+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Полюції. Уявний секс уві сні

Ви колись відчували це? Уві сні раптом перед вами стоїть дуже сексуальна людина, можливо, навіть хтось із ваших знайомих? А потім стає по-справжньому спекотно... В результаті часто виходить вологе простирадло. Це те, що ви називаєте полюціями. Тут ви можете дізнатися, звідки беруться ці сни і як із ними боротися.

ЩО ТАКЕ ПОЛЮЦІЇ?

Здебільшого люди обробляють у своїх снах те, що вони пережили протягом дня. Часто це відбувається дуже абстрактно. В результаті більшість людей не завжди впевнені, про що насправді сон. Однак іноді сни бувають дуже чіткими. Коли сон носить сексуальний характер, йдеться про сексуальний сон чи полюцію.

Ви не обов'язково повинні відчувати потяг до людини уві сні. Ми нерідко навіть шоковані тим, про кого ми насправді мріяли. Полюції не означають, що ви повинні зайнятися сексом з цією людиною, і вам не потрібно турбуватися про свою сексуальну орієнтацію. Навпаки: сексуальні сни теж можуть бути дуже випадковими та абстрактними.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Часто, але не завжди полюції насправді призводять до оргазму. Якщо чоловіче сім'явипорскування відбувається під час сну, це називається полюцією.

5 ГАРЯЧИХ ФАКТІВ ПРО ПОЛЮЦІЇ

#1 - ВОЛОГЕ ПРОСТИРАДЛО

Термін «полюції» походить від того факту, що простирадла можуть бути вологими після такого сексуального сну. І чоловіків, і жінок збуджує еротичний сон і, як описано вище, він може призвести до оргазму, а у чоловіків - до еякуляції.

#2 - БІЛЬШЕ У ЧОЛОВІКІВ, НІЖ ЖІНОК

Згідно з дослідженнями, чоловіки частіше бачать полюції під час оргазму. Близько 80% чоловіків приходять уві сні, у жінок майже 40%.  

#3 - ЦЕ АБСОЛЮТНО НОРМАЛЬНО

Ви у щасливому партнерстві і все ще мрієте про секс із гарячим хлопцем зі спортзалу? Це й решта полюцій абсолютно нормальні - ти все одно не можеш контролювати те, що відбувається в твоїй голові вночі...

#4 - ТАК ЧАСТІШЕ ПРИХОДЯТЬ СНИ

Вам подобаються полюції? Тоді є кілька трюків, які ви можете використовувати, щоб насолоджуватися їм частіше. Перший: не займайтеся сексом. Тому що ті, хто живе помірністю, як кажуть, частіше мріють про секс - ну, кожен повинен вирішити для себе, чи це приємніше наяву чи уві сні. Поза уві сні може мати вплив: ті, хто спить на животі, також частіше бачать полюції.

#5 - ОСЬ ЧОМУ СНИ ПРИХОДЯТЬ РІЖЧЕ

Якщо ви регулярно займаєтеся сексом і спите на спині, ви зазвичай рідше займаєтеся сексом. Спорт та свідоме розслаблення також можуть допомогти, бо стрес збільшує ймовірність полюцій. Але повністю вимкнути їх не можна.

ЩО ОЗНАЧАЄ МОКРИЙ СОН?

По-перше, полюції не означають, що ви хочете або маєте зайнятися сексом з людиною вашої мрії. Швидше, йдеться про бажання та потенціал бажань. Наприклад, якщо ви займаєтеся сексом з незнайомцем, це може бути пов'язане з тим, що у вас є секрети або є речі, в яких ви не хочете визнавати себе. Крім того, сексуальний сон, природно, пропонує більше можливостей для інтерпретації, аніж просто залучені люди.

Звичайно, секс із представниками своєї статі не означає, що ви гомосексуаліст . Так само гей може займатися сексом з жінкою уві сні, не будучи натуралом. За одностатевими мріями набагато частіше ховається туга за ніжністю. Так само сексуальний сон, в якому ви втілюєте садомазо-фантазії, не обов'язково вказує на фетиш. Дослідники сновидінь схильні говорити тут про те, що ви, можливо, шукаєте пригоди.

Сцена полюції також може надати важливі підказки для тлумачення. Тому, якщо ви хочете детальніше проаналізувати полюцію, важливо згадати якомога більше деталей. Покладіть блокнот та ручку біля ліжка або збережіть нагадування на мобільному телефоні. Так ви зможете пізніше більш точно витлумачити, чому вам наснився саме цей сексуальний сон.

І навіть якщо ви не хочете балуватися тлумаченням снів, така полюція може стати приємною та довгоочікуваною зміною. Зрештою, є речі гірші, ніж прокинутися в оргазмі.