви залишалися у формі та були активними у літньому віці, у тому числі сексуально. Типових проблем похилого віку, таких як нетримання сечі, порушення постави і спини, проблеми з передміхурової залозою або еректильна дисфункція, можна певною мірою уникнути, якщо «життєві соки» продовжують текти постійно.

ЯК ЧАСТО МАСТУРБУВАТИ НОРМАЛЬНО?

Будь-хто, хто мастурбує кілька разів на тиждень, в середньому. Це може змінюватись в залежності від того, яке задоволення ви відчуваєте, наскільки сильно відчуваєте стрес і від стану вашого тіла. Багато хто навіть мастурбує кілька разів на день - або дуже рідко. Це все у межах норми. Однак, якщо ви помітили, що ваше лібідо значно змінюється, це може бути приводом для вивчення можливих причин цього і, при необхідності, поговорити з терапевтом, лікарем, сексологом або в іншому консультаційному центрі. Приклади: Ви вже деякий час почуваєтеся втомленим і млявим, більше не хочете займатися сексом, мастурбувати чи робити щось добре для себе. Тоді може допомогти розмова із фахівцем. Інший приклад: Ви більше не можете ні на чому зосередитися і просто хочете відгородитися від навколишнього світу - ви вдаєтеся до нав'язливої ​​мастурбації, по 10-20 разів на день, навіть якщо це вже завдає біль: Тут теж слід звернутися до психолога. центр за необхідності відвідати. Ми не лікарі і не психологи, тому тут воліємо звертатися до фахівців у цій галузі.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Люди, які регулярно займаються сексом, також більш схильні до мастурбації. Має сенс, тому що: Організм звикає до вироблення та викиду гормонів, рідини тощо, а також до відчуття щастя. Таким чином, ви могли б сказати: так само, як спортсмени пітніють швидше, сексуальні люди просто частіше збуджуються.

МІЖНАРОДНИЙ МІСЯЦЬ МАСТУРБАЦІЇ

Чи знаєте ви, що травень, оголошений Міжнародним місяцем мастурбації, присвячений практичним заняттям ? Ще один доказ того, що регулярно займатися мастурбацією не так уже й погано. Міжнародний місяць мастурбації було засновано у 1995 році на честь колишнього міністра охорони здоров'я та соціальних служб США Джойслін Елдерс. Вона була звільнена тодішнім президентом Біллом Клінтоном після того, як наполягала на включенні мастурбації до національної навчальної програми.

СТАТИСТИКА МАСТУРБАЦІЇ

На жаль, статистика — це просто моментальний знімок. Але під час нашого раунду серфінгу Google ми знайшли кілька номерів, які ми не хотіли приховувати від вас. Чи знаєте ви, що 90% німецьких чоловіків та 80% жінок заявили в опитуванні, що вони задоволені собою ? Це не звучить незвично чи особливо дивно, чи не так? Цікаво: якщо ви обмежите все це одруженими людьми, квота для обох статей становитиме 70%. Звузили ще більше: у разі одружених чоловіків, віруючих християн, лише 61% з них лише 13% вважали свою поведінку «нормальною». Ми також виявили, що 53% американок використовують секс-іграшки під час мастурбації.. Досі секс-іграшки мали більшу популярність у жінок, ніж у чоловіків. Але завдяки виробникам чоловічих іграшок (такі як Satisfyer) чоловіки зараз наздоганяють.

МАСТУРБАЦІЯ ТА ОРГАЗМ

Мастурбація – це, звичайно, сексуальне збудження, але насамперед шлях до оргазму, полегшення, розслаблення та гарне самопочуття. Пари та сексопатологи сьогодні дотримуються думки, що мастурбація сама по собі є сексуальною практикою. Так що можна сказати: одному подобається БДСМ, іншому подобається анальний секс , оральний секс – або просто мастурбація. Що останніми роками перетворило мастурбацію на країну чудес, де завжди можна відкрити щось нове, то це барвистий світ любовних іграшок. У поєднанні з різними прийомами стимуляції уяви мастурбація перетворюється з простого прийому «розгерметизації» на одну захоплюючу особливість у повсякденному житті.. Акцент як і раніше на оргазмі, але грайлива різноманітність на шляху до нього практично безмежна: порнофільми, буклети, гарячі картинки, еротичні аудіокниги, секстинг, інтернет-спільноти, ментальне кіно, подкасти або спогади про останній раз секс - уяву покидає, черпа різними способами. У поєднанні з барвистим світом любовних іграшок ерогенні зони можна стимулювати різними способами. Це означає, що ви також можете випробувати різні типи оргазмів під час одиночного сексу - і завжди по-різному. 

Ви це знаєте? Раптом ви відчуваєте хіть, ви дуже нервуєте, ваше тіло волає про солодкий порятунок. Що ви можете зробити зараз? Швидко засуньте руку в штани, подивіться кіно в голові і потім швидко досягнете оргазму. Що ви могли б зробити в якості альтернативи: Не поспішайте і відпочиньте, влаштуйте побачення з самим собою. Ви також можете потішити себе теплою ванною і навіть запалити кілька свічок. Подаруйте собі велику прелюдія, пестити тебе, балувати тебе. А потім, коли ви довели сценарій до крайності, ви балуєте себе іграшкою або іграшками на свій вибір. Залежно від того, яка різноманітність може запропонувати вашу скриньку для іграшок, ви можете проявити творчий підхід. Потім оргазм стає грандіозним фіналом. Може двічі-тричі поспіль...

