+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза для сексу: квітуча квітка

Індійська камасутра пропонує безліч поз для сексу — якісь більші, менш акробатичні. Поза "відкрита квітка" - досить проста поза, яку ви можете швидко повторити. Це дуже вигідно, адже в цій позі коханці знаходяться дуже близько і можуть дивитися один на одного під час сексу.

ПОЗИЦІЯ КАМАСУТРИ: ЯК ПРАЦЮЄ КВІТКА, ЩО РОЗПУСТИЛАСЯ?

А тепер насправді: жінка лягає на спину і витягає ноги буквою V у повітрі. Партнер (або партнер зі  страпоном) стає перед вами на коліна або, як у класичній місіонерської позі, лягає  на вас зверху. Щоб посилити почуття до жінки, вона може обхопити руками кісточки і максимально притиснути ноги до верхньої частини тіла. Це дозволяє чоловікові проникнути глибше. Якщо жінка має труднощі або вона не дуже гнучка, чоловік, звичайно, може тримати її за ноги. І якщо у «розкритій квітці» більше нічого не працює, жінка просто кладе ноги партнеру на плечі.

ЯКІ Є ВАРІАНТИ КВІТУЧОЇ КВІТКИ?

Більш провокаційний варіант індійської  сексуальної пози, який також міг бути взятий із «П'ятдесяти відтінків сірого», виглядає так: жінка лежить на ліжку, її сідниці біля краю ліжка. Чоловік стоїть, присідає або стає навколішки перед ліжком і так міцно стискає ноги партнерки, що вона не може вивільнитися з його хватки.  Як альтернатива він може зафіксувати її ноги скотчем. Чоловік має домінуючу роль. Якщо вам цікаво, як жінки можуть зробити цю позу ще більш захоплюючою, ми рекомендуємо носити високі підбори.