+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Чоловіче домінування. Все про чоловіче домінування!

Дом є домінуючою частиною БДСМ-відносин і зазвичай це чоловік. Жіночі домінанти називаються фем-дом, або домм, або домінатрікс, коли займаються практиками за гроші. Що саме стоїть за терміном «чоловіче домінування»? Можливо, це щось більше, ніж назва? Ми просвітимо вас!

МАЛЕДОМ - ЩО ЦЕ?

Насправді термін «чоловіче домінування» — не що інше, як узагальнюючий термін для сексуально домінуючих чоловіків або чоловічого домінування. Цей термін в основному використовується в гетеросексуальному контексті – у сценаріях чоловічого домінування домінуюча частина – чоловік, підлегла частина – жінка.

Навіть якщо цей «класичний» сценарій, як і БДСМ в цілому, іноді піддається критиці, всі ролі в БДСМ засновані на принципі SSC (Safe, Sane, Consensual), що означає щось на зразок: Обидві сторони погоджуються на сексуальні ігри та виконують їх. безпечно та розумно.

Існують серйозні відмінності між домінуванням та домінуванням. У БДСМ-сцені, наприклад, фільм «50 відтінків сірого» часто висміюється, тому що він вдає домінуючим партнером під час сексу, але у відносинах практикується лише мала частина того, що можливо в чоловічому домінуванні.

3 ФАКТА ПРО ЧОЛОВІЧУ ДОМІНАЦІЮ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

#1: Психічна перевага

Те, як проживає чоловіче домінування, залежить від переваг тих, хто в ньому бере участь. Однією з можливостей є психологічне підпорядкування. Домінантна частина управляє сабом не фізично, але в словах. Однак у більшості випадків психологічне та фізичне домінування в БДСМ йдуть пліч-о-пліч.

#2: Фізична перевага

При фізичному домінуванні сексуальне задоволення (також) досягається за рахунок болю, який ви завдаєте своєму партнерові як чоловікові. Це може змінюватись від порки до використання затискачів на сосках, кліторі та інших ділянках тіла.

#3: Консенсус як необхідна умова

Коли саб віддає себе руки самця, вона зазвичай робить це добровільно. Тільки так можуть працювати БДСМ-відносини. Навіть якщо ваш низ вами масово підпорядкований і пригнічений, вона особливо не страждає. Тому що це її схильність, і вона отримує насолоду від того, що повністю віддається своєму собору і «належить» йому.

5 ПОРАД, ЯК ЧОЛОВІЧЕ ДОМІНУВАННЯ СТАЄ ПОВНИМ УСПІХОМ

#1: Як Дім, приймайте потреби свого саба  

Асортименти БДСМ практично безмежний. У той час як для деяких людей порка є частиною цього, для інших це просто лагідне подразнивание. Куди б не йшли ваші уподобання, потреби вашого сабвуфера завжди на першому місці. Якщо вона чогось не хоче, ти маєш це прийняти. Кордони завжди мають бути позначені контрактом та стоп-словом, особливо якщо практики БДСМ використовуються інтенсивно.

#2: Поставте додаткові питання

Саб і Дом мають бути ідеальною парою, щоб стосунки були по-справжньому стимулюючими для обох сторін. А щоби з'ясувати, потрібні питання. Будучи чоловіком, ви повинні розпитати своїх шабів про їхні страхи, тривоги та межі поза ліжком. Якщо вона не впевнена, ваш обов'язок просвітити її і дати можливість відчувати себе в безпеці поруч з вами.

#3: Гніву не місце на сеансі

Хороший чоловік ніколи не діє через гнів під час сексу та у БДСМ-сесії. Коли ви фізично караєте свого саба, це відбувається виключно через сексуальне збудження. Якщо ви злитесь на свого саба, краще відкладіть сеанс!

#4: Безпека завжди на першому місці

Як чоловік, ви певним чином відповідаєте за свою сабвуфер. Залежно від інтенсивності ваших сеансів вона повністю віддається вам. Ви повинні стежити, щоб тілесні покарання призводили до незворотних травм. Навіть при перев'язці ви повинні переконатися, що кровоносні судини не звужені та пошкоджені.

#5: стоп-слово завжди потрібно приймати

Вашій сабвуферу потрібно слово, яке вона може використати, щоб негайно і без вагань піти з сеансу. Якщо ви використовуєте кляп, у неї має бути інший спосіб спілкування з вами. Якщо ви використовуєте це стоп слово або жест, ви повинні негайно прийняти його і відразу ж завершити сеанс. Тільки тоді вона зможе дійсно почуватися в безпеці поряд з вами.

Ось як це виглядає, це були найважливіші факти про Maledom. Якщо вам все це подобається, зніміть наручники та нашийник і насолоджуйтеся серйозним домінуванням та підпорядкуванням у підземеллі!