ЯК ЖІНКИ МАСТУРБУЮТЬ?

Те, як жінка мастурбує, багато в чому залежить від ситуації та настрою. Загалом, мабуть, можна сказати, що у більшості жінок у наші дні є улюблений вібратор або два, які доставлять їм оргазм швидко і легко. Але жіночий світ, як і раніше, простягає руку класичним чином, тому що, можливо, йому не завжди доводиться вібрувати, смоктати чи гриміти в коробці. 

Невелике зауваження між ними: звідки ми це знаємо? Не факт, що зможемо підкріпити офіційними цифрами. Те, що ми повідомляємо тут, являє собою суму всіх коментарів та повідомлень у наших профілях у соціальних мережах, досліджень у блогах, відеопорталах, подкастах та багатьох відкритих розмовах, які жінки ведуть одна з одною.

СЕКРЕТИ ЖІНОЧОЇ МАСТУРБАЦІЇ

Залежно від того, який спосіб підійде жінці найкраще, її улюблена іграшка матиме відповідну форму/функцію. Жінок, які досягають оргазму виключно вагінально, менше. Більшість кульмінація відбувається переважно кліторально. До речі, це одна з причин, чому багато жінок не досягають оргазму під час сексу з партнером і думають, що з ними щось не так. Але не хвилюйтеся: більшість жінок просто не можуть просто входити та виходити чи штовхатися. Залишається додаткова стимуляція клітора на маршруті і жінка не наважується повідомити про це або торкнутися себе при цьому, багато жінок не відчувають оргазму під час сексу. Підніміть руки: хто бодай раз розпаковував вібратор після того, як  секс на одну ніч  вийшов за двері? :D 

Назад до оргазму: він може бути вагінальним та кліторальним або поєднуватися з анальною стимуляцією. Оргазм можна значно посилити, якщо, наприклад, взаємодіють вагінальна та кліторальна стимуляція. Тому так звані кролячі вібратори , які пропонують подвійну стимуляцію за допомогою вставного стрижня та додаткового стимулятора клітора, дуже популярні серед жінок для соло сексу. Також особливо популярні:  вібратор на палець   та вакуумні вібратори.

ШВИДКИЙ ОРГАЗМ

Важко повірити, але жінки також іноді можуть лінуватися - вкрай рідко, але буває. Іноді вона просто хоче швидкого оргазму між ними  - без надмірностей, просто на мить розслабитися. Якщо поблизу немає партнера, який міг би надати підтримку, це означає: СЕБЕ — ЦЕ ЖІНКА. Добре. Леді не повинна ставити своє сексуальне задоволення виключно залежність від навичок задоволення інших. При мастурбації оргазм майже гарантований, у той час як багато жінок часто не отримують того, чого коштують їхні гроші під час сексу. Цьому є різні причини: ухилення від висловлювання власних потреб, небажання образити партнера, невміння до ладу відпустити себе і т.д.

Однак, якщо жінки виявляють свою хіть у собі, часто легше прокласти собі шлях до оргазму. Поки що все добре - і у жінок буває "тиск". Тоді має бути швидко. Залежно від того, наскільки сильно вас долає хіть, можуть допомогти кілька вправних пальців або правильна іграшка.

КУЛЬМІНАЦІЯ З УЛЮБЛЕНОЮ ЛЮБОВНОЮ ІГРАШКОЮ

Припустимо, вона зараз запускає всю програму (включаючи вибір іграшки, якщо потрібно, спочатку зарядити її, ввести в гру мастило, потім дізнатися, яка програма для неї краще, потім почистити іграшку, продезінфікувати її, висушити, знову прибрати) – для цього має бути час та вільний час. Швидкий варіант : вона точно знає, яка думка або який маленький фільм її збуджує, з якою іграшкою вона найкраще справляється і яку програму віддає перевагу. Залежно від життєвої ситуації часто є маленький помічник, максимально тихий і дуже ефективний, завжди готовий до дії. Вміло, це завжди досить заряджено. За допомогою потужної вібрації або популярної стимуляції хвилею тиску багато жінок досягають кліторального оргазму протягом кількох хвилин. Потім іграшку ненадовго змивають і знову прибирають. Повний. Досить прагматично, так, але так гарно ефективно.

Посміхніться прямо, будь ласка!

Жінки, які не використовують гель-мастило для мастурбації, також люблять поєднувати гру пальцями або іграшкою зовні та всередині, щоб вона «краще ковзала». Коли справа доходить до вагінальної стимуляції, жінки різняться залежно від того, який тип проникнення та яка область стимулює її найкраще. Багато жінок знаходять стимуляцію точки G тиском і, за необхідності, вібрацією чи поштовхами, особливо задовільними. При мастурбації рукою середній та безіменний пальці зазвичай зігнуті та вставлені. У кращому випадку до точки G можна дотягнутися кінчиками пальців. При вході та виході долоня також стимулює клітор.. Крім того, ви можете дозволити своїм пальцям ковзати вгору і вниз, всередину і назовні, обводити клітор , ковзати між пальцями, крутити, тягнути, терти зімкнутими пальцями, терти, стукати або натискати. Тут немає обмежень для творчості.

