+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Чоловіки можуть імітувати оргазм!

Те, що глибоке почуття закінчується шлюбом, а секс – оргазмом – з цим не посперечаєшся. Інша річ, що оргазм буває справжній, а буває уявний. Найбільше в його імітації досягли успіху жінки. Хоча звинувачувати (якщо загалом використовувати цю лексику судочинства) варто не їх, а молодих людей. Як жартують обізнані в любовних іграх жінки, милого впізнаю по оргазму. Є - значить, все гаразд, а ні - статевий безлад.

Хоча мало хто знає, що у любовному спектаклі з фінальною фразою "я кінчаю" фальшивити мають можливість і молоді люди. Спочатку це припущення може бути абсурдом. Як може молода людина розіграти оргазм, якщо його заключною фазою стає виверження сперми? І як загалом можна надути партнерку в такій делікатній обстановці?

Виявляється, можливо. Цього висновку дійшли англійські соціологи, які провели опитування серед дорослого населення. За його результатами, 19% молодих людей, тобто будь-який 5-й, не відчуваючи блаженного стану в результаті статевого акту, легко зображує його і досить майстерно.

Спершу наголосимо, що досі цього неможливо було навіть припустити. Проти цього – і чоловіча фізіологія. Якщо опустити подробиці, то справа йде так: у сечівнику біля кореня статевого члена розташовується потовщення - насіннєвий горбок, через який і проходять сім'явикидають протоки. Потрапляючи в них у ході еякуляції (сім'явипорскування), сперма їх розтягує і нервує нервові кінця в області насіннєвого горбка. Цей процес викликає у молодих людей становище оргазму, доставляючи задоволення. Одночасно від органів малого тазу відбувається відтік крові.

Саме тому людина розслаблюється, переживає відчуття невагомості та інші приємні відчуття. Зокрема і психологічні - щастя, захоплення, тріумфування. Тобто, по суті, весь статевий акт є рухом до вершини щастя.Немає сперми - немає і щастя . Це один з найсуворіших законів природи.

Однак, виявляється, його також можна порушити і не потрапити на лаву підсудних.

Цьому присвячені навіть окремі сх. сексологічні вчення. Найбільш популярне з них засноване на техніці множинного оргазму, коли сперма зупиняється в районі насіннєвого горбка і повертається назад. Правда, для цього варто добре потренуватися, щоб натренуватися легко керувати своїми внутрішніми м'язами.

Є подібні секс-гімнасти, які вміють вивергати насіння "в себе", точніше - у сечовий міхур. Роблять вони це за допомогою своєрідного "перемикача", який приходить у дію зусиллям волі. Адже, як видно - через сечівник у представників сильної статі виходить або сеча, або сперма. Однак якщо його "закрити", то сперма піде не назовні, а всередину. Однак подібною технікою володіють зовсім небагато, тому оргазм без сперми неможливо назвати масовим явищем.

Зате, всупереч усталеній думці, переконати Її, що Він зазнав бурхливого захоплення - абсолютно непросто і за відсутності сперми. Для цього треба виконати лише одну умову - застосовувати презерватив. Як видно, лише за його вмістом можна перевірити, наскільки мета (оргазм) виправдовувала гроші (сам статевий акт). Якщо вона не перевірятиме гумку на предмет наявності сперми, то майстерно імітований оргазм молоді люди приймуть за природний. Варто лише для цього непогано постаратися - активно рухатися, шумно вохкати і вчасно видати "передсмертний" стогін.

Якщо ж зайнятися любов'ю без презервативу, то жодні охи та зітхання не допоможуть. Жінка викриє коханця у фальсифікації без особливих зусиль. Виняток становитиме хіба що невдоволена, яка не знає, що частина сперми після акту випливає з її статевих органів.

Однак щодо " сексу без оргазму " можна домовитися і полюбовно. Мовляв, ми легко повозимося, а якщо не вийде, то розіграємо блаженне становище. Істина, кому і навіщо це треба, пояснити непросто.

Отримавши таку викривальну інформацію, дівчатам можна обуритися: ах, значить, і молоді люди нас обманюють?! Хоча обурюватися, мабуть, не бажано. Легко чоловіки в процесі еволюції переймають у жінок дрібні жіночі хитрощі (як і жінки у молодих людей). Якщо ми за рівність, чому б йому не виявлятися і в цьому?

За великим рахунком, для тих, хто любить людей не має принципового значення, закінчується статевий акт оргазмом чи ні. Важливо, щоб і молодий чоловік, і дівчина відчували від їхнього фізичного єднання реальне, а не вдаване задоволення.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.