+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пі: що таке золотий дощ?

Сьогодні ми відкриваємо пробки! Відкрий рота або парасольку, вирішувати тобі! Тому що сьогоднішній напій може бути не всім до смаку, але для багатьох він є привабливим компонентом під час сексу. Ви здогадалися: Сьогодні буде сеча. Це фетиш, також відомий як золотий дощ , піссинг, ігри NS, водні види спорту або мокрий секс. Далі ми розповімо вам, що це таке і як ви можете використовувати сечу на втіху.

#ФАКТ

Навіть якщо ніхто не говорить про це, є фетишисти сечі всіх статей, у всіх соціальних класах: студенти, лікарі, керівники чи сусіди навпроти.

ПІ: ІНГРЕДІЄНТИ ТА ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Сексуальні практики за участю сечі називаються урофілією та описують сексуальну перевагу сечі. Просто запах або бризки золотого водоспаду трохи збуджують практикуючих, деякі також одержують задоволення від смаку, інші просто хочуть дивитися, як їх партнер мочиться.

Гра із сечею, часто пов'язана з домінуванням та підпорядкуванням, займає важливе місце у меню напоїв під час БДСМ-ігри. Для інших пар сечовипускання є особливою формою близькості, і їм подобається відчувати тепло тілесних рідин свого партнера на своїй шкірі. Крім того, мочитися на свого партнера порушує всі табу і привабливість полягає у «забороненому».

У цій сексуальній практиці є активна та пасивна частини, що означає: Активна людина писає на пасивну частину Для багатьох питво – це просто бонус, основна мета – помочитися на обличчя та/або тіло, щоб дозволити партнер бігає та масажує його. Популярним ігровим майданчиком тут є, наприклад, ванна кімната, оскільки гра з сечею - дуже мокра справа, і ви напевно не хочете писати в ліжку.

ЧИ ТИ ДІЙСНО МОЖЕШ ПИТИ МОЧУ?

Хоча застосування сечі є частиною акту для багатьох людей, цією краплею слід користуватися з обережністю. Сама по собі пероральна подача сечі нешкідлива, але пити її може бути небезпечно, якщо активна частина хворіє на хвороби або приймає ліки. Навіть якщо ВІЛ не передається через сечу, може викликати інші інфекції (наприклад, гепатит А). Якщо попередньо проведено невеликий медичний огляд і з погляду здоров'я все гаразд: Ура! Але, як і у випадку з будь-яким іншим напоєм, тут можна застосувати те саме: будь ласка, насолоджуйтесь помірно!

СПРОБУЙТЕ ПОМОЧИТИСЬ: ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Якщо ви новачок у цій галузі, ви все ще можете бути трохи не впевнені у своїх фантазіях про сечовипускання. Нічого страшного, все буває вперше. Поодинці ви можете знайти однодумців для ігор із сечею на спеціальних фетиш-форумах. Але, як завжди з онлайн-знайомствами: розплющте очі і, можливо, відчуйте смак іншої людини на публічній зустрічі, перш ніж переходити до справи.

Якщо ви перебуваєте у стосунках і мрієте про те, щоб помочитися або писати на свого партнера, вам обов'язково слід вирішити цю проблему заздалегідь. Ніколи, повторюємо НІКОЛИ, просто мочіться. Поясніть, що вам подобається в цій ідеї, і наблизити тему до нього або їй. Золотий дощ - це буквально добрий початок: душ разом із сечовипусканням часто ідеально підходить для того, щоб звикнути до ігор із сечею. Якщо він або вона категорично цього не хочуть, будь ласка, нічого не форсуйте, тому що, як і в будь-якій сексуальній практиці, вони повинні погодитися. Ваша найкраща половина підіграє? Вітаємо, ось кілька порад для веселого годинника!

Рекомендації

 • Випийте достатню кількість води заздалегідь: пригнічує сильний запах
 • Геть у ванну: вам не потрібно мочитися у ліжко
 • Мокрі ігрові майданчики захищають ваш будинок та полегшують прибирання
 • Як завжди: не вводити в очі!
 • Заздалегідь виключити захворювання (починаючи з інфекцій сечового міхура)
 • Дізнайтеся, що вам подобається: у всіх різні переваги та обмеження, коли справа доходить до ігор із сечею.

Чого не можна робити

 • Мочиться, не питаючи дозволу у партнера.
 • Писати на відкриті рани
 • Чинять тиск на свого партнера
 • Їсти спаржу або випити каву заздалегідь
 • Не мочіться в ліжку: важко позбутися запаху

ВАШ ПАРТНЕР хотів би спробувати пописати?

Можливо, ви натрапили на цю статтю, тому що ваш партнер розповів вам про свої фантазії. Якщо ви відкриті для цього, ви можете використовувати наведені вище поради та інформацію як посібник. Ви не впевнені чи скоріше проти? Поговоріть зі своїм партнером, разом зберіть інформацію та, можливо, подивіться кілька фільмів із категорії «сеча». Досі не хочете? Не дозволяйте собі ні до чого змушувати, тому що це рішення потрібно ухвалити, і ви можете знайти інші речі, які ви обоє захочете спробувати.

Але: виявіть розуміння до своєї другої половинки і не засуджуйте його чи її за його чи її фантазії. Золотий дощ не обов'язково є частиною стандартної програми, але в цьому немає нічого незвичайного, і визнання мало вимагати деякої мужності.

Отже, дорогі, тепер ви добре поінформовані та знаєте: секс як шампанське, всім він подобається по-різному. Одні прикрашають його апельсиновим соком, інші пригощаються шматочком ікри. На цій ноті, ура!