# ДО РЕЧІ

Чи знаєте ви, що існують навіть курси, на яких жінки вчаться мастурбувати разом ? Якщо ви зацікавлені в цьому, ви можете вивчити його докладніше. Наприклад, такі групові заняття пропонує Університет Білефельда. Він починається з рушника, мастильного гелю і ручного дзеркала - до цих пір ці курси були добре заброньовані, і, незважаючи на безліч заперечників, вони не були заборонені, тому що цей студентський захід і його зміст можна визначити самостійно.

НЕ ХОЧЕТЬСЯ ПАЛЬЦІВ - ТИ ПЕРЕДАЄШ СЕКС-ІГРАШКИ?

За допомогою секс-іграшок  можлива стимуляція клітора за допомогою різних поверхонь і конструкцій, вібрацій, ефектів всмоктування, стимуляції хвилями тиску або пластинок, що обертаються. Вагінально стрижень, що вводиться, стимулює мануальними рухами, а також вібрацією або ударною функцією. Є також теплові функції, що покращують кровообіг, обертальні рухи, електростимуляція, кульки, що обертаються, і багато іншого: машини,  меблі для сексу , присоски і навіть функції сквірта!

У той час як більшість соло-гравців з особливим ентузіазмом ставляться до захоплюючих функцій, деякі в першу чергу стурбовані приємним відчуттям «завершеності». Ваші власні пальці можуть допомогти лише в обмеженій мірі, тому для багатьох жінок іграшки приносять набагато більше задоволення, ніж чиста ручна робота. Залежно від ваших уподобань, ви можете вибирати між різними матеріалами, формами та, звичайно ж, розмірами! Класний метал, гнучкий силікон або, швидше, збуджуюче непридатне скло: кожен любить щось своє або воліє грати з різноманітністю. 

АНАЛЬНА МАСТУРБАЦІЯ

Анальна стимуляція також не повинна бути втрачена, тому що, якщо ви отримуєте задоволення від сексу зі своїм партнером, чому б не зайнятися мастурбацією? Різні анальні пробки з вібрацією, анальні вібратори, анальні ланцюжки або вібратори/ фалоімітатори  з додатковим стрижнем, який можна вставити в задній прохід, можуть перетворити мастурбацію на цю пригоду різнобічної стимуляції. Якщо ви думаєте: «Але у мене не так багато рук», ми можемо вас заспокоїти: хоча анальні пробки просто вставляються і надягають, існує також можливість інтеграції любовних іграшок з присосками або пультами дистанційного керування під час мастурбації.

Важливо: будь ласка, не забудьте гель-мастило для анальної мастурбації.

ЩО ЗАВОДИТЬ ЖІНОК, КОЛИ ВОНИ МАСТУРБУЮТЬ?

Коли справа доходить до стимуляції жінок до мастурбації, жінкам подобається вибирати свою уяву або збуджуючий контент, призначений для жінок. Однак це не можна узагальнювати, тому що жінки теж не завжди дивляться жіноче порно, але часто – так само, як і чоловіки – знаходять різні сценарії особливо гарячими. Секс утрьох, жорсткий анал, гріх із гарячим вітчимом, БДСМ секс, сексв машині , секс вечірки, мінет з  глибоким ковтком  - так, і навіть дійсно жорсткі кінофільми, в яких жінок принижують до літери та нитки, деяких жінок збуджують. Вся справа у фантазіях, яким іноді більше місця у мастурбації та пов'язаному з нею уявному кіно, ніж у реальному сексі у взаємодії з партнером чи іншими людьми. Ми зібрали для вас кілька еротичних історій – можливо, є саме те, що вас заводить! 

А місце? Більшість жінок, мабуть, лежать спокійно на спині (у ліжку на дивані чи ванні) чи сидять, розставивши ноги. У душі люди люблять мастурбувати стоячи.

ЯК ЧОЛОВІКИ МАСТУРБУЮТЬ?

Підраховано, що якби середній чоловік еякулював через день із підліткового віку до пенсійного віку, він би накопичив до 50 літрів сперми протягом свого життя. Однак середнє значення не має великого значення, тому що кожне тіло та кожна людина індивідуальна. У той час як деякі еякулюють кілька разів на день, деяким потрібно мастурбувати лише один або два рази на тиждень. Деякі чоловіки мастурбують щоранку в душі або перед тим, як стати в ліжко, щоб відразу почати день з «полегшенням» — інші вважають за краще займатися сольним сексом увечері перед комп'ютером, на дивані перед телевізором або у ванній кімнаті  .. Це часто залежить від того, як виглядає повсякденне життя і чи ведете ви самотнє життя чи стосунки, маєте сім'ю та маєте багато часу, щоб безтурботно полірувати слухавку.

