+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ніч у фетиш-клубі. Еротична історія

Хлоя знову подивилася на дзеркало. Вона почувалася майже безглуздо: її довге чорне волосся було зібране в тугий хвіст, її блакитні очі були обрамлені темним макіяжем, її пишне тіло було загорнуте в тугу блискучу фарбу і, що не менш важливо: маска кролика. Зрештою, ви ніколи не могли б знати, якби не зустріли боса десь. Вона знову поцікавилася, як вона потрапила в цю ситуацію — очевидно, у неї просто була здатність до такого роду речей.

Те, що спочатку почалося як жарт за випивкою після роботи з її колегою Маріель, тепер стало планом Хлої на вечір п'ятниці: спільне відвідування фетиш-клубу. Маріель схвильовано говорила, вважаючи, що це відверне Хлою від її колишньої дівчини, з якою вона нещодавно розлучилася. "Mon dieu, спробуйте щось новеньке! Вийдіть із зони комфорту. Чи не здається вам іноді, що ви щось упускаєте? - проповідувала Маріель. Потаємно Хлоя знала, що її колега мала рацію, адже її зона комфорту справді була втіленням безпеки — будь то любов чи кар'єра: надійні стосунки, розбиті буднями та рутиною, одноманітний секс, ще безпечніший режим з 9 до 5. -Робота редактором і завжди високий ступінь відповідальності та почуття обов'язку. схильною до експериментів, більш пристрасною. Хлоя завжди захоплювалася колегою: юна француженка мала не тільки заразний сміх, а й небезпечно привабливу харизму, чарівність і харизму. І як Хлоя дізналася тієї ночі, вона була завсідником фетиш-клубу: «Я визнаю це. Це трохи химерно і відрізняється від того, до чого ви звикли у звичайних клубах. Але ви можете спробувати та відкрити для себе так багато», — з ентузіазмом сказала вона. Хлоя пильно подивилася на неї, намагаючись досягти ясності в сірих очах Маріель. Вона була зачарована та цікава одночасно. "Мене це дратує, але там люди займаються ... справжнім сексом?" — нерішуче спитала вона. Маріель голосно засміялася і пустотливо подивилася на неї. «Чому б тобі просто не дізнатися про це самому?» - відповіла вона. Хлоя розтягла плечі. Вона не знала, чи через четвертий келих вина, чи через самовпевнену ауру колеги, але раптово її охопило почуття ейфорії. Вона допила свою склянку і посміхнулася. - Добре, - нарешті сказала вона, киваючи.

ВИЇЗД ВНОЧІ

Хлоя вирвалася зі своїх думок. За кілька хвилин пролунав дзвінок у двері: Маріель мала забрати її. Хлоя глибоко зітхнула і швидко спустилася сходами старої будівлі, де вона жила. Маріель уже була у дверях. Коли Хлоя підвела очі, у неї перехопило подих: як і вона сама, Маріель теж була одягнена в лаковану шкіру, але на ній було облягаюче чорне боді з відкритою блискавкою і шкіряним коміром у тон. Її довгі ноги були одягнені у прозорі колготки.. Вона також одягла темне вовняне пальто, яке скріплювалося лише вільним вузлом спереду і дозволяло Хло дивитися на її провокаційне вбрання. Маріель посміхнулася. Її світле волосся вільно падало хвилями на плечі, а дві пасма обрамляли бездоганне обличчя. — Ходімо, — сказала вона, беручи Хлою за руку.

Поки вони їхали жвавими паризькими вечорами в «Опелі» Маріель, Хлоя відчайдушно намагалася не показувати свого хвилювання. Не тільки відвідування фетиш-клубу змушувало її нервувати, тому що присутність і манера поведінки Маріель теж певною мірою збуджували. Після короткої поїздки вони дісталися Театру Чжоу Чоу, місця призначення сьогоднішнього вечора. Зовні клуб виглядав невибагливо — тільки миготлива вивіска з написом «Vis le fétiche» вказувала на те, що це був за клуб насправді.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ФЕТІШ-КЛУБ

Люди вже скакали перед клубом. Хлоя уважно спостерігала за ними: чоловіки та жінки стояли разом чи поодинці, жваво розмовляли чи сміялися, потягували коктейлі з високих склянок або розслаблено курили цигарку. Однак одягнені вони були так само, як Хлоя і Маріель: вініл, шкіра та латекс у масовому порядку - від нашийників з повідками до корсетів та масок , до відвертих костюмів. . Проте люди тут виглядали стильно, на відміну від того, що вона собі уявляла. Поки вони йшли через вхід, Маріель розповіла Хлоє про різні зони клубу: Верхній поверх був поряд із гардеробом. Чудовий, великий зал чекав там із золотими диванами, гламурною атмосферою та танцюристами у шляхетних масках та у шляхетному.білизна. . Одні танцювали, інші хтиво розвалювалися на сидіннях і закликали людей зблизитись. Ми продовжили в барі з просторим танцполом з зонами відпочинку, і (якщо не брати до уваги напівголих барменів і прикрас, що наводять на роздуми) підлога більше нагадувала звичайний клуб, ніж фетиш-вечірку. Підвал, з іншого боку, давав доступ в інший світ: різні темні кімнати з різними темами, великі ігрові майданчики, клітини, гаджети, такі як батог і батог, лавки і шезлонги, вкриті  оксамитом і все купалося в червоному тьмяному світлі.

