+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Відмінність реального сексу від порно

Надивившись порнофільмів, багато хто думає, що такий самий сюжет має відтворюватися в спальні. Однак наперед написаний сценарій не є відображенням реального життя. Розглянемо деякі відмінності.

Не оберігатися

Чоловік заходить до кімнати і бачить красуню, що палає збудженням. Про яку контрацепцію може йтися? Крім бажаного тіла та залізної ерекції партнер нічим не стурбований. У реальному житті у вас може бути алергія на латекс – це єдина обґрунтована відмова від презервативу. В інших випадках не варто виправдовуватись фразами «ти мені не довіряєш?», «відчуття не ті», «немає проблем зі здоров'ям» тощо. Тим більше, якщо у вас випадкова партнерка.

Дівчата легко погоджуються на незахищений секс – втрачають пильність, впевнені у здоров'ї чи соромляться попросити надіти презерватив. Але слід пам'ятати, що за наслідки відповідають двоє. Навіть якщо ви не відчуваєте нездужання, це не означає, що в організмі відсутні інфекції. Набагато дешевше використовувати презерватив, ніж тривалий час лікуватись від венеричних захворювань.

Жінки божеволіють від великих розмірів

Надивившись у юності порнографічних фільмів, хлопці впевнені – що більше, то краще. Дівчата, які не спокушені в сексі, згодні з цією думкою. Однак при сексі з володарем великого пеніса вони різко змінюють свою думку, їм просто боляче. Регулярний секс з таким хлопцем приносить суцільну муку, а рідкісні оргазми сприймаються як дар згори.

Так що в сексі розмір зовсім не важливий, головне – це досвід та вміння. Чоловікам з великою гідністю треба навчитися користуватися ним з розумом, щоб не покалічити даму. Тому прислухайтеся до бажань партнерки, щоб стати першокласним коханцем.

Відставити прелюдії

Порноакторки готові до сексу в будь-який момент і в будь-якій обстановці. Тому чоловіки приходять до висновку, що попередні ласки можна не проводити, це просто жіночі капризи.

Насправді все зовсім не так. Щоб жінка досягла оргазму, їй потрібно приблизно 10-30 хвилин. Причому ми говоримо про реальний оргазм, а не те, які жінки симулюють, щоб якнайшвидше все закінчити. Вам слід підготувати партнерку, влаштувати невелику прелюдію, яка допоможе їй з головою поринути у саме дійство. Попередні ласки не примха, а необхідність.

Копіювання поведінки порноакторів

Порнофільми сповнені масою кліше, які не варто переносити в реальність. Наприклад, партнер еякулює в будь-яке зручне для нього місце. Насправді більшість жінок не в захваті від подібної перспективи, особливо якщо метою є їхнє обличчя. Також вам варто обговорити з партнеркою використання виразів «розпусна шлюшка» і т.д. Повірте, жінкам набагато приємніше чути ніжні слова.

Ще однією «фішкою» порно є грубий оральний секс, де чоловік вистачає партнерку за волосся та спрямовує її. Насправді ви можете перекрити жінці дихальні шляхи або викликати блювотний рефлекс через занадто глибокий «дій».