Багато чоловіків вважають за краще мастурбувати на порно, живі камери або еротичні картинки - але в залежності від того, наскільки розквітає уява, таке еротичне ментальне кіно також може бути дуже привабливим. Лубриканти також популярні, особливо якщо чоловік обрізаний . Рушники також повинні бути під рукою при мастурбації. Однак деякі чоловіки також мастурбують з презервативом , щоб не було безладу. Ви не знайдете сексуальних буклетів зі сторінками, що злиплися, секретного футляра для DVD або плакатів Джини Уайлд майже в жодному будинку в наші дні. Теплий яблучний пиріг з «Американського пирога» не є поширеним методом мастурбації, і ми також не рекомендуємозайматися сексом у трубі пилососу.. Реальність набагато нудніше, ніж її зображають у фільмах, що досить кумедно.

МАСТУРБАЦІЯ У КІНО

Справа в тому, що в той час (а часто і сьогодні) до чоловічої мастурбації ставилися гумористичніші, ніж до жіночого соло-сексу. У фільмах досі прийнято жартувати про незручні ситуації, коли когось застають за дрібкою, але рідко жінку застають за тим, що вона робить сама із собою. Можливо, режисерам ця ідея здається менш смішною — крім творців «Американського пирога», бо так само добре відома, як сцена з яблучним пирогом, розмова про флейту у літньому таборі — теж класика. Різниця? Показано сцену з яблучним пирогом або помилку зі змащенням, яке було суперклеєм, соло на флейті залишається розповіддю. 

Частіше випадкові жарти жартують серед чоловіків взагалі, і не секрет, що мастурбація - це лише частина життя. Крім того, існує загальна думка , що тиск, що наростає в попереку, фізично змушує чоловіків шукати полегшення в мастурбації. Це не обов'язково вірно для кожного чоловіка і дуже індивідуально, але такі речі, як «кавалерійський біль», «великі яйця» або класичні «полюції» — це незручності, які можуть виникнути внаслідок того, що еякуляція не відбувається.

Що стосується більш пікантного розмаїття фільмів, мастурбація, звичайно, дуже популярна категорія сама по собі: леді, яку ловлять за мастурбацією , і яку потім, на щастя, дають руку, є популярною класикою серед порно-історій. Виконавці, що мастурбують перед камерою, також є типовим приводом для збудження.

ЧОЛОВІКИ ТА СЕКС-ІГРАШКИ

Протягом багатьох років ринок секс-іграшок був значною мірою зосереджений на жіночому задоволенні. У той час як для жінок існувало безліч фалоімітаторів та вібраторів, чоловікам доводилося задовольнятися моторошними скрипучими гумовими ляльками. Через брак пропозицій та вибору творчу скриньку було зарито вглиб. До кишенькових кицьок були термоси, наповнені м'ясним фаршем, шкарпетки, просочені мастилом, або спроби зайнятися сексом із яблучним пирогом чи пилососом. В останні роки виробники секс-індустрії створюють все більше і більше секс- іграшок для пар, а також секс-іграшок для чоловіків. 

У той же час, чоловіки можуть розраховувати на мастурбатори в багатьох різних конструкціях і конструкціях, функціональні і цифрові хитрощі забезпечують неймовірну різноманітність: мастурбатори, зроблені з матеріалів, які відчувають різні структури, такі як справжні входи в тіло, мастила, що зігрівають або поколюють, функції поштовху, інтерактивні пристрої., вбудовані стогін, навіть вогні дискотеки, реалістичні любовні ляльки - з дійсно вражаючими деталями, ніжки-присоски для використання іграшок без допомоги рук, мастурбатори для подорожей, вібратори для чоловіків - навіть з функцією нагрівання, кільця для яєчок, кільця члена, розширювачі, анальні іграшки , всілякіфетиш-іграшки, помпи для пеніса та багато іншого. Чоловіки нарешті окупають свої гроші, коли справа доходить до любовних іграшок .

СКИДНІТЬ ТИСК: МАСТУРБАЦІЯ ПОЛЕГЧАЄ ЖИТТЯ ЯК ЧОЛОВІКАМ, ТАК І ЖІНКАМ.

Жінки також можуть відчувати фізичний та психічний дисбаланс та відчувати оргазм уві сні, коли бажання сексу наростає. Завдяки все більш відкритому суспільству ці теми між чоловіками та жінками стають все більш і більш однаковими, особливо з того часу, як секс-іграшки тощо проникли у багато німецьких спалень. Тепер у жінок стереотип, що кожен чоловік дивиться порно і дрочить, а чоловіки говорять про жінок, що майже кожен ховає вібратор у шухляді столу. Це начебто чесно і не так надумано, чи не так?

МАСТУРБУЮ ПЕРЕД ПОБАЧЕННЯМ

Перед побаченням більшість людей дуже переймаються — і чоловіки, і жінки. Що ми дізналися у довірчих та дуже відкритих розмовах із протилежною статтю? Обидва займаються своїми справами перед першим побаченням (якщо ви розумієте...), щоб бути розслабленими та з гарним настроєм на побаченні. Що роблять багато чоловіків, а також деякі жінки перед побаченням: вони заздалегідь мастурбують. Причини: Менший тиск, ви можете спокійніше займатися з іншою людиною, а для чоловіків, якщо справа стосується сексу, це також може бути причиною не закінчувати відразу через 2 секунди. Захоплюючий!

