+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Муміфікація. Не рухайся, зараз у нас секс!

Коли люди говорять про муміфікацію, перше, про що ви, мабуть, думаєте, це фараони та піраміди. У Стародавньому Єгипті за допомогою цієї техніки консервували тіла померлих та оберігали їх від тління: після ретельного очищення, вилучення органів та обробки маслом для миропомазання труп обмотували бинтами.

Але й у час все ще практикується муміфікація, хай і живому тілі, для сексуального задоволення: в БДСМ є муміфікація , яка у принципі схожа з цією старої традицією. Якщо вам подобаються ігри з бондажем, то муміфікація буде збільшенням, нерухомішим це неможливо. Бажаєте дізнатися більше? Стій спокійно і читай далі.

ЩО ТАКЕ МУМІФІКАЦІЯ?

Ця практика, пов'язана з рабством, також відома як коконування та вважається найбільш інтенсивною формою бондажу.

"Мумія" настільки щільно набита різними матеріалами, що більше ніяких рухів зробити неможливо. Цей варіант напевно буде для вас дуже привабливим, якщо підлегла частина знаходить задоволення у безпорадності та залежності від інших.

Щоб знерухомити статевого партнера, зазвичай обертають все тіло, але деякі пов'язують лише окремі частини тіла.

Обгортання часто починається з голови і закінчується біля ніг і можуть використовуватися різні матеріали. Який матеріал кращий, повністю залежить від переваг тих, хто займається. Популярні інструменти включають харчову плівку, серветки, стрічку, бинти, гіпсові пов'язки, поліетиленові пакети, гумові стрічки або спеціальну липку стрічку.

Муміфікація полягає не лише у домінуванні вашого партнера. Крім того, багато хто відчуває почуття захищеності. Навіть сьогодні багато немовлят щільно загорнуті в рушники або щось подібне, щоб імітувати комфортне середовище в утробі матері. Саме таке почуття мають і численні прихильники муміфікації. Цього часто буває достатньо, щоб знайти сексуальне задоволення. Однак іноді область геніталій може залишатися вільно доступною, щоб інша частина могла її стимулювати.