+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Заперечення шлюбу. Шлюб – ні, дякую!

Хтось хоче одружитися, хтось ні. І те, й інше в порядку. І те, й інше нормально – ЯКЩО це добровільне рішення. Але що, якщо це глибока огида, ненависть до шлюбу? В даному випадку йдеться про мізогамію.

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ МІЗОГАМІЯ?

Мізогамні люди відчувають крайню відразу до шлюбу, деякі його зневажають, але для всіх про нього точно не може бути й мови. Не існує дитячої події чи стилю виховання, які можна було б назвати причиною мізогамії. Немає якогось одного чинника.  

Деякі, можливо, бачили у своїй сім'ї, до чого може привести нещасливий шлюб, і тому ненавиділи цю концепцію; інші можуть почуватися затиснутими та спійманими в пастку, уявляючи себе одруженими. На думку третіх, може бути соціально-політична причина, через яку концепція шлюбу зневажається.

ЧИ ПОТРІБНО НАМ ЩО РОБИТИ З МІЗОГАМІЄЮ?

Мізогамія – це діагноз. Саму мізогамію лікувати не потрібно, тому що мізогамні люди за визначенням відчувають огиду до шлюбу, але не обов'язково до стосунків. Можливо, вони хочуть стосунків, можливо, вони перебувають у стосунках і переживають їх так само, як і будь-яка інша людина: іноді красиві, іноді напружені, іноді тихі, іноді насичені подіями. Вони просто не хочуть одружитися.

Звичайно, залишається тільки сподіватися, що вони не психують остаточно, коли порушується тема шлюбу, а пояснюють своє небажання тим, як в ідеалі слід спілкуватися у стосунках: чесно та відкрито. Йдеться про компроміс. Чи можемо ми бути щасливими без шлюбу? Чи можемо ми відмовитися від шлюбу? Звичайно, є сузір'я, в яких прийняти рішення непросто, тому що для партнера весілля є найвищим виразом взаємного кохання. Різні люди, різні погляди.

МІЗОГАМІЯ: ЩО ТЕПЕРЬ?

Важливо розуміти, що огида до шлюбу пов'язана не з партнерами, а з концепцією шлюбу. Адже є достатньо пар, які щасливі та без свідоцтва про шлюб!