ЕРОТИЧНА НЕВИЗНАЧНІСТЬ

Коли Маріель піднялася сходами на перший поверх і говорила про непристойний інтер'єр так недбало, ніби читала Хло список покупок на тиждень, по її спині пробігли мурашки — збудження знову охопило її. Цього разу це було пов'язано з цікавістю, бажанням і, можливо, навіть з невеликим екстазом. Хлоя посміхнулася. Їй подобалося не знати, як пройде цей вечір, і все ж вона почувала себе добре. Дві жінки спочатку сіли за барну стійку, випили червоного вина і поговорили про все — поки Хлоя нарешті не задала колезі питання, яке горіло в неї мовою з моменту останньої розмови. "Якого роду досвід ви отримали тут досі?" вона випалила. Маріель на мить замислилась. «На той час мене водила сюди моя колишня дівчина Джульєтта, — почала вона. Хлоя подумала, що не дочула. Маріель мала колишню дівчину? В кінці кінців, їх останній зв'язок був короткою, безболісною бесідою тет-а-тет з Бенджаміном із бухгалтерії... Думки Хлої блукали, але Маріель продовжувала. «Насправді все потрохуПочався вуайєризм. Джульєтті подобалося, коли інші люди дивилися, як ми займаємося сексом. Я спочатку трохи сумнівалася, але, зізнатися, мені сподобалося підтвердження, — сказала вона, боязко, майже невпевнено сміючись. “Коли ми розлучилися, я продовжував приходити сюди. Дорогою я вже встиг поспілкуватися з іншими гостями, які поводилися досить покірно. Якось це переросло в те, що я стала пані для цих людей.був, - зізналася вона. Хлоя перехопила подих, її ноги були теплими. «Але я вже спав тут із кількома людьми, так. Але насправді це були люди, яких я знав. У це важко повірити, але оргії та секс із незнайомцями — це не моє, — пожартувала вона, знову сміючись, цього разу сильніше. Думки Хлої ходили кругами, вона не могла знайти слів для того, що їй казала Маріель. Вона спробувала зібратися з думками, але в ній виникло постійно зростаюче бажання досліджувати нижній поверх разом із Маріель. - Хочеш показати? - нарешті спитала вона. Очі Маріель спалахнули. «Отже, ти хочеш бути… моєю заміною?» — спитала вона у відповідь. Хлоя закусила губу і кивнула головою. Маріель бешкетно посміхнулася і зняла комір , надів на Хлою і потяг її з собою в підвал.

БУДЬ МОЇМ ПОМІЧНИКОМ

Навколо них стояли ізольовані люди, пари, групи – всі були зайняті собою чи один одним. Мало уваги було приділено Маріель і Хлоє, оскільки увага публіки в основному була прикута до тих, хто стогнав найголосніше. Кімната, в якій вони знаходилися, була однією з найбільших — великий дитячий майданчик із диванами, лавами та столами. Маріель притулилася до однієї зі стін, на якій висіло кілька інструментів, обмежувачів , батогів та інших пристроїв. Вона міцно притягла Хлою до себе за руки і пронизливо дивилася на неї своїми сірими очима, її обличчя все ближче й ближче наближалося до неї - поки їхні губи не зустрілися, і Маріель не поцілувала її. Невдовзі Хлоя поцілувала її.бурхливо відповіла, і її руки відкрилися, щоб дослідити її тіло. Маріель, однак, схопила її за зап'ястя і вміло скувала наручниками . "Це нормально?" — спитала вона. Хлоя кивнула. Їй подобалися рішучість та строгість Маріель, і вона знову відчула поколювання між ніг.

Маріель взяла голову Хлої обома руками і штовхнула її вниз, так що вона опинилася на колінах. - Нахилися вперед, - наказала вона їй. Вона підкорилася прямо. Маріель задерла облягаючу сукню Хлої і оголила свій зад, прикрашений тонкими мереживними стрінгами. Вона схопила один із батогів і обережно провела темними шкіряними ременями по світлій шкірі Хлої, перш ніж широко розмахнутися і флоггер. приземлився на її шкіру з бавовною. Хлоя голосно застогнала - її шкіра горіла, але вона насолоджувалась кожною секундою цього. Маріель схопила себе за підборіддя і підвела обличчя. "Ось як ви будете покарані, якщо ви не підкоритеся. Ясно? - пригрозила вона спокійним, але рішучим голосом. Хлоя знову кивнула. Маріель відпустила її і обережно відклала флогер убік. Поки очі Хлої уважно стежили за її рухами, Маріель повільно розстебнула. Нарочито вона спустила лямки з плечей, потім униз з стегон і, нарешті, повністю роздягнула його.Роздягнувшись до мереживного ліфчика, вона зробила кілька кроків назад і сіла на край столу, потягнувши Хлою за кольє.. Вона злегка розсунула ноги, знову схопив обличчя Хлої і наблизив її рот до порту насолоди, і Хлоя одразу ж стала вправно балуватися і псувати своїм язиком бутон Маріель. як Маріель смикається під грою її мови і стогне все голосніше і голосніше. Дехто з інших гостей уже зібрався довкола двох - і всі вони схвильовано і схвильовано спостерігали, коли Маріель була в її.втрачений оргазм.

ДВА ТИЖНІ ПОПУСТІ

Хлоя вся спітніла і тремтіла. Вона дуже намагалася стримувати свої стогін - їй хотілося кричати від задоволення. Але вона була на роботі і сиділа на столі у своєму кабінеті. Нікому не було дозволено дізнатися, що за зустріч тут відбувається насправді: Маріель стала перед нею на коліна в брючному костюмі і захопила її своєю мовою, поки та масажувала пальцями точку G. Вперше за довгий час Хлоя відчула себе сильною, впевненою та майже владною.