+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Спіймали на місці злочину?

ВПІЙМАТИ НА МІСЦІ ЗЛОЧИНУ – ЩО ЦЕ НАСПРАВДІ?

Уявімо, що дружина зраджує чоловіка. Одного вечора йому дзвонить кохана і дізнається про це. Тож тепер він знає про шахрайство та «зловив» її. Однак це не означає, що він упіймав її на місці злочину. Тому що ця ідіома означає, що ви насправді ловите когось за чимось.

Вираз "in flagranti" походить від латинського виразу, який насправді читається як "in (crimine) flagranti". Воно походить від латинського виразу «полум'яний злочин» (crimen flagrans) і може бути перекладено як «чинний».

Якби ошуканий чоловік із нашого прикладу прийшов з роботи додому і застав свою дружину в ліжку з коханцем, він, як кажуть, застав би її на місці злочину . З юридичної точки зору бути спійманим на місці злочину має велике значення, оскільки дозволяє здійснити так званий «арешт усіх», що дозволяє «кожній», навіть неповнолітній, заарештовувати людину, якщо вона була викрита у скоєнні злочину.

Однак у разі шахрайства немає можливості заарештувати, тому що шахрайство неприємне та болісно, ​​але не є кримінальним злочином. Так що якщо ви спіймаєте свого партнера на місці злочину, ви не маєте права його заарештовувати і здавати в поліцію, тому що він поводився в кращому разі погано з моральної точки зору, але не злочинно.

4 СИТУАЦІЇ, У ЯКИХ ЛЮДЕЙ ЧАСТО ЛОВЯТЬ З ПОЛІЧНИМ

Ми дуже не хочемо давати вам інструкції зі зрад, але ви можете бути спіймані на місці злочину сторонніми людьми, начальником, колегою або іншими людьми, особливо якщо ви опинитеся в одній з ситуацій, при яких ймовірність заняття сексом збільшення бути спійманим у дії, як правило, дуже високо.

#1: ЗАПЕРТІ ДВЕРІ

Роман з колегою розжарюється і ви регулярно випускаєте пару в копіювальній? Хоча краще не траплятися. Тому що більшості начальників зовсім не подобається, коли працівники проводять свій робочий час розважаючись. Секс в офісі рідко дає хороші результати в довгостроковій перспективі, він також дуже бентежить після того, як їх упіймають, і може мати негативні професійні наслідки. 

#2: НЕЧЕКОВАНИЙ ГОСТЬ

Будь то діти, що заходять в будинок після школи, або сусід, що зайшов до будинку без запрошення, всі вони можуть спіймати вас за сексом на місці злочину. Тому, якщо ви живете не один або інші люди можуть повернутися додому в будь-який час, вам слід або замкнути двері зсередини, або переконатися, що ніхто не поспішає.

#3: СЕКС НА ВУЛИЦІ

При сексі на свіжому повітріпари цілком можуть бути спіймані на місці злочину. Те, що люблять ексгібіціоністи, дуже бентежить інші пари. Тому, якщо ви не хочете, вам слід займатися сексом лише у досить прихованих місцях. Хоча секс не зовсім неможливий на самотній лісовій галявині, він менш ймовірний, ніж на жвавому озері для купання.

#4: ЗАЛИШИТЬ ДОЛІКИ

Одяг розкиданий по дорозі в кімнату, добре видно порвана упаковка презерватива. Такі сліди ставлять навіть найгіршого слідчого в ситуацію, коли він може зловити вас на місці злочину.

РАДА ДЛЯ НАЙГІРШОГО СЦЕНАРІЮ — ПРОСТО ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКОЙ!

Якщо будь-яка обережність не допомогла і вас спіймали на місці злочину, то єдине, що допоможе в першу чергу, - зберігати холоднокровність. Залежно від ситуації це може означати невелике зусилля. Особливо, коли вас упіймали друзі або члени сім'ї, ситуація також може бути забавною для всіх учасників через певний час.

Так що суть у тому, що так, бути спійманим на місці злочину зазвичай незручна ситуація. Коли це відбувається, наслідки можуть бути серйозними і забавними. Тому девіз застосуємо у всіх випадках: краще взагалі не траплятися!