ЧИ Є МАСТУРБАЦІЯ ЗДОРОВИЙ?

Робити щось хороше для свого тіла та душі корисно, так. Пестити себе, відкривати власне тіло і сексуальність із собою — це здорово, так. Як і у всьому в житті, тут також застосовується наступне: якщо ви перестараєтеся настільки, що це стане компульсивним - якщо ви оберете такі екстремальні засоби та шляхи, що тіло буде перевантажене, вам слід звернутися за професійною порадою. Але всупереч поширеній в попередні десятиліття думці, що мастурбація шкідлива для здоров'я, сьогодні дуже багато прекрасних моментів і позитивних ефектів говорять про любов до себе. Наприклад, вважається, що мастурбація запобігає як діабету, так і раку простати, зміцнює м'язи таза, вивільняє ендорфіни, навіть запобігає інфекції шийки матки у жінок і, як ми вже багато разів переконувалися, допомагає зняти стрес. Мастурбація може також сприяти відповідному лікуванню депресії.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ІСТОРИЧНІ ФАКТИ ПРО МАСТУРБАЦІЮ

Колись у давній Месопотамії поклонялися шумерському богу на ім'я Енкі. Його вважали творцем людини. Він відхилив річку Євфрат і зробив землю Ділмун такою родючою, а потім вилився в Тигр, щоб дати родючість і їй. Ці дві річки також зображуються поточними з плечей. Принаймні, наскільки можна прочитати у Вікіпедії .

Ми також знаходимо тему «божественної мастурбації» у Стародавньому Єгипті – тут у Атума, який створив всесвіт за допомогою еякуляції. Припливи Нілу пояснювалися потоком його насіння, і іноді проводилися церемонії, що вимагають від єгипетських фараонів мастурбувати в Нілі. 

Бажаєте більше фактів Google Find? Тут: Винахідника кукурудзяних пластівців звали Джон Харві Келлог. Він процитував: «Ні чума, ні війна, ні віспа чи подібні епідемії не вплинули на людство такого  згубного впливу, як згубна звичка мастурбації ». Неприправлений сніданок вранці мав придушувати думки про розпусту. Хороша спроба, Джонні. 

МАСТУРБАЦІЯ ТОДІ...

На той час були люди, які вважали мастурбацію гріхом. Була поширена думка, що надмірна мастурбація викликає зростання волосся на долонях. Крім того, стверджувалося, що мастурбація викликає глухоту, сліпоту та марення. Не турбуйся. Це не вірно. Однак історія мастурбації містить докази того, що всі займаються нею вже давно. Скляні пеніси знаходили під час розкопок у старих монастирських стінах, і навіть у Стародавньому Єгипті та Римі використовувалися допоміжні засоби для мастурбації — коли чоловіки воювали, жінки доставляли сексуальне задоволення іншими способами. І сьогодні ясно: розслаблене тіло має здібності до самовідновлення, занадто сильний стрес шкідливий для здоров'я., всім потрібні перерви та рівновага, при якому енергія іноді зміщується з голови на інші ділянки тіла. Оргазми дуже корисні для організму - вони виділяють гормони, які змушують нас почуватися задоволеними та більш збалансованими. Мастурбація може допомогти навіть за безсоння.

Звичайно, гігієна також є частиною здоров'я. Мийте руки, перш ніж торкатися геніталій, завжди ретельно мийте секс-іграшки і регулярно дезінфікуйте їх. Не вставляйте небезпечні, загострені, гострі, надто великі предмети, пляшки, ручки або інші предмети, які не призначені для вставки. Використовує мастило, особливо в анальній області, так що ви не ризикуєте отримати травму і не вводите анально нічого, що не має стопору безпеки (широка основа). Жодних довгих загострених нігтів, жодних секс-іграшок, якими хтось також користувався — у найкращому разі після достатньої дезінфекції. Якщо ви дотримуєтеся цих інструкцій та із задоволенням мастурбуєте кожні 1-2 дні, ви робите щось хороше для свого тіла. 

ІСТЕРІЯ І МАСТУРБАЦІЯ

І останній хвилюючий факт про "здоров'я та мастурбацію":  вібратори існували вже в 19 столітті - для "медичних цілей".  На YouTube-каналі Арте ми знайшли захоплюючий документальний фільм з наступною інформацією: Лікарі прописали лікування від так званої « істерії», яка на той момент була діагностована як типове жіноче захворювання. Вважалося, якщо жіночу матку регулярно годувати чоловічої спермою, це почне викликати порушення в організмі. Істерія у перекладі з давньогрецької означає «матка». Знову чогось навчився! Вражає, скільки століть протрималося це припущення. Надалі істерія діагностувалася практично за всіх недуг, які вважалися «типово жіночими»: поганий настрій, головні болі, порушення сну і т. д . струменя води чи інших допоміжних засобів. Отже, коротко: у жінок забрали мастурбацію. Чоловік припускав, що жінка не відчувала сексуального потягу - дуже і дуже довго ніхто цього не з'ясовував, поки не втрутився Зігмунд Фрейд. 

