+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Офісний секс

Цей новий колега працює там уже кілька тижнів, і він вас дуже збуджує? Очі вашої нової помічниці зрозумілі, і ви вже подумки бачите її, що лежить на вашому столі? Секс в офісі – поширена фантазія, але він також може призвести до серйозних соціальних та професійних наслідків! Отже, в чому небезпека сексу в офісі? Наскільки ризикований швидкий секс із колегою в туалеті і що робити, якщо вас упіймав і попередив начальник? А головне, як щодо старого, навмисного правила: ніколи нічого не починати з колегами? Доцільно чи давно застаріло?

СЕКС В ОФІСІ - ХТО ЦИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ?

Немає сумнівів, що секс в офісі — дуже брудна річ. Це може бути роман між колегами чи, що ще цікавіше, секс із начальником. Останнє вкрай пікантне і потребує суворої обачності, адже такі зв'язки «в кращому разі» викликають різного роду заздрість та злісні перешіптування, у гіршому — втрату об'єктивності та довіри до начальника та до нього — і це стосується не лише вас, а й своїх колег.  

Але не тільки спонукання в офісі можуть закипіти, багато жінок і чоловіків закохуються на роботі, і формуються пари. Буває, що вони не завжди стримують свою хіть, а потім роблять це в копіювальній кімнаті, але це не повинно бути нормою.

ЩО МОЖЕ ПІТИ НЕ ТАК З СЕКСОМ В ОФІСІ?

Ви все ще щодо новачка в офісі і вже за кілька тижнів по вуха закохалися у колегу. Воно приходить до вас одного разу в п'ятницю вдень. Ви думаєте, що в офісі нікого більше немає, і все ще віддаєтеся своїй похоті у підсобному приміщенні на роботі. Але що ж тоді відбувається? Двері відчиняються, тому що прибиральники збираються приступити до роботи. Збентеження та наслідки можуть бути величезними та неприємними для вас обох, у тому числі і на особистому рівні. 

Якщо один із двох узятий, відповідний партнер був відданий, що може навіть заподіяти третій і фактично не залученій людині значну шкоду, в даному випадку емоційну. Подібні суперечки можуть негативно позначитися на робочій атмосфері, тому вступати в контакт слід лише в тому випадку, якщо обидва самотні.  

Ще одним фактором ризику є начальник, адже не всі роботодавці з ентузіазмом ставляться до того, що серед працівників щось назріває. Вони бояться чуток, заздрості, суперечок та взагалі негативного розвитку робочої атмосфери. Так що якщо це щось серйозне, ви повинні поговорити зі своїм босом. Якщо ви просто займаєтеся сексом, просто не трапляйтеся.

ТИПІЧНІ МІСЦЯ ДЛЯ СЕКСУ В ОФІСІ

#1: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ОФІС

Щоправда, лише деякі співробітники користуються розкішшю окремого офісу. Але якщо ви один із них, ви можете бути щасливими. Тому що навряд чи десь ще ризик бути спійманим за сексом в офісі такий низький, як у індивідуальному кабінеті, що замикається. Чи то на робочому стільці, на самому столі чи стоячи, ви зазвичай знайдете безліч способів реалізувати свої еротичні фантазії. Але будьте обережні: якщо ви занадто часто опиняєтеся за зачиненими дверима, у ваших колег можуть виникнути підозри.  

#2: МАТЕРІАЛЬНА КІМНАТА

У кожній компанії є матеріальне приміщення, склад або комора. Тут можна не тільки збирати будь-яку погань, але й добре займатися сексом. Проте, переконайтеся, що кімнату залишено в чистоті і не пошкоджено будь-які матеріали, такі як папір для принтера або навіть важливі документи. 

№3: КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Ви сміливі і трохи готові ризикувати? Потім слід розглянути великий стіл у конференц-залі. Звісно, ​​ідея зробити це там, де зазвичай сидить начальство та базікає, вже гаряча. Але ви дійсно не повинні потрапити тут. Звертайте увагу на те, коли приходить прибиральниця, і дозволяйте собі йти сюди тільки в тому випадку, якщо ви можете замкнути двері.

#4: ЛІФТ

Швидкий секс у ліфті може спрацювати, також можливий мінет чи оральний секс із колегою. На щастя, є кнопка зупинки. Але не перестарайтеся, тому що якщо ліфт зависає на п'ятнадцять хвилин або більше, можливо, хтось уже дзвонить у службу підтримки. І ось тут стає справді соромно.

#5: ТУАЛЕТ

Є романтичні місця для сексу, ніж туалет, але коли справа доходить до сексу в офісі, іноді він повинен бути більш практичним, ніж романтичним. Жіночий туалет менш придатний, тому що за статистикою тут велика частота. У чоловічому туалеті майже ніколи чоловік не заходить у кабінку, переважно використовуються пісуари і ти знову один.

Секс в офісі неоднозначний. У вашій уяві найрізноманітніші еротичні ситуації можуть здаватися дуже збуджуючими, особливо коли вони відбуваються з колегами по роботі, яких ви вважаєте недосяжними або з якими раніше підтримували суто дружні стосунки. Але також можуть бути труднощі з сексом в офісі, які можуть виявлятися у професійному, соціальному або навіть особистому плані. Тому завжди ретельно обмірковуйте, чи дійсно ви хочете ризикнути, займаючись сексом в офісі, або зрештою ризикуєте надто багато.