+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Статевий акт. Найприємніший випадок у світі!

Пристебніться, відпустіть ручник і натисніть газ - сьогодні у нас буде секс. Жарти убік, навряд чи знайдеться менш еротичне слово для найпрекраснішої речі у світі: секс. Тепер ми даємо вам кілька порад, як завжди залишатися в смузі обгону на річних загальних зборах акціонерів.

ПОЛОВИЙ АКТ: ЩО САМЕ ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Перед тим, як ми перейдемо до справи, невеликий урок словникового запасу. Довгий час термін статевої акт використовувався лише позначення гетеросексуального сексу, строго кажучи, для вагінального статевого акту, в т. ч. проникнення в піхву статевого члена. Іншими не менш жорсткими (хе-хе, жорсткими) термінами для неї є статевий акт, копуляція або коїтус.

Тим часом, однак, секс між гомосексуальними парами також називають статевим актом або, у ширшому значенні, сексом.

ІДЕАЛЬНИЙ ПОЛОВИЙ АКТ - ЧИ ІСНУЄ ВІН?

Те, що саме мається на увазі під «ідеальним» сексом, варіюється від людини до людини – не існує такої речі, як один правильний секс. Адже у людей різні еротичні фантазії та переваги. Задовільний статевий акт означає ванільний або квітковий секс для одних, БДСМ для інших, ложку для одних, собачий стиль для інших, ніжний для одних, жорсткий для інших і все проміжне для третіх. 

Є ще кілька правил і порад, яких варто дотримуватись для ідеального статевого акту? В будь-якому випадку!

ПОРАДА 1 ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПОЛОВОГО АКТУ: СПІЛКУВАННЯ І ЗГОДА

Ви, напевно, вже чули, що спілкування важливе і що це стосується й статевого акту: заздалегідь говоріть про свої бажання та уподобання, навіть якщо це не завжди легко.

Крім того, завжди звертайте увагу на реакцію іншої людини і ніколи не робіть того, чого вона не хоче. 

РАДА 2 ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПІДЛОВОГО АКТУ: НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ПРЕЛЮДІЇ!

Чи потрібна прелюдія для ідеального сексу? На це питання теж немає універсальної відповіді, але знайдіть час, який вам потрібно, щоб підбадьорити один одного. Це може бути велика прелюдія з поцілунками, ласками чи оральним сексом або навіть кілька сексуальних повідомлень перед швидким сексом . Ідеальний статевий акт починається з того, що вам не терпиться впасти один на одного, скільки б часу це не зайняло особисто у вас.

РАДА 3 ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПОЛОВОГО АКТУ: ЗНАЙДІТЬ ПРАВИЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Є безліч поз для сексу, якими ви можете насолоджуватися під час статевого акту. Чи вибираєте свій найулюбленіший продукт або завжди пробуєте щось нове, залежить тільки від вас.

Але: не зашкодить просто скуштувати кілька позицій під час статевого акту. Вам не обов'язково відразу повторювати Камасутру, але якщо у одного з вас виникають проблеми з оргазмом у певних позах, гарною ідеєю буде просто зайнятися сексом у позах, у яких пеніс проникає глибше або менш глибоко, або клітор більше. стимульований.

ЯК ПІДВИЩИТИ СЕКСУАЛЬНЕ ПОРУШЕННЯ ПІД ЧАС ПОЛОВОГО АКТУ?

Як згадувалося, те, що справді викликає у вас настрій для статевого акту, дуже індивідуально. Якщо вам все ще потрібно трохи натхнення для наступної гри, у нас є кілька пропозицій:

  • Говори зі мною брудно. За загальним визнанням, брудні розмови — не найлегша вправа у статевому акті для багатьох людей. Але: Думки відіграють важливу роль у сексі і не дарма мозок ще називають «найбільшим статевим органом». Буває дуже жарко зігріти свого коханого словами і сказати йому, що ви хотіли б зробити з ним зараз.
  • Начебто не в своєму розумі: Зав'яжіть партнеру очі, щоб він міг повністю сконцентруватися на власних відчуттях під час статевого акту. Так звана депривація може бути надзвичайно захоплюючим досвідом.
  • Зміна становища світла: навіть якщо ви один із тих людей, які воліють щоразу займатися сексом в одній і тій самій позі, ви можете трохи змінитися. Дозвольте тазу обертатися замість штовхатися, змінюйте кут проникнення або положення ніг — невеликі варіації вже можуть мати великий ефект.
  • Включіть секс-іграшки в заняття любов'ю: навіть якщо ваш статевий акт завжди відбувається без великих пробок і будмайданчиків - немає нічого поганого в тому, щоб спробувати ту чи іншу іграшку. Чи то маленькі пальчикові вібратори, якими ви також можете побалувати клітор коханої людини, чи анальні пробки , які подарують вашій коханій нові відчуття - у величезному світі іграшок кожен знайде щось для себе.

Зрештою, є тільки один спосіб дізнатися, який статевий акт для вас ідеальний: спробувати! І ми майже впевнені, що багатьом із вас не потрібно повторювати двічі.