ЧИ ОЗНАЧАЄ МАСТУРБАЦІЯ ОДНОЧАСНИЙ ПЕРЕГЛЯД ПОРНО?

Якщо ви мастурбуєте, ви не обов'язково одночасно дивитеся порно. Однак більша частина сексу відбувається в мозку, і фізична стимуляція в кращому випадку йде пліч-о-пліч з розумовим збудженням. Еротичні ідеї, думки, образи та інші пропозиції чудово допомагають у досягненні оргазму під час мастурбації.. Інтернет в даний час дозволяє швидко і легко отримати доступ до всіх видів еротичного контенту, більшість якого навіть безкоштовна. Хоча ще кілька років тому було прийнято брати напрокат або замовляти «брудні фільми» в надійному відеомагазині, сьогодні люди, що мастурбують, граються на таких платформах, як Pornhub, YouPorn та багатьох інших. Вражаюче зростання кількості хвилин завантаженого відео та хвилин відео, переглянутих відвідувачами, дає інформацію про те, наскільки високий попит на порнографічний контент, а саме: величезний! Приклади: Pornhub зафіксував 42 трильйони переглядів сторінок у 2019 році, 6,83 мільйона нових завантажень відео, 1,36 мільйона годин нового контенту (це 169 років!). Ух ти!

ТІЛЬКИ ЧОЛОВІКИ ДИВИТЬСЯ ПОРНО?

Але зараз не тільки чоловіки дивляться порно. Це те, що роблять багато жінок – і пари теж! Тому індустрія поступово дедалі більше реагує потреби глядачів жіночої статі. Але це не завжди має бути еротичний фільм чи порно, яке стимулює бажання мастурбувати. Як писалося, еротичних ідей у ​​головному кінотеатрі досить часто, що може бути викликане стимулюючими розмовами, текстовими повідомленнями, фантазіями, книгами, подкастами, еротичними оповіданнями, фотографіями тощо. і т.п. Уява популярна у обох статей, проте еротичні оповідання, аудіокниги і т. д. особливо популярні у жінок, тоді як чоловіків все ж таки більше, ніж жінок, які дивляться порно.  

Ймовірно, це також пов'язано з тим, що більшість порнографічного контенту, як і раніше, складається зі сцен, які жінок збуджують менше, ніж чоловіків. Це, безумовно, також стосується рольових моделей чоловіка та жінки, але насамперед про те, щоб поставити себе на їхнє місце та співпереживати акторам та діям. Мастурбуюча жінка може просто віддати перевагу уявити, що її пристрасно облизують, ніж стояти на колінах на підлозі, поки хтось кінчає їй в око. Однак загалом не можна сказати, що кожен чоловік дивиться порно, кожен чоловік думає, що класичні сцени чудові, і жодна жінка не любить отримувати порцію сперми на обличчя. Задоволення таке різне та індивідуальне, що мало що можна сказати про це взагалі.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Середній час, проведений на порноканалі готельного номера, становить 12 хвилин. Про всяк випадок, якщо хтось запитає.

ЧОМУ МАСТУРБАЦІЯ — ЦЕ ЗДОРОВО І ВАЖЛИВО

Ось кілька вагомих причин для мастурбації: 

 • Оргазми здорові. Вони допомагають розслабитися душею та тілом. Вони роблять вас щасливими, задоволеними та більш врівноваженими.
 • Мастурбація може допомогти вам дізнатися і полюбити свої сексуальні потреби та тіло. Він підтримує практику любові до себе, яка зміцнює розумову силу, самооцінку, впевненість у собі та сексуальну незалежність.
 • Регулярна мастурбація підтримує потік життєвих соків і, таким чином, запобігає розслабленню м'язів у ділянці геніталій та ослабленню лібідо.
 • Залежно від виду мастурбації тренуються і м'язи тазового дна. Це запобігає нетриманню сечі та порушення постави, а також забезпечує більш інтенсивні відчуття під час сексу.
 • Для чоловіків корисно і важливо регулярно «промивати» протоки між передміхурової залозою та яєчками, підтримуючи активність залоз і, таким чином, заохочуючи всі клітини продовжувати бути щасливими та знову виробляти здорові. Консистенція сперми може змінитися, якщо чоловік рідко еякулює. На це впливає дієта, фізичний стан, кількість випитої води в день, фізичні вправи і т.д.
 • Регулярна кульмінація через мастурбацію також є важливим фактором для жінок, щоб зберегти свою скриньку з коштовностями у гарній формі. Якщо ви дасте вульві любов і увагу, вона віддячить вам добрим почуттям. Регулярне зволоження підтримує залози в активному стані, що також допомагає запобігти сухості піхви під час сексу.

МАСТУРБАЦІЯ У ВІДНОСИНАХ - ЧИ ЯК САДИНА?

