+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Обхват статевого члена. Довжина не має значення

Розмір статевого члена більшість чоловіків важливіше, ніж жінок. Але як щодо розмаху? Чи важливо знати розмір статевого члена та які середні значення? Який вплив має розмір на покупку презервативів і як найкраще його виміряти?

ОБХВАТ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА: ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Окружність статевого члена - це розмір, який ви визначаєте в товстій частині вашого статевого члена. Тут вимірюється коло вашого статевого члена . Насправді цінність важлива, зокрема, для двох речей. Один раз для себе, якщо хочете дізнатися, і один раз для покупки презервативів. Тому що, якщо вони знову і знову зісковзують під час сексу, можливо, було вибрано неправильний розмір.

Як і у випадку з довжиною, обхват статевого члена також має середнє значення, яке становить 11 см – брехня. Цей вимір відноситься до ерегованого статевого члена, виміряного в товстій точці. Не панікуйте: якщо ви вище або нижче за середнє, це теж нормально.

Чи могли б ви подумати, що розмір вашого статевого члена набагато важливіший при покупці презервативів? Довжина взагалі не має значення, оскільки більшість презервативів спроектовані так, щоб їх можна було легко розгорнути за необхідності. Однак, якщо ваш пеніс дуже великий для презервативу, він може порватися. З іншого боку, якщо він надто тонкий, він може зісковзнути під час сексу. Отже визначення діаметра актуальне і має бути проведено хоча б один раз.

ПОРАДИ, ЯК ВИМІРИТИ ОКРУЖНІСТЬ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА

#1: Візьміть рулетку

Якщо ви хочете виміряти діаметр статевого члена, вам знадобиться гнучка вимірювальна стрічка. Тут переважно підходять повністю гнучкі моделі, які можна згорнути. Металеві рулетки, які можна витягнути із футляра, не підходять. Якщо у вас немає вимірювальної стрічки, підійде шматок мотузки. Ви можете надіти його на пеніс, а потім використовувати лінійку для вимірювання кола. Але будьте обережні, не зав'язуйте надто туго!

#2: Вам потрібна ерекція

Ви можете виміряти коло лише в тому випадку, якщо у вас є ерекція. Особливо, коли справа доходить до визначення правильного розміру презервативу, ваш пеніс має бути дуже твердим. Чи не напівжорсткий, не злегка збуджений, але такий жорсткий, яким він зазвичай буває при максимальному збудженні. Порада: не використовуйте ранковий латте, тому що тут часто змінюють розмір, наприклад, якщо у вас є позиви до сечовипускання, і тому пеніс збільшується .

#3: ЗНАЙДІТЬ САМЕ ТОВСТЕ МІСЦЕ

Щоб виміряти коло статевого члена, знайдіть найширше місце. Тепер обережно помістіть вимірювальну стрічку навколо цієї області так, щоб вона точно прилягала до шкіри. Не прив'язуйте пеніс, хай стрічка вільно лежить. Тепер ви можете виміряти коло. Якщо ви хочете дізнатися про свій діаметр, просто розділіть результат на 2.

Розмір менш важливий для вашого задоволення під час сексу, тому що піхву та анус містять у собі ваш найкращий шматок, незалежно від того, тонший він чи товщі. Тим не менш, щоб знайти правильні презервативи, розмір грає роль і тому може бути доцільно його визначити. Багато чоловіків навіть не знають, що презервативи бувають різних розмірів і що коло статевого члена завжди використовується як орієнтир!