+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Нові пози для сексу: помітний вплив на ваше задоволення від сексу?

Чи різні пози в сексі впливають? Чи це просто інша перспектива, коли насолоджуєш свого партнера по-собачому, а не місіонерською? Розповідаємо, який ефект може мати нова сексуальна поза.

ЕФЕКТ СЕКСУАЛЬНИХ ПОЗ - ЩО ЦЕ ТАКЕ НА САМІЙ СПРАВІ?

Насправді все дуже просто: ви займаєтеся сексом у певній позі, в результаті виходить сексуальне задоволення, чи не так? Але який вплив має сексуальна поза на інтенсивність задоволення і чи існують пози, що сприяють оргазму? Так це так!

Багатьом жінкам важко досягти оргазму під час проникнення. Статева позиція тут має вирішальне значення, тому що залежно від позиції під час акту додатково стимулюється клітор, а це означає, що жінки можуть досягти оргазму швидше чи краще.

На близькість та відчуття близькості також може впливати сексуальна позиція. Є такі позиції, як позиція ложки, коли пари можуть притиснутися одна до одної та стати дуже близько. З іншого боку, в собачому стилі сексуальна дикість виходить на передній план.

5 ПІЗ ДЛЯ СЕКСУ З ОСОБЛИВИМ ЕФЕКТОМ

#1: ПОЗА НАЇЗДКИ ДЛЯ ЖІНОК-ЛІДЕРІВ

Для багатьох жінок та чоловіків поза верховою їздою є справжньою родзинкою, адже тут вони можуть повністю взяти на себе ініціативу. Для вас, як для чоловіка, розслаблення в цій позі є родзинкою, але, з іншого боку, у вас також є вільні руки, щоб торкатися партнерки і додатково стимулювати її клітор. Для вас, як для жінки, ця позиція особливо цікава, тому що ви задаєте темп і буквально тримаєте поводи у своїх руках.

#2: ПОЗА РАКОМ ДЛЯ ВЕЛИКОГО ДИКУВАННЯ У ЛІЖКУ

Собачий стиль - ідеальна позиція, коли вам може бути трохи важко. Тут є багато варіантів: наприклад, пасивна частина може змінювати кут проникнення, позиціонуючи тарілку так, щоб краще було досягти певних гарячих точок. Крім того, ви можете внести трохи більше настрою в заняття любов'ю в цій позі за допомогою порки.

#3: ПОЗА ЛОЖКИ ДЛЯ ІНТИМНИХ МОМЕНТІВ ОБСЯГ

Коли взимку стає холодно і ви хочете бути поряд зі своїм партнером, поза ложки стає надзвичайно інтимною та інтенсивною. Притиснувшись до вас ззаду, ваш партнер може проникнути у вас і зігріти вас усім своїм тілом. Особливо приємно: у положенні ложки є місце для ніжної стимуляції пальців.

#4: ЗАТИШНО ІНТЕНСИВНО У МІСІОНЕРСЬКІЙ ПОЗІ

Місіонерська поза - класична поза для сексу, але вона в жодному разі не нудна. Навпаки, у цій позі ваш партнер може проникнути у вас напрочуд глибоко. Якщо ви піднімете ноги і закинете їх йому на плечі, він зможе навіть дістатись точки G і прокласти вам шлях до вагінального оргазму. Ця поза ідеальна, коли ви знаходитесь в режимі обіймів і хочете цілуватися під час сексу. Місіонерська позиція також ідеально підходить для використання парного вібратора.

# 5: 69-Е МІСЦЕ ДЛЯ (МАЙЖЕ) ГАРАНТОВАНИХ ОРГАЗМІВ

Навряд чи знайдеться поза інтимніша і, головне, оргазмічніша, ніж 69. Навіть якщо тут немає класичного статевого акту, спекотний фактор вкрай високий. Позиція підходить для всіх парних сузір'їв, будь то MM, WW або MW! У той час як ви орально стимулюєте свого партнера, ви водночас розпещені таким чином.

Таким чином, різні позиції можуть мати різні ефекти. У той час як деякі пози більш інтенсивні та приємні, інші забезпечують швидкий темп відходу до сна. Навряд чи у пари є тільки одна позиція, яка дійсно приносить задоволення. Тому: просто спробуйте щось нове та отримайте уявлення про вплив різних сексуальних поз на себе.