+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Нарратофілія: коли еротизм проявляється і на вербальному рівні.

У світі сексуальності ви стикаєтеся з безліччю переваг, деякі з яких для багатьох абсолютно незрозумілі. По суті, немає нічого, до чого ви не могли б розвинути еротичну пристрасть. Це не обов'язково мають бути предмети або матеріали, такі як фарба та шкіра, слова також можуть мати дуже захоплюючий ефект на деяких людей.

Ви напевно вже читали те чи інше еротичне оповідання і дізналися, як може розпалити у вас це сексуальне бажання. Так звані брудні розмови також показують, якими гарячими та стимулюючими можуть бути слова. Багато пар дійсно порушуються, коли вона шепоче один одному на вухо брудні вирази під час сексу.

Нарратофілія - ​​це термін, про який більшість, ймовірно, ніколи не чули, хоча їм це подобається. Звичайно, дуже мало хто знає, що брудні розмови ставляться до цієї галузі. Нарратофілія буває різних форм. Нарратофілія дуже широка, і тому її не так просто пояснити.

ЩО ТАКЕ НАРРАТОФІЛІЯ?

Термін нарратофілія походить від латинського слова "narrare", що означає щось на кшталт "говорити". По суті, це просто означає , що вам подобаються еротичні історії та розмови. Зазвичай це властиво більшості людей, тому цей фетиш насправді не рідкість. Спочатку кажуть, що цей вислів прийшов із психіатрії, але це не доведено. Нарратофілія - ​​це коли хтось сексуально зациклений на читанні вголос еротичного контенту, а також отримує задоволення від розмов про секс.

Простим варіантом наратофілії є брудні розмови, які багато пар включають у свої заняття любов'ю, щоб збільшити задоволення. У деяких нарратофілів ця тенденція настільки сильна, що збудження породжується лише таким спілкуванням.

Існує також крайня форма, яка може завдавати незручностей оточуючим. Потім хворий просто дзвонить невідомим людям, щоб обсипати їх вульгарними виразами. Якщо потім вони засмутяться і ображають того, хто телефонує, може навіть випробувати оргазм через бажану реакцію.

#ЦІКАВО

Поняття наратофілії не має наукової основи, і багато фахівців сумніваються в тому, що це явище взагалі існує.

НАРРАТОФІЛІЯ ЯВНО БАЖАЛЬНА У БДСМ

У сфері БДСМ завжди йдеться про певну силову структуру. Рольова гра між домінуванням та підпорядкуванням може бути неймовірно підігріта за допомогою брудних розмов. Зокрема, домінуюча частина може ще більше висловити свою перевагу за допомогою правильних слів та речень. Насправді, є багато послідовників БДСМ, які віддають перевагу невербальному спілкуванню. Тому наратофілія автоматично не має права на існування в БДСМ.

З іншого боку, деякі можуть по-справжньому поринути у сеанс лише тоді, коли він підживлюється відповідними фразами. Наприклад, будинок може віддавати чіткі команди, яким підлеглий має підкорятися. Залежно від формулювання вони можуть здатися досить тонкими або дуже вимогливими. Крім того, є пропозиції, які створюють почуття власності чи еротично принижують іншу людину.

Нерідко раб використовує слова, щоб принизити себе. Однак наратофілія також може використовуватися в БДСМ для похвали сабмісиву, коли команди були виконані з повним задоволенням або покарання були винесені без бурчання.

ГАРЯЧИМ БРУДНИМ РОЗМОВАМ ПОТРІБНО НАВЧИТИСЯ

Брудні постільні розмови справді можуть розпалити бажання більшого, якщо підібрати правильні слова. І в цьому й заковика, тому що багато людей часто не впевнені в собі. У порно виконавці показують нам, що їхнє непристойне спілкування може бути дуже збуджуючим, просто щоб його послухати.

Ця форма наратофілії полягає не в повторенні стандартних фраз, начебто вони були вивчені напам'ять. Це зовсім не еротично і може навіть відштовхнути. Краще дозволити партнеру брати участь у ваших сексуальних думках. Вам не потрібно братися за справу відразу, краще, якщо ви поступово покращуватиметеся.

Забудьте про типові пропозиції з порно, брудні розмови повинні насамперед здаватися природними. Цілком неважливо, якщо ви досить сором'язливі і замкнуті, тому що ви дійсно можете навчитися говорити брудно. Якщо ви були зі своїм: вашим партнером: протягом тривалого часу, то може здатися дивним, якщо ви раптом почнете розмовляти під час сексу. Ось чому ви повинні почати з кількох слів, які вербально висловлюють ваше бажання і збудження, наприклад, «Про Боже» або протяжне «Так».

У наратофілії багато осіб і проявів - то чому б не спробувати і не розповісти своєму: вашому партнеру: казку на ніч, яка не приспає його/її...