+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Одна ніч. Секс на одну ніч!

Випадкова пригода з незнайомцем, ніч з гарячим хлопцем з клубу або сексуальне побачення з останнім збігом у Tinder: вам це здається дуже привабливим? Звичайно, є багато речей, які слід враховувати за такого побачення на одну ніч. Тут ви можете дізнатися, на що варто звернути увагу та як краще підготуватися.

ЩО ТАКЕ ЗВ'ЯЗОК НА ОДНУ НІЧ?

Класичний секс на одну ніч передбачає, що ви проведете разом рівно одну ніч або займетеся сексом один з одним рівно один раз, що не завжди має відбуватися вночі. Ви можете провести одну ніч з людиною, яку давно знаєте, або з кимось невідомим.

Секс на одну ніч – це насамперед швидке сексуальне задоволення. Звичайно, може статися так, що одна людина або обидва можуть уявити більше. Тому, як завжди, важливим є спілкування (до і після)!

#ДО РЕЧІ

Абревіатура One Night Stand - ONS. Так що, якщо ви читаєте це онлайн-знайомство, ви одразу зрозумієте, де знаходитесь.

ДЯКУЮЧИ ЦИМ 5 ПОРАДАМ ВАШ НАСТУПНИЙ РОМАН НА ОДНУ НІЧ ГАРАНТОВАНО БУДЕ УСПІШНИМ.

№1 – ЧЕСНІСТЬ, ТРИВАЄ ДОВШЕ ЗА УСЕ

Щоб УНР не розчарував, вам слід при знайомстві чітко повідомити, чого ви хочете і чого не хочете. Чесно кажучи, ви не повинні давати своєму партнеру хибну надію, якщо вам із самого початку зрозуміло, що для вас вся справа у сексі.

№2 – БЕЗПЕКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ, ЧАСТИНА 1

Особливо якщо ви займаєтеся сексом із незнайомцями, вам обов'язково варто подумати про контрацепцію. Це не тільки запобігає незапланованій вагітності, презервативи також захищають вас та іншу людину від інфекцій, що передаються статевим шляхом, таких як ВІЛ. Тут можна застосувати наступне: якщо людина, з якою ви розмовляєте, не хоче презервативів , вам дійсно не слід займатися сексом.

№3 – НЕ ПЕРЕСТАРАЙТЕСЬ!

Багато хто знайомиться за ОНБ у клубі чи барі – і там, як правило, багато алкоголю. Це безперечно не весело, коли під час сексу ти повністю п'яний і не можеш прийняти раціональне рішення. І навіть якщо з двох п'яних тільки один, секс за взаємною згодою неможливий! Випити разом пива - це добре, але його не повинно бути дуже багато.

№4 – БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ, ЧАСТИНА 2

До вас чи до мене? Питання іноді буває дуже непростим. Якщо ви йдете додому з незнайомою людиною, має сенс розповісти другові, де й у кого ви ночуєте. Вам також слід домовитися з цією довіреною особою, що ви зв'яжетесь з нею пізніше або ненадовго наступного ранку.

№5 – СПРАВА В ОЧІКУВАННІ

Секс завжди пов'язаний з очікуваннями - сумнівно, чи зможе зовсім незнайома людина, яку ви ніколи раніше не зустрічали, одразу їх виправдати. Ось чому до стосунків на одну ніч можна застосувати наступне: чітко скажіть, чого ви хочете, і якщо щось піде не так, заспокойтеся.

Ось як працює - секс на одну ніч

В принципі, стосунки на одну ніч прості: ви зустрічаєтеся, займаєтеся сексом один з одним, а потім знову розходьтеся. Насправді є кілька речей, куди слід звернути увагу. Багато людей віддають перевагу незнайомій людині на одну ніч. Перевага цього в тому, що вам не обов'язково стикатися з цією людиною знову і знову, на відміну від вашого колеги по роботі, хорошого друга чи колеги зі спортзалу. Ви повинні вирішити для себе, чи зможете ви жити, бачачи цю людину знову і знову після цього.

Якщо ви хочете уникнути ризику виникнення неприємної ситуації, знайдіть когось, кого ви, ймовірно, ніколи більше не побачите: підкорювач клубу, когось, з ким ви познайомилися через онлайн-знайомства, або симпатичного хлопця з бару.

Залишитися на ніч у компанії на одну ніч? Тут теж треба все зважити. Якщо ви не проти переночувати поряд з незнайомцем і наступного ранку посидіти з ним за сніданком за столом, сонна (і, можливо, з легким похміллям), то в цьому немає нічого поганого. Однак інша людина теж має на це погодитись – тому має сенс уточнити це заздалегідь. Якщо ви не підете додому, вам слід заздалегідь подумати про те, як ви дістанетеся додому.

Побачення на одну ніч може бути різним: захоплюючим, сексуальним, незвичайним, а іноді (треба бути чесним) і дуже поганим. Важливо заздалегідь знати, у що ви вплутуєтеся і на що потрібно звернути увагу, але з нашими порадами це не має стати проблемою!