+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Чому не можна ходити до туалету перед сексом?

І жінки, і чоловіки часто «ходять у туалет» перед сексом, щоб спорожнитися та розслабитись під час занять коханням. Звичайно, ви хочете переконатися, що не сталося ніяких неприємних подій, і, перш за все, не відволікатися на тиск на сечовий міхур, коли є так багато інших, набагато приємніших відчуттів. Насправді цілком нормально – але чи це здорово? Напевно, дуже мало хто з нас свідомо замислювався про це досі - поки що випадково не натрапили на подібну статтю.

Будь ласка, допоможіть після сексу!

А тепер тримайтеся міцніше, дорогі туалетні друзі: Ми розповімо вам, чому бажано писати не перед сексом, а після сексу. Так що замість того, щоб послужливо підбиратися на трон, щоб помочитися перед гарячими любовними веселощами, просто побалуйте себе келихом вина або води. Важливо (особливо для жінок) мати можливість мочитися після інтимних стосунків, щоб уникнути інфекції сечового міхура після сексу.

Якщо ми писаємо перед сексом, сечовий міхур порожній. Спочатку звучить добре, але у поєднанні із сексом це, на жаль, збільшує ризик циститу. Ті з вас, кому вже доводилося стикатися з неприємними симптомами такого захворювання, напевно, будуть раді знову обійтися без нього. Таким чином, якщо ми більше не відчуваємо природної потреби в сечовипусканні відразу після статевого акту, тому що ми вже спорожнили сечовий міхур заздалегідь, посткоїтального відвідування туалету просто не відбувається. Однак це дуже важливо для «вимивання» (наприклад, кишкової палички) бактерій та мікробів, які могли потрапити до уретри під час сексу.

Запалення сечового міхура після сексу

Відомий лікар та нью-йоркський уролог Девід Кауфман звернув на це увагу своїми спеціальними знаннями. До речі, посткоїтальну інфекцію сечовивідних шляхів ще називають «циститом медового місяця» — основною причиною якої є неповідання туалету після сексу. Ризик вищий у жінок, ніж у чоловіків, тому що уретра на кілька сантиметрів коротша, що полегшує швидке проникнення бактерій у сечовий міхур. Через жіночу анатомію анус розташований ближче до піхви і, отже, ближче до уретри, ніж у чоловічих статевих органах. Це дозволяє бактеріям із прямої кишки проникати всередину та назовні між пенісом.і піхви транспортуються з нижньої області в уретру, осідають там і продовжують свій шлях трохи до сечового міхура. Найефективніший спосіб уникнути цього сценарію - приберегти відвідування туалету після сексу і бажано заздалегідь побалувати себе великою склянкою води, тому що чим більше тиск має струмінь сечі, тим більша ймовірність того, що вона нестиме небажані бактерії знову змиваються.

ЧОЛОВІКИ ТАКОЖ ПОВИННІ ХОДИТИ В ТУАЛЕТ ПІСЛЯ СЕКСУ.

Навіть якщо ця порада особливо цікава для жінок, чоловікам також рекомендується мочитися після сексу. При статевому акті без презервативу – особливо при анальному сексі – бактерії також можуть потрапити у статевий член та уретру чоловіка. Однак, оскільки у багатьох чоловіків виникають проблеми з ерекцією або оргазмом при наповненому сечовому міхурі, ми пропонуємо наступну альтернативу: помочитися перед сексом, випити склянку води, потім ще одну склянку води і потім на горщик!

ВИСНОВОК: КРАЩЕ СХОДИТИ В ТУАЛЕТ ПІСЛЯ СЕКСУ

Звичайно, надмірного тиску на сечовий міхур під час сексу краще не чинити, інакше ви не зможете спокійно насолодитися усією цією справою. Втім, обов'язкового походу в туалет перед сексом можна уникнути - якщо вже зовсім не треба, то й змушувати не варто. Також рекомендується випивати велику склянку води до і після статевого акту. Так що, хоч би що ви робили, ви повинні писати після сексу!