+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Він не хоче стосунків?

Закоханість – одне з найпрекрасніших почуттів. Можливо, ви зараз по вуха закохані у когось. Якщо людина відповідає на ваші почуття, щастя зовсім.

Однак іноді чи частіше трапляється, що це не так. Можливо, ви хочете стосунків, а інша людина просто хоче розважитися? Тепер вас охоплює горе , і ви просто хочете, щоб ваша кохана людина передумала. Або ви сподіваєтеся, що ваша любов знову зникне якнайшвидше.

ВІЧНЕ ПИТАННЯ: Я РОБЛЮ ЩОСЬ НЕ ТАК?

Почуття виникають випадково, і ніхто не може вплинути на власні почуття. Так само, як ви не можете контролювати своє кохання, інша людина не може викликати у вас романтичні почуття. Найбільш «безболісно», коли інша людина каже вам, що не бачить майбутнього у вас двох.

Але може статися й так, що ви зустрінете «дурня». Він романтичні почуття зовсім недоречні. Це просто секс без будь-яких почуттів. І, на жаль, тут слід сказати: Ви, швидше за все, не будете тією людиною, яка змінить риси свого характеру.  

Насправді є лише два варіанти: або ти вплутуєшся в сексуальну пригоду, або швидко збігаєш.

Зрозуміло також, що в таких випадках ні в якому разі не можна звинувачувати себе! Це неймовірно боляче, але з кожною поразкою ти обов'язково стаєш на крок ближчим до свого особистого головного призу.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ ВІН НЕ ХОЧЕ ВІДНОСИН

Ваше серце б'ється, коли ви думаєте про нього. І просто хочеш бути з ним. Але, на жаль, навпаки, все виглядає зовсім інакше. Він блокує будь-яку прихильність до вас і ясно показує, що більше не хоче. Однак у його поведінки є одна перевага: якщо він із самого початку каже, що «не створений для відносин» або не хоче їх, то принаймні він вам не бреше, і ви вмієте оцінювати ситуацію .

#1 СТРАХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

Однією з причин його відмови може бути страх перед зобов'язаннями. Потерпілим чоловікам часто буває надзвичайно важко здобути довіру до іншої людини. Вони бояться, що чим більше відкриються, тим більше розчаруються. Причиною цього є те, що таким чоловікам у минулому часто змінювали або вони пережили інші травматичні розчарування.

Тут ти, ймовірно, можеш стільки разів стверджувати, що ти віддана душа і ніколи його не зрадиш. Переосмислення має відбутися в умах тих, кого це стосується .

#2 НИЗЬКА ВПЕВНЕННІСТЬ У СОБІ

Низька самооцінка та інші проблеми з психічним здоров'ям можуть бути причиною того, що він не хоче відносин з вами. Може, він спантеличений вашим інтересом і не може зрозуміти, що ви в ньому бачите?

#3 ПРОСТО НЕМАЄ ЧАСУ?

І останнє, але не менш важливе: є й інші класики, які згадуються знову і знову, коли йдеться про те, що він не хоче відносин. Стандартні пропозиції, які виникають знову і знову в цьому контексті: «Я не маю часу на стосунки», «На даний момент це мені не підходить» або «Я хочу насолоджуватися життям».

#4 ГІРКА ПІЛЮЛЯ

Він просто не хоче з вами стосунків. На жаль, це також можлива причина того, що між вами немає хімії. Навіть якщо в даний момент це звучить дуже різко, на жаль (або на щастя) почуття неможливо змусити, і навіть якщо це боляче, принц вашої мрії чекає на вас десь ще.

#ДОБРЕ ЗНАТИ:

Незважаючи на те, що горе може бути непереборним у гострій фазі, багато жінок пізніше вдячні чоловікам, котрі чесно протистояли їм. Тому що: Заяви на кшталт «Я не хочу постійних стосунків!» гарантують, що ви не втратите час даремно і зможете з чистою совістю продовжувати озирнутися довкола.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВІН НЕ ХОЧЕ ВІДНОСИН?

Ви зараз переживаєте горе і запитуєте, як вам слід реагувати на той факт, що він не хоче мати серйозних стосунків? Наступні поради можуть вам допомогти:

  • Відверніться та прогуляйтеся з хорошими друзями
  • Плачте та дозвольте своїм емоціям текти
  • Не чекай на його дзвінок
  • Не чекай, поки він передумає
  • Продовжуйте спати з ним, щоб "хоч би бути з ним"
  • Заплануйте день здоров'я та побалуйте себе

Ймовірно, вам важко прийняти корисні поради, коли ви нещасні в коханні. Але ви повинні бути ясними і постійно нагадувати собі, що ви не винні в тому, що він не закохався у вас. Іноді хімія просто не в порядку, і якщо подивитися на це об'єктивно, все в порядку.

Якщо він скаже вам, що це ваша вина, то він все одно не буде вам відповідним партнером. Переживіть своє горе усвідомлено, дозвольте собі поплакати, а потім поверніться ще більш сяючим.