+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунок доброго ранку – просто нудний ритуал?

Він видихається мимохідь - поцілунок доброго ранку є любовним ритуалом у багатьох відношеннях. Але діти теж цілують своїх батьків у губи та навіть підлітки вітають один одного поцілунками перед школою. Що стоїть за феноменом доброго ранкового поцілунку?

ПОЦІЛУЙ З ДОБРОГО ВРАНКУ - ЩО ЦЕ?

Простіше кажучи, поцілунок доброго ранку це поцілунок, яким обмінюються, щоб привітати когось вранці. Зазвичай це не французький поцілунок, а швидкоплинний дотик губ. Будь то в ліжку, на кухні або щоб привітатись, коли ви вперше бачите свого партнера вранці, час доброго ранкового поцілунку не встановлений.

Але чому ми, люди, взагалі цілуємось? Ритуал поцілунку сягає своїм корінням у глибоку історію. Поцілунок призначений не лише закоханим. Тато цілує землю, спортсмен, свою медаль, і навіть серед друзів це звичайна форма вітання.  

Однак у Середньовіччі поцілунок був свого роду юридичною печаткою ! Підлеглий та його сюзерен цілували кільце лорда, і договір службу вважався підписаним. Те ж саме стосується і поцілунку на заручинах, які в середні віки мали юридичну силу. Але навіть якщо поцілунки сьогодні абсолютно нічого не зобов'язують, вони все одно є частиною улюблених ритуалів.

3 ПОРАДА, ЯК ПОЦІЛУВАТИ "ДОБРИЙ РАНОК" ПО-ІНШОМУ

№1: НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПОЦІЛУНКИ

У багатьох пар є ранкова рутина. Поки один варить каву, інший освіжається у ванній. Коли ваш партнер потім входить на кухню, відбувається поцілунок доброго ранку. Як щодо повороту? Як би відреагував ваш партнер, якби замість доброго ранкового поцілунку ви мали мінет чи гарячий номер на кухонному столі?

#2: ПОЦІЛУНОК У ДЗЕРКАЛІ

Нанесіть трохи помади, поцілуйте дзеркало у ванній кімнаті, і вітальний ранковий поцілунок буде ідеальним. Навіть якщо це лише невеликий жест, ваш партнер, швидше за все, оцінить його гідно. Тому що в коханні часто саме ці дрібниці викликають поколювання в животі, навіть через довгий час.

#3: ПРИВІТАННЯ ПО ЕЛЕКТРОННІЙ ПОШТІ

Якщо ви не бачите свого партнера вранці, вам не потрібно відмовлятися від ранкового поцілунку. Як щодо вітальної листівки, яку ви надсилаєте електронною поштою? Лише десять років тому це було звичайною справою серед друзів, пар та колег. Сьогодні електронна листівка вже не така популярна, тому ви можете використовувати її, щоб ще більше поширювати радість.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ РАНКОВОМУ ПОЦІЛУНКУ

  • Свіже дихання сприяє приємному поцілунку, тому перед поцілунком почистіть зуби.
  • Зробити більше із меншого — як щодо глибокого поцілунку вранці?
  • Використовуйте свої руки: цілуючи доброго ранку, зімкніть руки навколо свого партнера.
  • Поцілунки, які залишають ваш рот повним крихтами від сніданку, не приємні!
  • Не забувайте: навіть якщо це ритуал, не забудьте поцілунок доброго ранку, тому що він показує кохання

Чи є поцілунок доброго ранку ритуалом, який майже не помічають? Напевно, так, але: якщо він раптом пропаде, це, безумовно, виглядатиме зовсім інакше. Тому що цей невеликий ранковий жест пробуджує ваш настрій, показує партнеру вашу прихильність і забезпечує гарний початок дня. А у вихідні або коли у вас немає часу, такий поцілунок доброго ранку може швидко перетворитися на захоплюючу зустріч. Тож: більше цілуйтеся!