Для багатьох регулярна мастурбація є скоріше частиною уявлення про самотність. Простіше кажучи, будучи самотнім, у вас не завжди може бути можливість зайнятися сексом з партнером, або ви просто проводите більше часу наодинці з собою, вам не потрібно думати про другу людину, загалом у вас більше часу, пояснювати будь-кому, чому вона постійно турбується про себе, не ревнує і т. д. Однак мастурбація цілком може навіть рекомендується мати місце у відносинах з партнером. Тож завжди бажано у стосунках бути «я» окрім «ми», проводити час як самостійна особистість. І не ставити все щастя та задоволення у залежність від партнера. Навіть якщо іноді буває так, що ваш партнер хотів би мати відчуття, що він потрібен: щойно потрібна повна залежність, ви повинні терміново почати знову дбати про себе. 

Невеликий порив:  як щодо відкритого обміну замість негативних думок, присвоєння та хибного сорому? Подаруйте собі задоволення та трохи часу для любові до себе та розкажіть про це. Ви навіть можете мастурбувати разом, спостерігати один за одним, простягати руку допомоги або дражнити один одного під час мастурбації під час чату, відеодзвінка або телефонного дзвінка. Це привносить новий вогонь у сексуальне життя і може викликати у вас неймовірне бажання один до одного.

Ось типові питання та думки на тему мастурбації, включаючи невелику заяву з нашого боку: 

МЕНІ МАЛО?

Чому ще мій партнер має мастурбувати сам? Чи не можу я задовольнити його/достатньо сексуально?

Просто побалуйте свого коханого веселощами і будьте щасливі, якщо він чи вона трохи повеселиться на самоті між ними. Змиріться з тим, що ваш партнер теж може відчувати радість незалежно від вас, теж може дарувати собі кохання і не проектувати на кохану свій страх бути недостатнім. Може, тобі варто просто відверто про це сказати. Запитайте його/її, що йому/її найбільше подобається в мастурбації, про що він/вона думає, і дізнайтеся, чи є якісь фантазії, яким ви можете вдатися. Можливо, ви можете насолодитися мастурбацією разом, як тільки згадувалося, або ви можете подарувати своєму коханому іграшковий подарунок, яким ви можете побалувати його деякий час для себе. Не заздріть іграшці – що це говорить про вашу самооцінку?

МІЙ ЧЛЕН ЗАНАДТО МАЛИЙ ДЛЯ НЕЇ - АБО ЧОМУ МОЯ ДІВЧИНА СХОВАЛА ЦЕЙ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ФАЛОІМІТАТОР У ШАФІ?

Знову ж таки, не заздріть іграшці. Якщо ваша дівчина любить представляти дуже великі речі, просто запропонуйте їй зіграти в цю гру разом наступного разу. Це не означає, що їй не так подобається займатися з вами сексом.

ЧОМУ ВІН/ВОНА ХОЧЕ БЕЗ МЕНЕ?

Іноді люди просто хочуть приділити трохи часу собі, не перейматися своїм партнером і просто зосередитися на своїх потребах, незважаючи ні на що. Справа не в бажанні виключити свого партнера. Можливо, вона просто хоче трохи розважитися без голених ніг і сексуального вигляду, з сальним волоссям і плямою від майонезу на піжамі - але їй буде незручно перед тобою. Можливо, він просто стрес, вас немає поруч, і він отримує полегшення для себе. Це все нормально і по-людськи, тож постарайтеся заспокоїтися.

МАСТУРБАЦІЯ АБО СЕКС — ЩО КРАЩЕ?

У той час як ви обмінюєтеся близькістю, любов'ю, ніжністю, тілесними рідинами, напругою, поцілунками, дотиками, фантазіями, задоволенням та можливими сюрпризами під час спільного сексу, мастурбація більше пов'язана з відходом у свій власний світ думок. Ви повинні бути зі своїм партнером під час сексу – ви можете дозволити своїм думкам блукати під час мастурбації. В обох є свої привабливі аспекти, особливо коли ви поєднуєте спільну сексуальність та мастурбацію. Таким чином, любов до себе та милосердя можуть принести користь один одному. Відкрийте для себе нові думки та стимули під час мастурбації, поділіться ними зі своїм коханим або випробувайте незабутні моменти зі своєю коханою та дозвольте їм подумати про них під час одиночного сексу.Зніміть з партнера відповідальність за ваше задоволення від мастурбації, а потім насолоджуйтесь загальним задоволенням набагато спокійніше. 

Якщо, звичайно, попитати у своєму колі друзів і знайомих - більшість з них скажуть, що віддали б перевагу спільному сексу, якби їм довелося вибирати між сексом і мастурбацією. Але обидва важливі, прекрасні і жоден не виключає іншого.

