+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Обрізаний пеніс. Просто зовнішність чи краще секс?

У деяких культурах обрізання статевого члена є давньою традицією, і в даний час у Європі багато чоловіків зробили обрізання статевого члена. Навколо обрізання ходить безліч міфів, але вони вірні лише частково. Чи дійсно обрізаний пеніс більш гігієнічний? Секс справді інтенсивніший? На ці та інші питання ми відповідаємо вам нижче.

#ФАКТ

Якщо подивитися світову статистику, то частка обрізаних чоловіків становить 40 відсотків. У Німеччині, з іншого боку, цей показник становить лише близько 10 відсотків.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ОБРІЗАННЯ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА

При обрізанні видаляється частина чи вся крайня плоть, і цього рішення може бути кілька причин.  

Обрізання може бути викликане медичними причинами, наприклад при звуженні крайньої плоті або повторному запаленні. У цих випадках юнакам навряд чи вдасться уникнути обрізання. 

Чоловіки часто взагалі не вибирають його, тому що їхні батьки зробили обрізання, коли вони були ще зовсім маленькими. Тут часто відіграє роль релігійна приналежність, наприклад, у разі мусульман та іудеїв. Між іншим, у мусульманській вірі причина цього в тому, що пророк Мухаммед, як то кажуть, народився зовсім без крайньої плоті. Обрізання також є важливою частиною культури у багатьох африканських країнах. Історія обрізання, також відомого як обрізання, походить від Стародавнього Єгипту.

#ЦІКАВО!

Аж до 1970-х років новонароджених у Сполучених Штатах регулярно обрізали. І не з гігієнічних міркувань, а як захист від небажаної мастурбації.

У наші дні немовлят обрізають не так часто, тому що пізніше очікується, що молоді візьмуть контроль над своїм тілом.

КРАЩИЙ СЕКС ДЯКУЮ ОБРЕЗАНИЙ ПЕНІСУ?

Деякі чоловіки можуть запитати себе: чи обрізання вплине на моє сексуальне життя ?  

Поки наукових підтверджень цьому немає, але більшість чоловіків не можуть помітити будь-які зміни, відчуття задоволення зазвичай не констатується як інтенсивніше.  

Навіть жінки зазвичай не відчувають різниці під час статевого акту між обрізаним та необрізаним пенісом.  

 У принципі, кожна жінка має свої переваги, а іншим все одно. Вони часто переконані у кращій гігієні, а не в сексуальних перевагах.

ПЛЮСИ І МІНУСИ ОБРІЗАНОГО ПІДЛОВОГО ЧЛЕНА

З наявної інформації вже ясно, що статевий член, що обрізає, може мати як переваги, так і недоліки. Зрештою, однак, це завжди особиста та індивідуальна справа, і почуття сильно відрізняються від людини до людини. В той час, як деякі в захваті від переваг, інші розчаровані тим, що після обрізання не матеріалізуються очікувані зміни. Якщо ви думаєте про обрізання, подумайте двічі.  

ПЕРЕВАГИ:

 • покращена гігієна
 • Дослідження показують: зниження ризику зараження ВІЛ та рак статевого члена
 • Засіб від передчасної еякуляції
 • можливо тривалий статевий акт
 • багатьом обрізаний пеніс виглядає більш естетично
 • Жіночий партнер має нижчий ризик зараження ВПЛ

Недоліки:

 • зниження чутливості статевого члена
 • можливе зниження здатності стимулювати
 • Проблеми з оргазмом
 • Проблеми з ерекцією у чоловіків похилого віку
 • іноді хворобливий статевий акт
 • можливе рубцювання
 • більш швидке зневоднення головки статевого члена

Обрізаний пеніс, безумовно, може похвалитися покращеною гігієною та привабливим зовнішнім виглядом. Однак обрізання не обов'язково означає, що секс буде кращим. За певних умов можуть відбуватися позитивні зміни, але чудес у плані потенції чекати не варто.