+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Полігамний секс може бути безпечним

Якщо у людини багато сексуальних партнерів, вона має бути дуже обережною, щоб уникнути небажаної вагітності, венеричних захворювань (інфекцій, що передаються статевим шляхом). Тому безпечний секс у таких умовах – дуже важливе поняття.

Як правило, під час полігамних відносин ексуальна енергія неймовірно сильна. І дуже просто втратити над собою котроль, у момент пристрасті можна забути про контрацептиви. До того ж, навіть найнадійніші засоби безпеки іноді підводять... Тому, враховуючи всі ризики, використання і бар'єрного методу (тобто презервативів), і протизаплідних таблеток, буде найбільш розумним рішенням.

Давайте розберемося, як мінімізувати ризик.

По-перше, всі учасники статевого акту повинні користуватися презервативами (як чоловічими, так і жіночими), насолоджуючись вагінальним, анальним і навіть оральним сексом.

По-друге, змінюючи отвір чи партнера, щоразу, знімайте свій презерватив та надягайте новий.

По-третє, у разі використання під час сексу будь-яких іграшок (наприклад, дилдо , вібратори або анальні кульки ), найкраще виберете такі, які виготовлені з силікону або скла (тобто непористого матеріалу). Також не варто використовувати іграшки на більш ніж одному партнері, попередньо не протерши поверхні. А ще краще - надягайте презервативи на всі секс-іграшки . Це краще зменшить ризик!

І насамкінець – кілька слів про оральний секс . Хоча він і вважається більш безпечним, порівняно з традиційним, такий контакт все ж таки має деяку небезпеку для здоров'я. Так що незалежно від того кому і як ви це робите, поводьтеся обережно.

Займайтеся сексом обережно і із задоволенням, дотримуючись вищевикладених порад.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.