РІЗНІ ПОЗИ ПІД ЧАС МАСТУРБАЦІЇ

 • Класика - мастурбація лежачи на спині:  ви лежите розслаблено на спині, поки ви витягуєте або згинати ноги - або витягати одну і згинати іншу. Внесіть різноманітність у гру, переміщуючи вагу між ними, вирівнюючи стегна та таз або змінюючи положення ніг. Не забувайте приділяти увагу й іншим частинам тіла - пестите себе скрізь і насолоджуйтесь кожним дотиком. Зверніть увагу на своє тіло і з ніжністю подякуйте йому за те, що дозволяєте вам жити в ньому щодня. Ви коли-небудь намагалися підкладати секс-клин або подушку під дупу? Це змінює положення таза і може полегшити доступ до точки G.
 • Мастурбація лежачи на животі (насамперед підходить для жінок):  Ляжте на живіт, поверніть обличчя убік. Покладіть таз/стегна на подушку, якщо хочете. Не тільки рухайте рукою чи іграшкою, а й грайте рухами тазу.
 • Мастурбуйте лежачи на боці:  більшість людей, ймовірно, не пробували цю позу під час мастурбації, але воно того варте! Із закритими ногами та достатньою кількістю мастила це буде слизьке задоволення. Якщо ви хочете зігнути ноги, ви можете це зробити. У жінок великий палець особливо зручний для мастурбації в цьому положенні. Якщо у вас є подушка для сну на боці або інше піднесення, обов'язково спробуйте витягнути гомілку та покласти на неї під кутом верхню ногу.
 • Мастурбуйте, присідаючи:  просто спробуйте і сядьте. Якщо хочете, можете спробувати в душі або перед стіною, щоб можна було притулитися до стіни. Можливо особливо цікаво покласти під себе ручне дзеркало. Ще ідея: для цієї позиції роблять іграшки із присосками. У цьому положенні анус також може бути чудово інтегрований.
 • Мастурбація на колінах:  тут те саме, що й у присіданнях — чергування стояння на колінах і присідань — хороша ідея, якщо у вас є проблеми з кінцівками, коли вони засинають, або біль у колінних чашках, п'ятах тощо, якщо ви наполягаєте протягом тривалого часу.
 • По-собачому : Це також можливо, особливо добре у поєднанні з іграшками, включаючи присоску або любовну машину.
 • Мастурбація стоячи:  особливо популярна у душі – особливо практична у зв'язку з використанням насадки для душу для жінок та чоловіків, оскільки відразу після оргазму все знову стає чистим. Ми також рекомендуємо тут іграшки з присосками - вони чудово прилипають до плитки в душі. Ще одна захоплююча ідея: зігнути одну ногу, поставити ступню на диван, ліжко чи інше піднесення.
 • Мастурбуйте сидячи:  просто розслаблено відкиньтеся назад, сядьте у ванну або розсуньте ноги на стільці - можливо, залучіть до гри іграшки. Спробуйте та насолоджуйтесь!

ЗІСТУКАЛИ ЗА ДРОЧКОЮ: ЯК СПРАВИТИСЯ З ЦЬОЮ НЕЛОВКОЮ СИТУАЦІЄЮ

Напевно, кошмар кожної людини — це коли його власні батьки застають її за дрочкою. Наша порада, якщо це станеться: посмійтеся над цим самі і скажіть собі, що через 20 років це буде кумедний спогад, з яким ви точно не самотні. Багато людей були в такій ситуації до вас, можливо, навіть ваші батьки та їхні батьки. До чого вам слід підготуватися, якщо ваші батьки тепер знають, що ви відкрили для себе тему сексуальності: Ймовірно, незабаром буде неприємна, але важлива інформаційна розмова про контрацепцію або інтимне гоління . Ура!  

Якщо ваші брати і сестри зловлять вас, вони можуть використовувати цю інформацію проти вас або як засіб шантажу. Якщо хтось загрожує розповісти мамі чи татові, просто дайте відповідь: «Зроби це. Вони знають, що таке секс – чи думаєте, що вас приніс лелека?». Якщо сусід по кімнаті щойно вривається, ви можете вибрати між 1. просто мовчати, 2. почати сміятися відразу, 3. поговорити з ним пізніше за пивом і бути недбалим з цього приводу - варіант 4 полягатиме в тому, що сусід виявився супер привабливим і запитує, чи він може приєднатися. Але це відбувається тільки за великого везіння. Ну, ось і небажані приклади – але тепер є випадок, коли люди провокують себе, щоб їх упіймали за дрочкою. Цей фетиш пов'язаний із владою чи захоплюючою невизначеністю того, що станеться далі. Дозвольте мені сказати вам одну річ: якщо ви залишаєте двері туалету відчиненими і чекаєте, поки хтось увійде і зловить вас за мастурбацією, це сексуальне насильство. Ви дозволяєте собі такий вчинок z. B. на роботі, це є причиною звільнення і може бути заявлено.

5 ПОРАД З МАСТУРБАЦІЇ

Ви, напевно, вже знайшли в тексті багато натхнення та цінних порад для себе. Але ще 5 порад, які ми не хочемо від вас приховувати: 

 • Змінює позу/становище під час мастурбації.
 • Як щодо пригоди, в якій ви дозволяєте комусь іншому керувати іграшкою? Це можливо, наприклад, з  іграшками Satisfyer.
 • Пробуйте різні мастила. Якщо ви ще не робили цього раніше, ви будете вражені захоплюючою різницею, яку це може дати!
 • Побалуйте себе регулярним тренуванням м'язів тазового дна з любовними кульками. Це також посилить оргазм під час мастурбації.
 • Масштабно торкайтеся себе, наприклад, подивіться в дзеркало, щоб побачити, як воно насправді виглядає, що ви там робите - навчитеся любити своє тіло так, як ви очікуєте від хорошого коханця.