+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунки годинами. Як довго ти зможеш?

Поцілунок - це особливий, інтимний спосіб висловити любов, прихильність або прагнення один до одного. Поцілунки годинами нерідкі, особливо серед молодих пар, і вважаються надзвичайно романтичними. Але що відбувається в організмі під час пристрасного поцілунку і чи можна взагалі зупинитися, не займаючись сексом з улюбленим партнером? Або збудження від поцілунків настільки велике, що, досягнувши певного рівня пристрасті, з тебе все одно спадає одяг?

ЦІЛУВАТИСЬ ГОДИНАМИ? НЕ ДЛЯ ВСІХ

Вчені стверджують, що люди, які багато цілуються, живуть довше! Чи є це причиною того, що людство статистично старіє? Ймовірно, ні, оскільки біологи-еволюціоністи припускають, що ми, люди, цілуємось уже багато століть. У минулому, однак, не з пристрасті, а з прагматичних міркувань. Тому матері годували своїх малюків подрібненою їжею з рота до рота.

Однак записи віком близько 3500 років показують, що поцілунок вже тоді був інтегрований у життя як соціальний акт. Але поцілунки популярні серед людей: тварини теж практикують поцілунки. Людиноподібні мавпи цілують одна одну, і навіть деякі види риб цілуються дивним чином.

А ще є рекордсмени, які цілувалися протягом 58 годин 35 хвилин та 58 секунд. Божевільність, так? Тим більше що під час рекордної спроби парі не дозволили ні лежати, ні сидіти. Бідолашні ноги! Однак пристрасний поцілунок не має нічого спільного зі спробою рекорду, це скоріше демонстрація своєї близькості до іншої людини губами та язиком.

ПОРАДИ ДЛЯ ПО-СПРАВЖНЬОМУ, СТРАСТНИХ ПОЦІЛУНКІВ

№1: ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Чистити зуби перед поцілунком абсолютно необхідно, тому що ваш партнер не хоче використовувати мову, щоб дізнатися, що ви їли на обід. Якщо у вас у кишені немає зубної щітки, у крайньому випадку підійде спрей для рота або жувальна гумка. Цілуватися краще на свіжому диханні, спробуйте.

№2: ЗАКРИВАЙТЕ ОЧІ ПІД ЧАС НІЖНОГО ПОЦІЛУНКУ

Більшість людей пристрасний поцілунок означає закриття очей. Логічно: без зору поцілунок видається ще інтенсивнішим; ви помічаєте значно більший дотик губ та язика. У будь-якому випадку дивитися в очі під час поцілунку не дуже зручно, оскільки ваші обличчя розташовані надто близько один до одного.

№3: РУКА У ТВОЄМУ ВОЛОССІ

У кіно це завжди виглядає так чудово, і це так! Рука у волоссі надає цілу нотку романтики та повної пристрасті. Якщо ви є більш домінуючою частиною ваших стосунків, ви також можете обережно відкинути голову назад, щоб надати цілковитої уваги. Але одне прохання: волосся чутливе, не смикайте його, а акуратно потягніть.

№4: ПОЦЕЛУЇ БЕЗ СЕКСУ

Таке часто трапляється з парами: пристрасний поцілунок перетворюється на секс. У якийсь момент рівень збудження зростає, і тоді руки вже не просто м'яко рухаються по спині, а знаходять ерогенні зони. Спробуйте зосередитися виключно на поцілунках і дозволити своїй пристрасті говорити лише в режимі «з рота до рота». Секс не обов'язковий після поцілунку; пристрасні поцілунки на дивані вивільняють гормони обіймів.

№5: ВИКОРИСТОВУЙТЕ КІНЧИКИ ПАЛЬЦІВ

Тремтіння по спині - це зараз АГА. Ви можете викликати це кінчиками пальців, ніжно чухаючи шию, шию або спину партнера під час поцілунку. Повністю покладіться на свої почуття і віддайтеся моменту, щоб поцілунок був особливо інтенсивним.

Поцілунки протягом кількох годин дуже чуттєві, дослідники стосунків кажуть, що вони інтенсивніші, ніж секс. Щоб отримати ідеальний поцілунок, слід покластися на свої почуття. Вертолітне трахкання язиком та бурхливий обмін слинами не обов'язкові для ідеального вау-моменту.