+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Обіймання - Чому близькість робить вас щасливими

Немає нічого прекраснішого за обійми коханої людини. Будь то після довгого дня, як вітання або просто так, багато людей знаходять цей дотик дуже приємним. Не дивно, тому що обійми подібні до ласкавих обіймів, а обійми — це не тільки одна з найкрасивіших форм фізичного єднання, але, строго кажучи, це навіть необхідно для виживання. Доведено, що будь-хто, хто обіймається, знаходиться в дійсно хорошому настрої, але ми все ще не балуємо себе достатньою кількістю поплескування.

Зараз ми розповімо вам, чому вам найкраще залізти під ковдру зі своїм коханим, щоб трохи пообніматися.

ОБІЙМАННЯ: ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ТА БЛАГООТРИМУ

У ході дослідження психолог Мартін Грюнвальд вивчив індивідуальні дотики для людей і те, що вони викликають у тілі. Зовні спочатку нічого особливого не відбувається, але погляд усередину людського тіла виявляє: ніжні дотики стимулюють рецептори дотику. Насправді люди значно більше рецепторів, ніж вважалося довгий час. Підраховано, що існують трильйони різних рецепторів, які реагують на найменший дотик та можуть стимулювати фізіологічні процеси, такі як викид гормонів. Отже, коли ви обіймаєтеся, ви виділяєте тонни гормонів щастя, це не може бути простіше, правда?

Крім того, при позитивному дотику організм виділяє гормон окситоцин. Цей гормон зміцнює згуртованість і знижує тривогу та стрес. Ось чому він носить багатозначну назву «гормон обіймів».

Речовини-месенджери, такі як серотонін, також використовуються в обіймах. Це впливає, наприклад, скорочення кровоносних судин. Для мозку серотонін - це гормон, що викликає почуття щастя, тому термін "гормон щастя" став використовуватися і для серотоніну.

Науково доведено, що фізична близькість корисна всім, тому що: при обіймах знижується частота серцевих скорочень та покращується самопочуття всього організму, стає спокійнішим. Подих також вирівнюється, що забезпечує приємний відпочинок. У той же час виникають позитивні думки та емоції. Обійми можуть тривати хвилини і години або просто короткі обійми, які передають почуття близькості та кохання.

# ЖИТТЯ БЕЗ ОБІЙМ?

Якщо людині доводиться тривалий час обходитися без фізичного контакту, це позначається на її психічному та фізичному самопочутті. Дотик до себе не є заміною, як виявили дослідники тактильних відчуттів.

ЩО ОБІЙМИ КАЖУТЬ ПРО ВАШІ ВІДНОСИНИ!

Незалежно від того, дивіться ви телевізор на дивані або перед тим, як заснути: обійми так само важливі у відносинах, як і секс. Але здогадалися б ви, що поза обіймів може багато розповісти про ваші стосунки та ваші почуття один до одного?

ЛОЖКА

Ложка - це ще один термін для пози ложки, яка так само популярна для обіймів, як і для сексу. Це одна з найпопулярніших позицій, що описує, коли обидва лежать на боці поспіль. Більшу частину часу чоловік лежить позаду жінки, а її ноги та сідниці притискаються до його колін. Теоретично пари, які обіймаються один з одним у цій позі ложки, знаходяться на рівні очей. У них багато спільного та спільні інтереси. Так тіла зливаються одне з одним під час обливання.

КОЛИСКА ПОЛЮБЛЕНОЇ

У цьому положенні партнер лежить збоку від партнера. Вона кладе голову йому на груди. Він ніжно обіймає її за плечі. Ця поза обіймів символізує довіру та захист у відносинах. Жінка почувається у безпеці в обіймах свого партнера. Обіймаючи, він сигналізує про підтримку. Зокрема, нещодавно закохані часто обіймаються і цим сигналізують про близькість і близькість.

ПОЦІЛУЙ У НОГУ

У цьому положенні стикаються лише ноги і притискаються одна до одної. Кінцівки тісно переплетені, ніби обіймаючись. Багато пар так засинають і завжди підтримують зв'язок один з одним. Ця позиція сигналізує про те, що обидва партнери у відносинах потребують своєї свободи, але шукають контакту з тим чи іншим. Дотики варіюються від боязкої спроби зблизитися до обіймів.

МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ ОБІЙМ

У цьому положенні обидва партнери лежать віч-на-віч на боці. Вони ніжно обіймають одне одного. Більшість часу ви бачите цю позу обіймів у молодят. У цій позі обидва відчувають дуже інтимні почуття. Вони не можуть відпустити один одного та закохані одне в одного.

ПОЛОЖЕННЯ РУКИ ЗА СПИНОЮ

Як випливає з назви, один партнер лежить на боці або на животі, щоб інший міг покласти руку йому за спину. Так партнер обіймає іншого ззаду. Ці обійми символізують взаємну підтримку та прийняття.

ТРИМАТИСЯ ЗА РУКИ

Обидва партнери лежать так близько один до одного, що спокійно тримають один одного за руки. Цей контакт з руками показує внутрішній зв'язок. Ці двоє тримаються на відстані, але відчувають глибоку прихильність один до одного. Обійми варіюються від простого дотику до збуджуючих пестощів, які поширюються від долоні по руці на все тіло.

ОБІЙМИ ТА СЕКС

І чоловіки, і жінки люблять обійматися. Багато хто спочатку обіймаються без будь-яких «прихованих мотивів», але іноді одне призводить до іншого, а обійми призводять до сексу. Особливо люблячий і тривалий секс зазвичай ґрунтується на добрій прелюдії, яка може починатися з обіймів. Обіймаючись, ви краще дізнаєтесь частини тіла та потреби вашого партнера і можете спостерігати, як він чи вона реагує на дотик. Однак обійми не завжди повинні призводити до сексу, часто просто приємно лежати поруч із партнером і насолоджуватися близькістю, чи не так?

Обійми - це завжди щось прекрасне. Ласка, поцілунки, ніжні дотики до чутливих зон: при обіймах вам не обов'язково хвилюватися, але, перш за все, ви можете насолоджуватися приємними теплими відчуттями. Це також робить вас щасливим і розслабленим, чи то на дивані, чи в ліжку. Повірте нам, ви не можете проводити достатньо дня або вечора, обіймаючи разом. То чого ж ти чекаєш, обіймайся за своє життя.